Kočárek PATRON FENIX F3R

325
26.3.10 10:48

Kočárek PATRON FENIX F3R

Ahoj holky. Nemáte některá z vás zkušenosti s kočárkem Patron Bohemia typ Fenix F3R? Docela se mi líbí i ty jejich barevné kombinace. Nejvíc ale asi tato: http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?…
Stále váhám, času máme ještě spoustu. Jde mi hlavně o to, že chci trojkolku (je jedno jestli vpředu s jedním či zdvojeným kolečkem) a hlavně aby měla prostrornou korbičku. Tento kočárek sice korbu nemá, ale řeší se to vloženým lůžkem 3v1. Mimčo se nám má narodit začátkem září a tak chci, abychom přečkali zimu v korbičce a nemusela jsem prcka dávat do sporťáku. Rozhoduju se mezi tímto a nebo kočárkem V-Cross. Pokud máte některá z vás zkušenosti budu vám za ně vděčná. Nebo pokud mi doporučíte jiný kočárek s prostornou korbičkou, předem vám děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Patron Bohemia Fenix F3?

Přidejte zkušenost s Patron Bohemia Fe...
Napsat příspěvek

Reakce:

26.3.10 12:56

Ahoj, máme Patron Fenix F4 R - s otočnými kolečky vepředu, prostorná boudička, malá se tam dala i s velkým fusakem v 9 měsících a ještě teď by tam mohla být, ale už jsme předělali na sporťák. Je skvělý, prostorný, neměnila bych :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
15.8.10 20:08

Ahojky, nemáte někdo tenhle kočárek? Jak jste s ním spokojené, nebo nespokojené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama