Reklama

Kočárek Nuna Ivvi, máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 03.01.17 09:17
KOČÁREK nuna ivvi, máte zkušenost?

Ahojky maminky. Tak se stalo že jsem nedávno zjistila že budu potřebovat v brzké době kočárek :-) a protože nechci nechávat nic náhodě, vybírám už teď. Hodně se mi líbí NUNA IVVI, i podle bezpečnosti i podle vzhledu. Máte s ním někdo zkušenosti? S kočárkem budu jezdit jak v terénu tak po chodníku. Máte někdo zkušenosti? Chtěla bych už z druhé ruky- nejlépe komplet korba- sporťák-podvozek.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

lusy.lus
Kecalka 281 příspěvků 03.01.17 10:15

Taky se mi líbil. Pak jsem ho zkusila v obchodě…Zklamání. Je hrozně tvrdý, spíš do města.

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 03.01.17 10:18

@lusy.lus aha :,(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama