Reklama

Kočárek NOORDI Fjordi

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hankaa.f
Nováček 2 příspěvky 08.02.18 08:37
Kočárek NOORDI Fjordi

Ahoj holky, zvažujeme koupi kočárku Noordi Fjordi. V obchodě se nám moc líbil, ale nenašli jsme k němu na netu téměř žádné recenze. Budu tedy ráda za jakoukoliv Vaši zkušenost s tímto kočárkem. Díky moc! :)

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Reakce:

Kajule21
Kelišová 5387 příspěvků 8 inzerátů 08.02.18 10:27

@hankaa.f Ahoj, to bude asi tím, že to není úplně starý kočárek. Jsou hezké, ale zkušenost s něma mám pouze jako prodejce, ne jako uživatel. :nevim:

hankaa.f
Nováček 2 příspěvky 08.02.18 13:02

Říkali jsme si, že se asi jedná o úplnou novinku. Původně jsme byli rozhodnuti pro Britax Go Big, pak jsme objevili tento…

Kajule21
Kelišová 5387 příspěvků 8 inzerátů 08.02.18 14:40

@hankaa.f No, úplná novinka to není - teď bude i novější typ. Kočárek je to hezký, tak uvidíte no…S Britaxem zkušenost nemám, protože je neprodávám… :nevim: :nevim:

Vinka
Povídálka 12 příspěvků 08.02.18 18:32
@Kajule21 píše:
@hankaa.f No, úplná novinka to není - teď bude i novější typ. Kočárek je to hezký, tak uvidíte no…S Britaxem zkušenost nemám, protože je neprodávám… :nevim: :nevim:

A kdy můžeme očekávat nový typ?
Také mám o tento kočárek zájem. Děkuji.

Kajule21
Kelišová 5387 příspěvků 8 inzerátů 08.02.18 21:13

Musela bych se mrknout na dostupnosti. Zítra v práci kuknu a dám ti vědět :)

Kajule21
Kelišová 5387 příspěvků 8 inzerátů 09.02.18 10:34

@Vinka Tak, nový typ bude uvedený na jaro na veletrhu a podle toho, jaký to bude mít ohlas, tak podle toho se výrobce rozhodne, jestli nakonec půjdou do prodeje nebo ne :nevim: Takže zatím mlčím..Ale co bude po veletrhu, tak bude ještě jedna novinka od Noordi a bude to kočárek hooodně podobný Fjordi, Sole atd. některý bude levnější, jiný dražší, tak se necháme překvapit ;) :dance:

Vinka
Povídálka 12 příspěvků 11.02.18 17:39

To tento kočárek nikdo nemá?

Kajule21
Kelišová 5387 příspěvků 8 inzerátů 11.02.18 17:56

@Vinka Někdo asi jo, ale jak říkám - asi to není hitovka, po které by každý prahl :nevim: :(

Vinka
Povídálka 12 příspěvků 11.02.18 20:01

@Kajule21 A z hlediska prodejce to objektivně vidíš jak? Je třeba hodně reklamací?

Kajule21
Kelišová 5387 příspěvků 8 inzerátů 12.02.18 07:38

@Vinka U mě se Noordi prodávají tak strašně málo (třeba jeden za rok!!),že těžko říct. Já teda žádnou reklamaci neměla, ale z pár kočárků nemůžu dělat závěry. A faktem je, že když se na ně už někdo zeptal, tak je neměli skladem a čekalo se strašně dlouho. Teď byl výpadek i několik měsíců. Některé barvy vyřadili a už nebudou, protože se neprodávali vůbec :nevim: Mně se moc nelíbí, takže já bych do něj určitě nešla…Ale každý jsme jiný a co se nelíbí mně, líbí se druhému :nevim:

Bafometka
Stálice 63 příspěvků 13.02.18 16:46

Ahoj, o vikendu budu kocarek mit. Byla to laska na prvni pohled. Jen upozornuji, ze jsem si z nej nesedla na zadek kvuli vzhledu, ale spis prakticnosti, vychytavkama a hlavne vyskou! Sama mam 186 cm a muzu rict, ze je malo kocarku k vysokym holkam, aby to k nim nejenom vypadalo prirozene, ale zaroven se nemusely hrbit a sklanet do korby a kocarek byl prakticky a vypadal, ze neco vydrzi.
Takze ja mela vybrano…
moc se na nej tesim a rada pak dam zkusenosti, ovsem termin porodu mam az v kvetnu.
Tyto kocarky jsou vice oblibene v rusku, pobaltskych zemich atd…daji se tam i vyrazne levneji sehnat ( vyrabi se v Litve). To je take duvod, proc ho ja kupuji na Ukrajine, kde me 3 v 1 vyjde namisto zde 20tis. o 7tis. levneji coz je sakra rozdil…
mozna by i s nizsi cenou vice uspel. Ale zase na druhou stranu k male holce tenhle kocar proste nejde, je hodne vysokej…
Puvodne jsem mela jako favority Hartana a Emmaljungu, ale oba jsou hrozne nizky.
Na novinky jsem zvedava. Ja nasla na ruskych strankach i takove hezci barvy nez jsou zde, ale nad barvu jsem se povznesla.
Tak stastnou ruku pri vyberu! :palec:

Shel
Kecalka 325 příspěvků 23.02.18 09:55

Taky se mi tento kočár líbí, nevíte někdo, kde by se na něj dalo podívat „na živo“? Ideálně Padubicko/Hra­decko… díky

Kajule21
Kelišová 5387 příspěvků 8 inzerátů 23.02.18 13:14

@Shel Prodejny nevím - možná tak na podzim na veletrhu v Praze…Co by tak mohlo být nejblíž :nevim:

Shel
Kecalka 325 příspěvků 23.02.18 13:57

@Kajule21 do podzimu asi nevydržím čekat, mám termín srpen/září a kočár bych ráda kupovala květen-červen cca. ale díky za tip

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >