Kočárek pro akční maminku/Teutonia Mistral P 2012

760
28.3.16 23:24

Kočárek pro akční maminku/Teutonia Mistral P 2012

Ahoj holky :)

chtěla bych poprosit o pomoc při výběru kočárku.

Malá se narodí v půlce června, proto bych ráda měla kočárek s větší korbičkou, kdyby v zimě jěště nesedela a potřebovala fusak.

Také zda máte maminky zkušenost s uvedeným modelem. Kočárek je jak do města, tak na neudržované silnice a přírodu. Jsem hodně akční, hodně cestuji a ráda bych v rámci mezí v tom pokračovala.

Budu ráda za jakékoliv nápady, zkušenosti a podněty. Kdyby nějaká ochotná duše mi změřila vnitřní část korbičky, byla bych ráda, nejsem si jistá tou, co jsem našla na netu.

Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Teutonia Mistral P?

Přidejte zkušenost s Teutonia Mistral P
Napsat příspěvek

Reakce:

662
29.3.16 06:36

@flybe ahoj, nejsem si jista, ale mistral P jsou pevna kolecka? Teta v Mistral S odvozila 3 deti a byla spokojena. Na sportak lze koupit prodluzovaci dil, takze to mas jako korbu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
760
29.3.16 16:02

@kacirek1234 dekuji moc za odpoved :) jj jsou pevna, velka, moznost i nafukovacich a odpruzene. Oproti Mistral S by mel byt vhodnejsi do terenu, dle vyrobce i referenci uzivatelek..
Jsem trosku skepticka ke sportakum pro male mimina. Nechci svoji nutit do nej, nez nebude sedet poradne a pokud bude jak u nas v rodine je zvykem velika, tak se do male korbicky s fusakem na podzim uz nevejde..
Chci brat z druhe ruky kocarek(je novy, pouze vybaleny), ale musim mimo Prahu za nim a nechci zbytecne cestovat za nim, pokud by korbicka byla nevyhovujici.Pan mi to poslal takhle : "zde jsou rozměry co jsou psány v knize od výrobce:

Sportovní kočárek (d x š x v): 101×62×115 cm
Složený kočárek: 92×62×45 cm
Rozměry vnitřní (d x š): 90×34 cm (Předpokládám že se jedná o rozměry hluboké korby)

Jenom se mi nechce verit, ze by byla opravdu tak velika a ze se jedna o vnejsi rozmery..

Jsem trubka, horsi nez vybirat auto :lol: strasne to resim, ale neni to levne, ani z druhe ruky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
29.3.16 16:11

@flybe bud v klidu, my to taky přesně takhle řešili. My jsme už v lednu kupovali akční set teutonie myslim že Mistral S 2015 a korbička vypadá dost velká.
Malej se má narodit začátkem června, tak mám taky strach aby se s fusakem do korbičky vešel ( dítě se většinou posadí kolem 8. měsíce, některé může dřív, některé dýl). Ale ten sporťák jde dát úplně do lehu + ten prodlužovací díl, tím ti to nechci vnucovat. Já bych dítě neposadila dřív než si sedne samo :palec: :mrgreen:
Máme ho u dědy, jinak bych ti korbičku přeměřila, jedině až v sobotu kdyby jsi chtěla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.16 16:15

Já mám sice podvozek fun system, ale to na korbičku nehraje roli a vnitřní rozměr korbičky má 80cm. Malý se do ní vejde i s tím jejich beránkovým fusakem, takže bych se toho nebála.

• Citovat
  • Upravit
662
29.3.16 16:19

@flybe http://www.kocarky-teutonia.cz/…uboka-korba/ tady jsou různé druhy korbiček jestli ti to pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
760
29.3.16 17:01

@kacirek1234 Prodava to chlap a nevi to definovat :roll: Zkusim to odhadnout, ale proste mi nesedelo tech 90cm, co mi udal :/ Asi fakt tam musim osobne a sebrat metr :roll:

@Peczka mohu se prosim zeptat kolik ma mesicu?

Dik holky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.16 17:55

@flybe za 5 dní 7 měsiců. Mám korbičku, co je v odkazu výše tu Comfort plus.

• Citovat
  • Upravit
760
29.3.16 19:17

@Peczka Moc dekuji za info :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie