Kočárek používány půl roku - důvod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bubla_Bučková
Závislačka 3807 příspěvků 19.07.18 08:33
Kočárek používány půl roku - důvod?

Ahoj, původně jsem chtěla kočárek nový, ale na Marketplace vidím každý den pěkné kousky do 5000 pc kolem15 000. Co mě zaráží, spousta jich je se zárukou rok, případně poznámkou používáno půl roku. Poradí prosím někdo zkušený, jak se to stane, že se zbavuji „luxusního“ kočárku v 3 kombinaci do 36 měsíců dítěte? Znamená to, že se neosvědčil, drncá, špatně se s ním zachází… a to je to třeba ten slavný Cybex (ten třeba prodávají teda za 8500)? Mně to pak odradí a logicky bych raději šla do „3 roky používaný“ :think: Děkuji za zkušenosti a názory :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

NikysekR
Extra třída :D 10332 příspěvků 12 inzerátů 19.07.18 08:36

Není to můj případ, my kočárek využili na 100%, hluboký i sporťák, ale třeba moje známá je jedna z těch, co měnila kočárky každou chvíli. Přestal ji bavit, koupila nový, pak zase atd. atd… :nevim:

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 19.07.18 08:41

protože trojkombinace jsou naprd..
využiješ hlubokou ( což je tak ten pul rok ) a pak chceš sporták, ale většina v 3kombinace nestojí za nic..( bud je dobrá hluboká a špatný sporták, nebo je dobrý sporták, ale malá hluboká )..takže si pak koupíš " lepší " sporták a 3kombinaci prodáš..
proto jsem podruhé už koupila jen zvlášt hlubokou a později si koupila zvlášt sporták..

Verpa5
Kecalka 227 příspěvků 19.07.18 08:44

Myslím, že většinou lidi z trojkombinace použijí jen hlubokou verzi a vajíčko, sporťáky bývají dost neohrabané a velké…korby jsou zase často malé a větší dítě se už prostě nevejde. Taky bych do takového asi nešla :nevim:

Ijen
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 19.07.18 08:44

To muze byt ruzne. Ja kocar menila po pul roce protoze mi proste nevyhovoval, koupila jsem pak pouzity sportak, ten byl super a pak jeste pozdeji dvoje golfky, byly skladnejsi na cestovani. Clovek proste nekdy pozna ze blbe vybral az po nekolika tydnech pouzivani.

eliskaj
Kelišová 5522 příspěvků 19.07.18 08:45

Trojkombinace je na nic. Měla jsem hl.korbu maxi cosi - samozřejmě k tomu i sportak, ale ten se mi nelíbil, takže po půl roce prodáno a taky jsem psala používaný půl roku. Koupila jsem sportak, ten me za půl roku přestal bavit, tak zase další a zase jsem psala používaný půl roku. Na každé dítě jsem měla tak 4 kočárky ????????????

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 7 inzerátů 19.07.18 08:45

@Bubla_Bučková ja osobně jsem třeba byla s kočárkem moc spokojena, ale dcerka v něm proste nechtěla být. Takže jsem ho prodávala dal také ještě v zaruce.
Zkusila jsem pořídit ještě sportak, ale ani ten se neosvědčil, občas si rekne, ze chce pohoupat, ale to je vsechno. :)

a12
Vesmírná mluvilka 32146 příspěvků 19.07.18 08:45

Moje sousedka na prvni dite vystridala asi 10kocarku, hlubokych :mrgreen: ze by meli nakou extra vadu, to ani ne, spis ji prestal bavit :lol: ja mam trojkombinaci jeste po prvnim synovi, ve sportaku jezdil jeste ve 2,5letech a nemela jsem potrebu kupovat jinej sportak.. Ted v nem jezdi i mladsi a jezdit bude.. By se musel rozpadnout abych kupovala neco jinyho, bereme ho i s sebou na vylety a bez problemu

Bubla_Bučková
Závislačka 3807 příspěvků 19.07.18 08:47

@smurfka to je potom teda fakt děsivá, ta původní cena :zed: Hlavně bych čekala, že to bude všechno vymakane za tu cenu. Já tu právě četla, že se třeba po roce pak koupí už jen golfky a je to. Nebo samozřejmě může být druhá varianta, někdo neřeší a kupuje a kupuje nové, lepší :D

Ijen
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 19.07.18 08:47

@eliskaj ja taky 4, protoze u druheho jsem udelala stejnou chybu a zase koupila trojkombinaci …po 5ti letech jsem proste zapomnela, ze to neni dobry napad

Marben
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 19.07.18 08:50

2 děti, 2× koupena trojkombinace. Oba kočárky prodány po 6mesicich. Použita hluboká korba a autosedačka. Důvod proč jsem ani jednou nepoužila sportak je ten, ze denně xkrat skladam kocarek do auta (hodně jezdíme) a proste raději budu skládat lehký skladny sportak než konstrukci kočárku a sportovní nástavbu. Jednak je to těžké a neskladný-zabere cely kufr. Jinak jsem byla spokojena, bydlet ve městě, kde chodím s kočárkem a vsude se dostanu pěšky tak bych využila.

Bubla_Bučková
Závislačka 3807 příspěvků 19.07.18 08:51

jee děkuji, no tak každopádně už vím, že do nového nepůjdu, to by mi bylo líto peněz pak po půl roce, radši to rozfofruju za šumící medvídky a tak dále :mrgreen:

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 19.07.18 08:51

@Bubla_Bučková no to je..proto nechápu že si někdo koupí 3kombinaci za třeba 20 a více táců..to už je spíše rozežranost ukázat že na to mám..
jak říkám ted už vím a koupila bych z bazaru jen hlubokou ( někteří prodávají - je toho ale mín ) a pak koupila kvalitní sporták..( přece jen, ten se používá dýl než hluboká - takže ta může být bazarová a není na to tolik nároků jako na sporták )
golfky jsem nepoužila ani na jedno dítě protože mi opravdu stačil lehký a kvalitní sporták

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18018 příspěvků 19.07.18 08:51

Ja mam tentokrat teda levny (a jeste z druhe ruky), ale do koupe jsem sla s tim, ze bude tak na pul roku a kdyz se zadari, tak snad i dyl. No samo mam opet dite obra a vypada to cca na toho pul roku no.
U prvniho syna jsem mela trojkombinaci a po pul roce taky ficel pryc - sportak byl nevzhledny a silene tezky (sam o sobe, natoz s 10kg deckem).
Ted mam dvojkombinaci Gmini za “par kacek” a investovat a peclive vybirat hodlam az sportak :-)

terinka4444
Hvězda diskuse 67833 příspěvků 19.07.18 08:52

@Bubla_Bučková je to stejné, proč se prodávají dva roky stará auta. prostě tě přestanou bavit, tak si vybereš jiné. Jen u těch kočárků musíš měnit rychleji, máš na to krátké období :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >