Kočárek plus + zimní fusák (jen 850kč)

30.7.13 20:13

Kočárek plus + zimní fusák (jen 850kč)

Ahoj holky, potřebuji radu. Líbí se mi kočárek Baby-lux-evolution. Je k tomu možnost koupit zimní fusák, ale nevím jestli je za 850kč dost kvalitní a teplý. Nemáte někdo zkušenost? Já čekám Elišku v listopadu a nechci ať mi zmrzne. Děkuji za každou odpověď a radu.
http://www.vyprodejkocarku.cz/…-do-kocarku/
http://www.vyprodejkocarku.cz/…x-evolution/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4604
30.7.13 20:24

Myslím že v tomhle kočárku malý zima nebude. měla jsem podobný typ. Malá byla ve fusaku a tuším že i v tašce pro miminko která je součástí kočárku. No a když dáš na kočárek nánožník, tak zimou určitě trpět nebude. Jinak mi kupovali fusak s beránkem v Polsku a holky nijak netrpěli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
30.7.13 20:27

Tak v tom kočárku máš ještě i vložnou tašku. Takže si myslím, že dítěti v něm zima nebude. A víš, že jsou tyhle kočáry strašně, ale fakt strašně těžké? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
30.7.13 20:42

Takový kočár mám a jsem spokojená ;) ale ten fusak se mi moc nezdá, hele stejně není vidět takže kup klidně jiný ;) já jsem měla podědený jak beránka (toho jsem teda pro jeho váhu používala jenom fakt v mrazech -5 a víc ) tak klasiku umělou a tu jsem využila fakt maximálně ;)

Neboj, nezmrzne, tenhle kočár má dost posunuté ležení vzadu takže bude skoro celá schovaná pod boudou ;)
(syn je narozený v září ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
30.7.13 20:50

Tak Emitex stojí skoro to samý, navíc se dá koupit použitej. Já jsem koupila takhle skoro novej za 500,–, navíc v barvě kočárku :lol:, což byla náhoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
30.7.13 20:50
@araw píše:
Tak v tom kočárku máš ještě i vložnou tašku. Takže si myslím, že dítěti v něm zima nebude. A víš, že jsou tyhle kočáry strašně, ale fakt strašně těžké? :lol:

Váží ve sportovní verzi 16 kilo, stejně jak Mutsy (16 kilo), X lander (15 kg), Maxi cosi Mura, všechny ABC desing, Iˇcoo Peak…

Ono váha u tohohle kočárku je dost omílaná ale kamarádka mi, potom co si ten můj ošahala, řekla že vypadá že je hrozně těžký ale přitom není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
30.7.13 20:52
@Becky00 píše:
Váží ve sportovní verzi 16 kilo, stejně jak Mutsy (16 kilo), X lander (15 kg), Maxi cosi Mura, všechny ABC desing, Iˇcoo Peak…Ono váha u tohohle kočárku je dost omílaná ale kamarádka mi, potom co si ten můj ošahala, řekla že vypadá že je hrozně těžký ale přitom není.

No já ho mám, stejný typ, na zahradu. je to těžká, špatně ovladatelná kraksna. Měla jsem jak mutsy, tak X lander a to jsou úplně jiné kočárky. měla jsem i stejný typ, česká výroba, ale prostě ta konstrukce, zvlášť když je to přehozené na stranu, aby bylo vidět na dítě… Fakt děs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13611
30.7.13 20:54

Myslím, že fusak bude OK. a v nejhorším případě ve velkém mrazu přidáš teplou deku ;-) víš, ono se nedá říct, jestli je za tuto cenu fusak dobrý nebo ne - můžeš koupit draho a je to věc k ničemu a nebo levno a je to věc super…

jinak si ke kočárku neodpustím, i když to je mimo ;-) je fakt šíleně těžký. samotná verze těžká 17 kg - v zimě ve sněhu se strašlivě nadřeš… fakt se omlouvám za odbočení, vím, že o tomoto diskuse není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
30.7.13 20:56
@araw píše:
No já ho mám, stejný typ, na zahradu. je to těžká, špatně ovladatelná kraksna. Měla jsem jak mutsy, tak X lander a to jsou úplně jiné kočárky. měla jsem i stejný typ, česká výroba, ale prostě ta konstrukce, zvlášť když je to přehozené na stranu, aby bylo vidět na dítě… Fakt děs

Mě se hůř ovládá právě když je to otočené tak aby dítě vidělo dopředu :think: :mrgreen: ale to je holt o těžišti a o neotočných kolech :nevim:

měla jsem x-lander, neonato a inglesinu. Vrátila jsem se k tomuto, myslím že je o každém jednotlivci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4604
30.7.13 21:09

Každý vyhovuje něco jinýho. Já jsem s ním byla spokojená. a když se ti na kolečka nabalí sníh, tak se asi ndřeš s každám kočárkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.13 08:40

Ahojky, všem děkuji za odpověď. A asi koupim lepší zimní fusák. A ta váha kočárku odpovidá ceně. Nemůžu chtít dělo za 6000kč se vším. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
31.7.13 12:39

@LenkaRumpik Ale nadřeš se šíleně. Já jsem měla taky 18ti kilovej kočárek a byl to děs, v zimě nabalenej sníh na kolech. Od určitý váhy dítěte už to fakt nešlo. Takže jsem si koupila 10ti kilovej sporťák a používám ho doteď. Bez otočnejch kol už si to absolutně nedovedu představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.13 18:20

Tak fusak můžu 100% doporučit.
Prodáváme pro kočárky babylux (ten eshop na který odkazujete je můj) dva druhy fusaků. jeden je troch tenčí s fleecem a druhý je hodně teplý s ovečkou. Cena je u obou stejná 850Kč.
Prodávanější je ten tenčí, protože dítě je v kočárku oblečené a ten s ovečkou bývá až moc teplý, fleec se také lépe udržuje čistý.
Navíc jsou fusaky dělané přímo na kočárky babylux, takže přesně sedí díry na pásy i popruh mezi nohama. a díky neklouzavé látce perfektně v kočárku sedí a neklouže tak dítě i s fusakem dolů.

Výběr kočárku EVOlution je také dobrá, kočár je perfektně odpružený (každé kolo + samostatné odpružení lůžka kočárku), jediná nevýhoda je jeho vyšší váha.
Velmi se nám osvečil ještě model viki, který je houpací a děti v něm krásně usínají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.13 09:32

Děkuji za odpověď a nejlepší bude když se přijedem s manželem ke konci září k Vám podívat. Je to moje první miminko tak nemám zkušenosti. Ale kočárek už jsem si vybrala. A váha mi nevadí. My oba vysocí a já před otěhotněním měla 70kg tak to určitě uvezu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pastelka86ii
4.9.13 19:46

Ahoj holky, …chtěla jsem se ale zeptat, jestli nevíte, kde by se dal sehnat ABC design Cobra 2013 v jiných barvách? Moc se mi líbí varianta z videa: http://www.youtube.com/watch?…, ale nikde jsem takový nenašla:-(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama