Kočárek Nuna Ivvi, máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 03.01.17 09:17
KOČÁREK nuna ivvi, máte zkušenost?

Ahojky maminky. Tak se stalo že jsem nedávno zjistila že budu potřebovat v brzké době kočárek :-) a protože nechci nechávat nic náhodě, vybírám už teď. Hodně se mi líbí NUNA IVVI, i podle bezpečnosti i podle vzhledu. Máte s ním někdo zkušenosti? S kočárkem budu jezdit jak v terénu tak po chodníku. Máte někdo zkušenosti? Chtěla bych už z druhé ruky- nejlépe komplet korba- sporťák-podvozek.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

lusy.lus
Kecalka 289 příspěvků 03.01.17 10:15

Taky se mi líbil. Pak jsem ho zkusila v obchodě…Zklamání. Je hrozně tvrdý, spíš do města.

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 03.01.17 10:18

@lusy.lus aha :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >