Reklama

Kočárek pro panenku od 3 let

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidus27
Stálice 91 příspěvků 02.10.18 09:41
Kočárek pro panenku od 3 let

Maminky potrebovala bych poradit ohledne vyberu kocarku pro nasi dceru k Vanocum.Bude mit 3 roky a jde mi hlavne o to, aby neco vydrzel a byl kvalitni. Zaujal mne Adbor Lily a Bayer design City Neo. Pokud mate nekdo zkusenost s nekterych kocarku, ktery jsem uvedla, budu rada za zkusenost.Nebo poradte i jinou znacku. Dekuji

Reklama

Reakce:

malina83
Závislačka 3397 příspěvků 02.10.18 09:45

Mame adbor lily. Je to pěkný a kvalitni kočárek, jediny minus, že nemá vpředu otáčeci kola a tudíž při každý zatáčce se musí celý predek nadzvihnout a zatočit. Kupovali jsme k druhým narozeninam a až teď ve 2 a třičtvrtě s ním začala víc jezdit, takže pro triletou v pohodě

Lidus27
Stálice 91 příspěvků 02.10.18 09:48

@malina83
Dekuji :) A jen pro zajimavost,je kocarek odpruzeny?Nikde jsem se to nedocetla.Jinak na fotkach vypada opravdu krasne.

malina83
Závislačka 3397 příspěvků 02.10.18 09:54

@Lidus27 No to je vlastně taky minus. Odpruzeny není, takže není možnost houpání, dcerka si to nahradila popojížděním.
A je krásně stabilní a unese i 11 kg dceru :lol:

Lidus27
Stálice 91 příspěvků 02.10.18 10:11

@malina83
Jee vy mate stejnou barevnou kombinaci,ktera se mi taky moc libi :) To je skoda,ze nema odpruzeni.

malina83
Závislačka 3397 příspěvků 02.10.18 10:41

@Lidus27 jj je to škoda, pak by byl dokonalej. Tahle kombinace mi přijde nejhezci

Lidus27
Stálice 91 příspěvků 02.10.18 11:31

@malina83
Tak ten je opravdu krasny,jak rikate, byl by uz dokonaly,kdyby mel odpruzeni a otaceci predni kola.Je krasny.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >