Kočárek pro panenku od 3 let

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lidus27
Stálice 95 příspěvků 3 inzeráty 02.10.18 09:41
Kočárek pro panenku od 3 let

Maminky potrebovala bych poradit ohledne vyberu kocarku pro nasi dceru k Vanocum.Bude mit 3 roky a jde mi hlavne o to, aby neco vydrzel a byl kvalitni. Zaujal mne Adbor Lily a Bayer design City Neo. Pokud mate nekdo zkusenost s nekterych kocarku, ktery jsem uvedla, budu rada za zkusenost.Nebo poradte i jinou znacku. Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
malina83
Závislačka 3522 příspěvků 02.10.18 09:45

Mame adbor lily. Je to pěkný a kvalitni kočárek, jediny minus, že nemá vpředu otáčeci kola a tudíž při každý zatáčce se musí celý predek nadzvihnout a zatočit. Kupovali jsme k druhým narozeninam a až teď ve 2 a třičtvrtě s ním začala víc jezdit, takže pro triletou v pohodě

Lidus27
Stálice 95 příspěvků 3 inzeráty 02.10.18 09:48

@malina83
Dekuji :) A jen pro zajimavost,je kocarek odpruzeny?Nikde jsem se to nedocetla.Jinak na fotkach vypada opravdu krasne.

malina83
Závislačka 3522 příspěvků 02.10.18 09:54

@Lidus27 No to je vlastně taky minus. Odpruzeny není, takže není možnost houpání, dcerka si to nahradila popojížděním.
A je krásně stabilní a unese i 11 kg dceru :lol:

Lidus27
Stálice 95 příspěvků 3 inzeráty 02.10.18 10:11

@malina83
Jee vy mate stejnou barevnou kombinaci,ktera se mi taky moc libi :) To je skoda,ze nema odpruzeni.

malina83
Závislačka 3522 příspěvků 02.10.18 10:41

@Lidus27 jj je to škoda, pak by byl dokonalej. Tahle kombinace mi přijde nejhezci

Lidus27
Stálice 95 příspěvků 3 inzeráty 02.10.18 11:31

@malina83
Tak ten je opravdu krasny,jak rikate, byl by uz dokonaly,kdyby mel odpruzeni a otaceci predni kola.Je krasny.

Dzejn111
Kecalka 187 příspěvků 23.10.18 12:28

Přidávám se do diskuse, aktuálně řeším to samé. Holka bude mít 3, ale áa už přes 100cm, takže potřebuju spíš kočárek od 4 let …A co jsem se koukala, tak těch na výběr už tolik není, hlavně jsem myslela, že ho pořídím tak za 1500 max a to teda nevím :( Každopádně Adbor se mi líbil taky. Nejvíce teda koukám po Doris, ty mají super cenu, jsou kombinované a je tam hodně na výběr. Ale zase nevím, co ta kvalita, aby se to za chvíli nerozpadlo. Nemáte někdo zkušenost? Děkuju.

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 23.10.18 13:18

@Dzejn111 ahoj, zadala jsem parametry do 1500 a nejvyšší možné výšky madel a našlo mi to tyhle

našla jsem hezký bazarový

Dzejn111
Kecalka 187 příspěvků 23.10.18 15:28

@Káťa19
Dekuju, koukala jsem na ty Knorr kočárky, ty se mi líbí … Ale problém je najít pořádně recenze :( A přece skoro každá holčička má kočárek, tak by těch recenzi měly být mraky. Nebo co teda maminky vlastně kupují? To mě zajímá :) :)

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 24.10.18 10:33

@Dzejn111 pár recenzí na kočárek Knorr tam je, asi bych se toho nebála, ony maminky možná kočárky pro panenky tolik neřeší a málokterá si najde čas na recenzi :nevim:
Tad jsem našla na německém webu test kočárků aktuální ;)
 https://www.vergleich.org/puppenwagen/?…

Dzejn111
Kecalka 187 příspěvků 24.10.18 15:47

@Káťa19
Dekuju, koukala jsem na nějaké testy i na hodnocení na německých stránkách. Problem je, ze vetsina tech kicarku je dost malych, sice pisou od 3 let, ale nase jeste nema 3 a uz ma vysku 4lete. Nebo stojí 2500 a víc. … Lbil se mi treba Bandit&Angels, ale ten se u nas asi neprodava. Takze ted mám 3 favority z těch u nás dostupných: Knorr Coco, Doris Moderna a Adbor :)

Lidus27
Stálice 95 příspěvků 3 inzeráty 30.10.18 17:36

@Dzejn111
Ahoj,tak my jsme nakonec vybrali kočárek tento
https://www.mall.cz/…vetle-ruzova?…
Vypada opravdu krasne, nastavitelna rukojet a predni otocna kolecka.Mame ho uz doma,ale dcerce ho dame az na Vanoce,uvidime jak se ji bude libit.Je to uz opravdu vtesi kocarek.

Dzejn111
Kecalka 187 příspěvků 31.10.18 07:07

@Lidus27
Vypadá opravdu krásné! Naše babička si z mnoha vytipovaných vybrala ke koupi Adbor .A mladší dceři pak poridime sporťák, ať mají holky obojí :)

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 31.10.18 09:04

@Lidus27 je krásný :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >