Kočárek pro panenky (golfový) pro šestiletou holčičku

30.11.19 14:24

Kočárek pro panenky (golfový) pro šestiletou holčičku

Dobrý den, sháním kočárek pro skoro šestiletou dcerku. Napsala si k Vánocům o golfový kočárek, ale jak to tak procházím, přijde mi, že všechny jsou spíš pro menší děti. Dceři bude šest, měří 116 cm a ráda bych, aby jí kočárek třeba rok dva vydržel a nebyl pro ni malý - představovala bych si výšku rukojeti aspoň kolem 70 cm. Kočárek by měl být golfový (nebo sportovní), spíš kvalitnější (ne luxusní, ale aby měl třeba košík pod kočárkem a nebyly to jen dvě tenoučké hole). Ideálně ne růžový a cenově do 1000 Kč nebo kolem téhle částky. Prošla jsem za tři dny spoustu webů, ale nemůžu nic vhodného najít, neporadíte mi prosím? Začínám být trochu zoufalá, protože by to měl být pro malou hlavní dárek :nevim: Předem moc děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1813
30.11.19 15:01

To asi nesezenes. Shanela jsem loni to same, ne tedy golfky ale sportak bez korby.No nakonec mam i s korbou, ktera zbytecne prekazi, stal asi 1200.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
30.11.19 15:38

https://www.mall.cz/…kolovy-velky?… ten je teda růžový a trikoly
Pak tam mají šedý, ale ten má max výšku rukojeti jen 62cm.
Určitě jich tam bude víc, to mi jen vyběhl zrovna mall. Cz a koukla jsem jen na pár kočárků. Tak jestli vam nevadí mall… Tak by se tam snad něco našlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
30.11.19 15:43

https://www.mall.cz/…modra-ruzova ten je skoro neruzovy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 20:25

@jita22 Tak já pořád doufám, že ano… Koukala jsem už i na kombinace, ale tu se mi opravdu kupovat nechce :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 20:28

Děkuji moc!

@Kamkam Díky moc, to vypadá dobře!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
30.11.19 22:07

@Skalaminka :palec: a komentáře taky příznivý. Tak snad bude. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1813
1.12.19 07:11

@Skalaminka jeste - ted jsem koukala na ten Mall a vzpomnela jsem si, ze na takovy jsem asi taky koukala, ale ze jsem si pak rikala, ze ty s tim madlem maji tu rukojet vyskove nastavitelnou, tak mi to prislo lepsi. Tak jen takovy postreh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15773
1.12.19 08:50

@Skalaminka na heurece jsem zadala filtr vyšších rukojetí až přes 80cm…
Tak koukni, zda by se ti tu nějaký nelíbil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama