Kočárek Noordi Fjordi II

29.12.19 20:07

Kočárek Noordi Fjordi II

Maminky hezký večer :mavam: nemá některá z vás kočárek Noordi Fjordi II 2019?
Chtěla bych se zeptat na pár věcí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.1.20 11:05

Ahoj, kočárek sice nemám, ale hodně o něm uvažuji. Pokročila jsi nějak s výběrem? Jaké otázky tě zajímají? Vybírám už v podstatě jen mezi Fjordi a Sole :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 23:29

Ahoj, dnes jsme koupili fjordi. Moc recenzi jsem nikde nenašla, ale z kočárku, co jsem viděla a zkusila, byl jediný, který podle mým představ stal za to. Tak snad to tak i bude. Četla jsem recenze na 2018 a nic moc… Ale zatím těžko posuzovat funkčnost 2019, holt až praxe ukáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 10:57

@Brokolicee taky rozmýšlím mezi těmito, ale pořád jsem více nakloněna k Fjordi. Líbí se mi asi o něco více vzhledově. A hlavně ta dvakrát prodloužena stříška, zipy na nánožníku, síťka ve stříšce,… a hlavně všude čtu, že je vhodný pro vysoké rodiče, což my jsme. :D

Ale nikde jsem se nedočetla, jak vysoko je rukojet´ a v jaké výšce je miminko. Abych se nemusela úplně ohýbat. @MilujuJameseBlunta myslíte, že byste mi to mohla změřit :srdce:
A ještě se chci zeptat, kde jste kupovali a co všechno bylo součástí balení.
V nějakém videu jsem viděla, že tam kromě přebalovací tašky mají ještě jednu a v tom dokonce nějaké dečky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 12:09

@Bernadett jo to video jsem viděla taky :lol: tak pokud vím tašku s dekama nemáme :lol: určitě vám všechno premerim a nafotím, akorát jsme kočár odvezli rovnou k našim, takže tam pojedu až někdy v týdnu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 12:23

@MilujuJameseBlunta právě jsem si říkala, že je to nějaké zajímavé :lol: moc děkuji, jste hodná :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16935
28.1.20 18:36

Ahoj holky, pokud už máte nějakou zkušenost s tímto kočárkem, určitě jí přidejte sem do recenzí , díky moc! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 20:26

Noordi Fjordi 2019

Tak jsem byla konečně u našich pořádně si vosahat kočár (bez přítele, ten mě k tomu pomalu nepustil, abych se náhodou nepredrela :lol:)
Tak za prvé 1) šok. V prodejně jsme jezdili se super houpací odpružením kočárkem, já si doma složila ten svůj, vzaty že skladu a nic, prostě nepruzil. Operace na 45 minut jsem koukala kde je chyba. Nakonec jsem přivolal středu, který 30 let pracuje jako technik-mechanik a zkonstatoval, že tomu nic není, jen prostě ty pružiny nejsou ještě vůbec ochozene a jsou úplně tvrdé, párkrát to opravdu velkou silou promačkl a pak už to trochu pruzilo i mě, takže bude chtít rozhýbat.

1. samotné rozložení kočárku úplně v pohodě, s grifem to půjde jednoruč. 3)hluboka korba - je úplně lehoucka a na zemi fakt může posloužit jako kolibka, to je takové milé. Střecha dost rozkládací viz videa a foto. Spodní hrana korby je ve výšce 60 cm, kolik je to uvnitř s matrací atd. těžko rict, asi +5 cm.
  2. Rukojeť - no problém, nafotila jsem minimalni a maximální výšku mezi kterými lze polohovat. 5) Sportovní korba - opět lehoučká a snadné nasazení, oba směry. Sed/leh je opět v 60cm od země. Pozor v zapínání bezpečnostních pásů, je sice zakryté potahem, ale samotné plastové přesky mají nějaké ostré části, to musím opilovat, doporučuji zkusit si rozepnuti a zapnutí na vlastní ruce, asi to bude kus od kusů. 6) Podnožka - nešla mi vůbec sklopit, opět jsem musela čudlíky vší silou stačit, prostě to není ochozené no. 7) skládání - no to mi moc nešlo, ale neměla jsem páru jak na to a opět, ty čudle nejsou moc ochozené, takže se musí fakt zabrat. A přední kola mít naplocho, stocena k sobě.

8)taška - jako na obrázcích, je v ní návod, držák na pití, pláštěnka a síťka na korbu. 9)bonus jako vajíčko nám paní doporučila Avionaut pixel, ano je dražší, je úplně lehoučká má tu novorozeneckou vložku, vypadá moc fajn, těším se na praxi… Ještě musíme dokoupit adaptéry.
PS koukám, že fotky se mi sem nahrávají bůhví jak, tak snad z toho něco vykoukate.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 20:33

@MilujuJameseBlunta ty jo, jste super :hug: moc děkuji :srdce:

Já si ho pojedu osahat o víkendu do Opavy a pak se konečně rozhodneme…snad :think: :D
Moc se mi líbí rady ten styl kočárků. Líbí se mi i hodně ty polské. Ale ten Fjordi je taková láska na první pohled no :mrgreen:
Jinak vajíčko budeme kupovat cybex, takže taky koupíme dvojkombinaci a časem nějaký lehčí sporťák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 20:40

@Bernadett osahat a osahat asi případně i ten, co si budete fakt brát domu ze skladu. Já už se viděla jak reklamuju, když mi nepruzi, jsem zvědavá, za jak dlouho to rozhoupu do té formy, co byla na prodejně. I ty polský jsou super, uvidíte na místě :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16935
30.1.20 10:20

@MilujuJameseBlunta to je parádní recenze :potlesk: byla bys tak hodná a překopírovala jí i sem ? tady časem v diskuzi zapadne, moc děkuju :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 11:07

@MilujuJameseBlunta Super. Taky moc děkuji za recenzi a fotky. Můžu se ještě zeptat, to máš barvu grey nebo dark grey? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 13:23

@Káťa19 recenzi pak přepisu až se k tomu dostanu :palec:
@Brokolicee mám barvu chocolate, takže ani jednu šedou :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu