Kočárek pro 4 měsíční dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Doubravka87
Stálice 62 příspěvků 12 inzerátů 28.08.18 00:31
Kočárek pro 4 měsíční dceru

Zdravím maminky, prosím o radu, dcera
nyní 4 měsíční přes prázdniny vyrostla z korby a jiný kočárek nemáme, sedět ještě nemůže, co máme teď rychle pořídit za kočárek aby i déle vydržel? :think: bohužel nemám nikoho v okolí s miminkem, tak se ptám touto cestou, předem děkuji za rady :potlesk: :D

Příspěvek upraven 28.08.18 v 12:20

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 06:14
:andel:
Marben
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 28.08.18 07:00

Já mám petite@Mars street, ale netuším zda je pro 4 měsíční miminko vhodný. Syn ho má od 7m. Také jsem z korby dávala ve 4m do sportaku, ale z trojkombinace a tam ležel jako v korbicce.

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 28.08.18 07:10

Já tohle řešila v 6 měsících syna a lupla jsem ho do sporťáku (Easywalker QTRO) který jde do lehu. Je tedy pravda, že já u něj tu úplně ležící polohu využila až po synově 8.-9.měsíci protože trpěl na reflux a i v korbě musel mít klín. A ještě se zeptám co máte za kočárek? Myslela jsem že většina kočárků má korbu kolem 80 cm dlouhou.

Wendyja
Nováček 2 příspěvky 28.08.18 07:20

Já můžu doporučit sporťák Bumbleride. Jde úplně do lehu. Pod nohama též zvednout do roviny. Dá se ovládat jednou rukou a stříška jde přetáhnout přes celý kočár. Sestra v něm vozí syna od jeho 4. měsíců, kdy mu korba hlubokého kočárku byla taky malá. A já plánuju totéž. Moje dcera je též dlouhá a za chvíli nám bude kočárek taky malý. :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10902 příspěvků 28.08.18 07:24

Jakýkoli sportak, který jde do úplného lehu. Měli jsme patron, easywalker i valco a jde to u všech ;) takže jen v obchodě omrkni, který se ti líbí a nech si předvést jak az jde sklopit.

vertunka
Závislačka 4717 příspěvků 28.08.18 07:52

Ja vozim mladsi od 4m ve Valcu a jsem spokojena.

Doubravka87
Stálice 62 příspěvků 12 inzerátů 28.08.18 12:26

Když vidím ty ceny sporťáků tak asi nic, budu ji zřejmě nosit na rukou, to fakt z rodičovské 6100 Kč nedám :,( :?

bertoldina
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 12:37

A co koupit hluboký kočárek na bazaru? Na Letgo jich je tuna a když si najdeš někoho blízko, tak ho můžeš i okouknout, ať nekupuješ zajíce v pytli. My máme Firkon Verano long a minimálně jednou týdně mi někdo říká, jak máme velkou korbu i košík.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >