Kočárek otočný po i proti směru jízdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol248
Nováček 4 příspěvky 18.10.18 12:23
Kocarek otocny po i oroti smeru jizdy

Maminky poradte nejaky kocarek v holcici barve. :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

FenekUsaty
Závislačka 4253 příspěvků 18.10.18 12:26

Jestli máš na mysli s přehazovací rukojení, tj. takový, kde k otočení dítěte do protisměru nemusíš dítě i s korbou sundat z konstrukce, tak to jsou pokud vím jen Hartan a Gesslein. Máme Gesslein, spokojenost velká, ale je hodně drahý.

Nikol248
Nováček 4 příspěvky 18.10.18 12:38

Zapomela jsem dodat pouze sportovni. Me se libi napr. Bebetto Nico nebo Easy go optimo ale priteli ani jeden

Elzaaa
Povídálka 17 příspěvků 18.10.18 12:41

X-lander x-cite ma otocnou sedacku i proti smeru jizdy, lehky, skladny mame ted verzi 2018 a super

Slečna Ferka
Extra třída :D 10110 příspěvků 18.10.18 12:43

@FenekUsaty Já měla Graco Symbio. Byl otočný i přehazovací, lehoučký, to bylo super. Ale není terénní (i když Gladys, která mi ho doporučovala, s ním prý odjezdila i všechny meze atd.). Jen má menší košík - ale já zase používala batoh k zavěšení na sedačku.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43124 příspěvků 18.10.18 13:04

Takže máš jako požadavky jenom holčičí baru a otočnost? :) To máš výběr hodně široký ;)

@FenekUsaty taky jsme měli (a zas budu mít) Gesslein, ale popravdě jsem rukojeť přehodila jen jednou, poté, co jsem zjistila, že když je na ní přebalovací taška, je to přehazování fakt na pytel. Zato korbu jsem na něm otáčela docela často - malá kolečka (pokud tam nebyla velká) zůstala furt vpředu a to otáčení korby mi šlo mnohem snáz.

šárkajak
Kecalka 486 příspěvků 18.10.18 13:18

Máme jane muum. Tam se teda prehazuje sedačka, jde nacvaknout oběma směry

Kajule21
Kelišová 5432 příspěvků 8 inzerátů 18.10.18 13:25

@Nikol248 Přehazovací rukojeť má i jeden od Firkonu. Takových kočárků je už ale málo a dělají se s otočnou hlubokou korbou nebo sportovní sedačkou. Jinak ze sporťáku je to třeba i Valco Snap Ultra, Bebetto Nico (nemá přehazovaí rukojeť,ale otočnou sedačku),Inglesina Quad (s otočnou sedačkou), G-mini Grand nebo Lord (kombinace 2v1), Nuna, je toho dost,když budeš chtít víc poradit, klidně mi písni SZ, poradím :)

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6050 příspěvků 9 inzerátů 18.10.18 14:31

Nico mám a je fajn, pokud ovšem nejsi vysoká. Jinak mimo výše zmíněných ještě adbor vero, ale kvalita dost kulhá, a pak babyactive QX

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >