Kočárek pro dvojčata a malý výtah...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ufinka87
Stálice 92 příspěvků 30.01.19 10:05
Kočárek pro dvojčata a malý výtah...

Zdravím..Mám otázečku..Nejedná se o mě ale o moji dost dobrou kamarádku. Kamarádka čeká dvojčata termín v Srpnu. Bydlí ve starším paneláku kde výtah má šíři 80cm ve vnitřním prostoru ale vzhledem k tomu že jsou vevnitř dveře které se sklápějí dovnitř, je to sníženo na 70cm délka výtahu je cca 120cm. Existuje nějaké kočár pro dvojčata miminka který by se vlezl? co jsme se tak dívaly nic jsme nenašly.. :-( pokud takový kočár neexistuje jak byste řešily tuto situaci…Panelák je už dost starší tzn výtak jezdí jen do mezipater. Kamarádka bydlí v 9 patře a výtah jede vždy na mezipodlaží tzn vždy jsou do bxtu jedny schody…Navíc výtah díky tomuto nejede až do sklepa jen do přízemí..jak řešit přemisťování dvojčat? pro malé miminka nás napadly autosedačky ty jsou většinou ke kočárku..Ale když bude dítě větší a do vajíčka se nevejde? Nemají auto ani nikdo v rodině tak jim připadá zbytečné pak kupovat na větší dítě sedačky…Napadl mě i např převoz v nákupním košíku…ve vložných taškách např…Bohužel tím jak výtah jede do mezipatra a do přízemí a ne do sklepa se obává že by ji nějaký akční důchodce ten košík vrátil do nedalekého obchodu…navíc koším by musel zůstat v přízemí kde projde spousta lidí jelikož kolejnice do sklepa mají asi širší rozvor…Prostě jsme zatím na žádné řešení nepřišly..Má někdo nějaký nápad…?

Příspěvek upraven 30.01.19 v 10:12

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ufinka87
Stálice 92 příspěvků 30.01.19 10:08

Ještě chci dodat že dům nemá kočárkárnu tak bude muset nechávat kočárek pod schody a vyjet s ním vždy do přízemí…a např sedačky nechat někde zamknuté pod schody…

Nairol
Echt Kelišová 8835 příspěvků 30.01.19 10:12

Jakoze by si v supermarketu ukradla kosik, aby mela v cem vozit deti? 8o

Termin v listopadu? To uz je tehotna? A dokonce vi, ze to budou dvojcata? :think:

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 30.01.19 10:15
@Ufinka87 píše:
Ještě chci dodat že dům nemá kočárkárnu tak bude muset nechávat kočárek pod schody a vyjet s ním vždy do přízemí…a např sedačky nechat někde zamknuté pod schody…

jako nejak nechapu problem?

My nemame vytah v dome vubec, kocarek mam taky zaparkovany pod schody. Proste jsem vzala dite a vysla jsem s nim nahoru, pak se jeste vratila pro fusak, prebalovaci tasku a potazo nakup. Tak tva kamaradka misto toho vynese dalsi dite.

rendulinka3
Stálice 51 příspěvků 30.01.19 10:15

na miminka vložné tašky a nosit v nich.. u starších těžko radit.. ale nákupní košík by mě nenapadl 8o :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 12182 příspěvků 30.01.19 10:16

Koupila bych kočár jaký chce a proste do nej používala vložné tašky, v kterých mrnata vynese.

Ufinka87
Stálice 92 příspěvků 30.01.19 10:16

Spletla jsem se :-D …košík by se samo neukradl bylo by to po domluvě s vedoucím atd..ale jen hledáme možnosti…

rendulinka3
Stálice 51 příspěvků 30.01.19 10:17

nebo pořídit nositko na dítě.. jedno snést v nositku a druhe držet v ruce

Tichošlápek
Extra třída :D 12182 příspěvků 30.01.19 10:17

Jinak taky moc nechápu problém - kočárek nechá dole, děti vyveze výtahem a ty jedny schody proste vyjde s nimi nejdříve v taskach, později v náručí jen si to strihne 2×

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 30.01.19 10:17

Kočárek bych nechala pod těmi schody, na schody nájezd ať s ním vyjede ven, nemaji třeba ani sklep, na nechávání těch vajíček?? Jinak bych nosila v tom vajíčku dokud se tam vejdou (syn se do něj vešel ještě v roce když už běhal, ale to už sem ho v tom vajíčku zas já neunesla) :D a pak v náručí, dyt s nima de jenom do výtahu, netahne je těch 9 pater pěšky :nevim:

Ufinka87
Stálice 92 příspěvků 30.01.19 10:18

tak u mimča asi problém nebude to můžete chvilinku nechat bez dozoru ale větší např co sedí?

Tichošlápek
Extra třída :D 12182 příspěvků 30.01.19 10:20

@Ufinka87 sedící v pohodě vynese najednou - každé na jednom boku. A později uz ty schody polezou sami - klidně po čtyřech. Bydlela jsem ve čtvrtém patře bez vytahu, dvě děti chvíli po sobě a jde to.

anupati
Kelišová 6584 příspěvků 30.01.19 10:22
@Ufinka87 píše:
tak u mimča asi problém nebude to můžete chvilinku nechat bez dozoru ale větší např co sedí?

Ohrádku v bytě.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 30.01.19 10:23

Jinak my bydlíme ve 4 patře bez výtahu, co bych dala za to si vyjít půl patra schodů 8) sice dítě čekám jedno, ale i tak ho denně tahat 4 patra, k tomu popohanět staršího, nést nákup, vyjít si to minimálně 2× denně, bude zajímavé :lol: buď budu nosit ve vajíčku, dokud ho unesu a pak v manduce, kočárek máme v kočárkovně v přízemí.

Ufinka87
Stálice 92 příspěvků 30.01.19 10:23

ok děkuji za názory..
sama děti nemám tak si to neumím představit a konstruktivně poradit

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >