Kočárek pro panenku - lehký, s vysokou rukojetí - prosím doporučt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jita22
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 15.10.18 21:27
Kocarek pro panenku-lehky, s vysokou rukojeti - prosim doporuccte

Ahoj,
chtela bych koupit dcerce k Vanocum kocarek - mame ted doma maly hluboky a na ven lehke skladne golfky. Dcerka ma ale uz 116 cm a golfky jsou uz nizke. Chtela bych lehky sportak bez korby za slusnou cenu, co nejvyssi, s polohovacim madlem. Na internetu nemuzu najit nic co by toto splnovalo. Nemate nejaky tip?
 Diky

Reakce:
jita22
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 16.10.18 07:55

Nikdo by neporadil?

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 16.10.18 08:51

Řeším to samé, taky kočárek pro panenku pro pětiletou dceru. Doma má jeden hlubokej, ale už je v rozkladu. Já se chystám do Wiki, nějaké kočárky tam mají. Jsem zvědavá, jak mi je budou ukazovat, všechny jsou v regále až u stropu, cca 4 metry vysoko. Beru sebou metr, od oka to neodhadnu.

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 16.10.18 10:08

https://www.mall.cz/…-ruzova-seda?…
Dcera má tento. Kupovala jsem minulý rok k Vánocům. Polohovatelna rukojet,jde obrátit proti i po směru jizdy,udělat golfac,vyndavaci korba. Je lehounky a nadherny. Jezdí s nim pořád a všude a stále je netknuty. Dcera má 128 cm a pořád ji na výšku krásně vyhovuje

jita22
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 16.10.18 11:23

@Gábííí diky moc.

Káťa19
Echt Kelišová 7723 příspěvků 19 inzerátů 16.10.18 13:01
@jita22 píše:
Ahoj,
chtela bych koupit dcerce k Vanocum kocarek - mame ted doma maly hluboky a na ven lehke skladne golfky. Dcerka ma ale uz 116 cm a golfky jsou uz nizke. Chtela bych lehky sportak bez korby za slusnou cenu, co nejvyssi, s polohovacim madlem. Na internetu nemuzu najit nic co by toto splnovalo. Nemate nejaky tip?
Diky

ahoj, na heurece jsem dala v parametrech kočárky s madlem až do 80-85 cm výšky
tady výsledky

jita22
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 16.10.18 19:22

@Káťa19 ano,to jsem dala taky,ale samotny sportak zadny.Ale vsechno prave nemusi byt na Heurece.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >