Kočárek od narození do extra malého auta - Nissan Micra

1
16.10.06 14:32

Kočárek od narození do extra malého auta - Nissan Micra

Ahoj všem,

pročetla jsem spoustu diskuzí, ale můj problém je malinko jiný, máme malinké auto a na nové jen tak nebude a já bych potřebovala najít kočárek, který zvládne i lehčí terén a je vhodný od narození - tzn. nacvaknout autosedačku, korbičku a pak sporták. Moc se mi líbí Jané Carrera Pro 06 a pak také Inglesina Ottuto, ale u té se mi nezdají kolečka

Poradíte mi? Určitě jste některá řešila podobný problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.10.06 17:22

skladny kocarek

ahoj, my mame bugaboo (www.bugaboo.com). Je to uplne nejlehci a nejmensi kocarek ktery je trochu i do terenu (kdyz se daji velka kola napred). Jinak golface jsou uplne nepouzitelne. Tana

• Nahlásit
  • Citovat
228
16.10.06 22:47

Ahoj Bimbu,
pokud máte takhle malé auto ,asi budeš muset opravdu volit kočárek na golfovém podvozku s možností nástavby korby. Poohledla bych se určitě po Peg pergo, je to kvalitní kočárek , bezpečný a má několik variací jak podvozku tak nástavby. Pokud si z velkého města , nejlépe z Prahy ,tak není problém se domluvit v obchodě ,kde mají větší výber podobných kočárký , na vyzkoušení ,zda se vám do toho auta opravdu vejde.
Ještě není špatný Bebe comfort lola nebo trophy.
K tomu Bugaboo, kočárek je to sice skladný a dobře se s ním manipuluje,ale v nedávno provedených testech se zjistilo ,že obsahuje ftaláty (kancerogenní a alergizující ll.) a byl problém s brzdou.
Přeji dobré pořízení.
apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.10.06 23:09

Skladný kočárek do malého auta

Mám auto KIA Picanto. Takže hodně malé. Koupila jsem kočárek X-Lander. Autosedačku s tříměsíční dcerou mám na předním sedadle, na jednom zadním sedadle mám zavazadla, se kterými penduji mezi domem kde bydlíme a rodiči (cca 6 km), dále mám sklopenou jednu zadní sedačku a v pohodě se tam vejde podvozek i korba u které je sklopená boudička. Jsem s kočárkem moc spokojená. Je velice rychle a snadno složitelný a rozložitelný.
Hodně štěstí.
Alena

• Nahlásit
  • Citovat
2236
17.10.06 16:54

Ahoj, my jsme zkouseli dat do toho auta nasi trojkolku. Cela tam sla dat pri zvetseni kufru posunutim tech zadnich sedaku. Bez toho posunuti se musely sundat zadni kolecka. Jinak nacvakavaci autosedacku beru jako zakladni vybavu. Mame RED CASTLE SHOP N JOGG.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
18.10.06 17:05

Ahoj, my máme kočárek Mutsy. Sice máme velké auto, ale kámoška, která řešila úplně stejný problém už má také objednaný kočár Mutsy. Do mini Citroenu AX se vejde složený podvozek i se sportovní nástavbou (takže máte zarovnaný jen kufr auta). A cca do půl roku dítěte složíte do auta jen podvozek, korbičku necháte doma a jezdíte jen s autosedačkou (nutno dokoupit adaptéry). My takhle cestovali celou zimu. Opravdu můžu doporučit, skládání je jednoduchý a rychlý. Ježdědí (mám Urban rider) a cestování s Mutsy je pohádka. Horší je tedy ta cena, ale já rozhodně nelituji, je to investice, kterou budete používat každý den třeba tři roky. (vzhledem ke skladnosti a super ježdění o golfkách neuvažujeme) ˇCau Gába

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
18.10.06 17:07

Ahoj, my máme kočárek Mutsy. Sice máme velké auto, ale kámoška, která řešila úplně stejný problém už má také objednaný kočár Mutsy. Do mini Citroenu AX se vejde složený podvozek i se sportovní nástavbou (takže máte zarovnaný jen kufr auta). A cca do půl roku dítěte složíte do auta jen podvozek, korbičku necháte doma a jezdíte jen s autosedačkou (nutno dokoupit adaptéry). My takhle cestovali celou zimu. Opravdu můžu doporučit, skládání je jednoduchý a rychlý. Ježdědí (mám Urban rider) a cestování s Mutsy je pohádka. Horší je tedy ta cena, ale já rozhodně nelituji, je to investice, kterou budete používat každý den třeba tři roky. (vzhledem ke skladnosti a super ježdění o golfkách neuvažujeme) ˇCau Gába

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
18.10.06 20:26

Ahojky,

úplně nejmenší při složení, nejlehčí, snadno manipulovatelný, prostorný pro ležení (jde dát do lehu) atd…má všechny nej, co jsem od kočárku chtěla…s vyjímkou toho, že se mi vůůbec nelíbí :-( je HARTAN VIP - lze s taškou nebo s korbičkou od narození. Je opravdu lehoučký a náádnherně houpe.
http://www.bejbycentrum.cz/?…
Bohužel osobní zkušenost z provozu s ním nemám.

Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
19.10.06 09:26

Ahojky,
my máme renault twingo a budeme kupovat trojkolku- buď Chicco trio S3, nebo Jane Slalom Pro. Trojkolky jsou po složení malé a navíc (jako bonus) jde na tyto dva podvozky přidělat autosedačka. Neuvažuješ o trojkolce?
Magda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.06 15:40

Ahoj holky, tak já taky řeším tenhle problém. Jak už jsem psala máme kombíka-ale s tím já nejezdím já mám Ford Ka a jelikož máme taky Urban Rider a ještě 4 letou dceru tak to do Káčka prostě všechno nenarvu. Uvažuju o Quinny buzz-bez korbičky, prodává se v základní výbavě už s adaptéry na autosedačku maxi cosi-tu máme, a jeví se mi celkem jako dobrej kočár. A co jsem koukala tak se na netu dá sehnat po jednom dítěti-ještě v záruce za slušný peníz. Nemáte s ním některá co máte menší auto zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
21.10.06 11:09

ahojky já mám Casualplay S4 a je super mrkni na http://www.groupfashion.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Skřítek23
10.1.13 20:35

Kočárek a auto

Ahojky, sice máme ještě čas 12tt :) ale už se začínáme poohlížet po kočárku, chtěla bych trojkombinaci, ale řeším dilema, máme malé auti Citroen Saxo, tak nevím co se do tak malého auta vleze, sice kufr se zdá velký. Nějaký tip na dobrý kočárek, který zvládne město i vesnici a vleze se nám do auta? Předem děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
1090
15.1.17 21:52

Fajn by mohl být Britax B-Agile, na 4 kolovou verzi se dají dokoupit pevná přední kola do terénu, takže zvládne i sníh, má jen 8 kg a po sundání kol je to dokonalá placka, hluboká korbička jde taky složit a jdou na něj nacvaknout autosedačky Britax a nově i MaxiCosi a Cybex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama