Kočárek Noordi Luno nebo Noordi Fjordi

12
26.4.20 20:21

Kočárek Noordi Luno nebo Noordi Fjordi

Ahoj děvčata, mám takovou otázku, má tu někdo z vás kočárek Noordi Luno nebo Noordi Fjordi? Moc se mi zalíbili, hlavně Luno. Budu ráda za jakékoliv recenze :) :) :)
Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3348
26.4.20 21:25

Kamarádka má Nordi Fjordi a prý by víckrát nekoupila. Měla pech a dole se jí rozlomil rám, museli to nechat opravit a byla nějakou dobu bez kočáru. Teď to má sice vyztužené, ale vizuálně nic moc. Jediné co si fakt pochvaluje jsou gelová kolečka. Mě se design taky moc líbil, ale nakonec jsme vybrali jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
26.4.20 22:03

Také mě zajímá Noordi Fjordi se mi moc líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
26.4.20 22:39

@vrbule A jaký jste nakonec vybrali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20137
27.4.20 10:34
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
28.4.20 09:47

@DF93 Já mám Camarelo Alicante, ale uz ho mám 2 roky, teď už asi budou nové typy. Každopádně Camarelo za mě ok a mám dvě kamaradky, které mají stejnou značku, jiný typ a jsou spokojené. Už v něm vozím druhé dítě a bez problémů. Chce to „osahat“ v obchodě, samozřejmě v rámci možností v téhle době. Já si ho vyzkoušela na krámu a padnul mi hned do ruky, přitom jsem šla koupit úplně jiný s ten se mi naživo nelíbil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
15.8.20 07:06

Už nikdy- kocarek Luno máme a po 3mes. Praskl ram a malý se v korbě málem vyvrátil za 25.000kc jsem zklamaná :roll: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat