Reklama

Kočárek pro 1,5 leté dítě (sporťák/golfky)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andreasva
Nováček 1 příspěvek 12.12.16 11:28
Kočárek pro 1,5 leté dítě (sporťák/golfky)

Ahojte maminky,

prosím, poraďte mi pri výbere druhého kočárku (sporťák/golfky), ktorý nám vydrží do 3 rokov dieťaťa.

V súčasnosti máme dvojkombináciu Maxi Cosi Mura 4 Plus. Žiaľ, šporťák je nášmu synovi tak akurát. Dokúpili sme teda Peg Pérego Pliko Compact, na ktorom mi nevyhovuje jedine madlo. Nie je totiž jednotné a kočárek sa veľmi ťažko ovláda jednou rukou. Malý spí cez deň v kočárku (stále v Maxi Cosi), takže potrebujeme pohodlný kočík s opěrkou zad zložiteľnou až do lehu.

Kočárek by mal mať: jednotné výškovo nastaviteľné madlo, pětibodový bezpečnostný pás, polohovateľnú opierku nôh, polohovateľnú opierku chrbta (až do ľahu), prostorný a ľahko prístupný košík, praktickú striešku, ktorá dieťa dobre ochráni pred slnkom a dažďom.

Zaujali ma kočárky Nuna Pepp (údajne nepraktické polohovanie zad), Valco Baby Snap 4 (nemá polohovacie madlo), Cybex Callisto, no po prečítaní recenzií som na každom našla nejakú nevýhodu.

Najradšej by som našla Peg Perego Pliko s jednotným madlom :-).

Ďakujem vám za všetky tipy!

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 11 inzerátů 12.12.16 11:32

Ahoj, můžu doporučit Valco Baby Snap 4, má vše co požaduješ, kromě polohovatelného madla. Ale jako výhoda je i to, že je velmi lehký a skladný! :mavam: Super je ta rozpínací stříška, která vážně bezvadně stíní. :palec:

Ariadne
Echt Kelišová 8713 příspěvků 12.12.16 11:50

Za nas babyjogger gt. Ma vse az na ty nozicky, ale nikdy nam to nevadilo a uz v tom jezdi druhy prcek.

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 12.12.16 12:43

Souhlasím s výše uvedeným BabyJoggerCityMini ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama