Kočárek pro panenky pro 17 měsíční holčičku

19.3.21 00:07

Kočárek pro panenky pro 17 měsíční holčičku

Ahoj,
chtěla bych se prosím zeptat, jaký kočárek na panenky doporučíte pro 17 měsíční holčičku?
Vyhlídlé mám tyto, ale ani jeden se mi nezamlouvá na 100%.

První Smoby nemá otočná kolečka.

Druhý Smoby nemá popruh pro panenku, takže může venku vypadnout.

U golfáče se bojím, jestli dcerka bude chápat tu rokojeť.

Předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19634
19.3.21 01:12

Pro takhle malý dítě nepotřebuješ otočný kolečka, spíš naopak se jí bude s otočnýma kolečkama špatně držet směr a kočárek ji bude zatáčet. Koupila bych ten první, ale spíš bych jí koupila hluboký kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
19.3.21 07:11

Pro tak malý dítě potřebuješ něco, o co se da dobre opřít, co samo drží smer, co se nedá jen tak rozsednout… takže asi ten první? My jsme dceři koupili ten obyčejný golfac a udělali jsme dobre. Kocar ji zajimal asi měsíc, pak ji to přešlo a teď už pár měsíců leží nevyužitý. Teda jo, synové si v z něj dělají vozítko a auta… to stejne s panenkou, absolutní nezájem. Počkám, až si sama řešení ze chce kočárek. nebo panenku, a pak teprv budu ochotna do toho investovat víc, než těch 250 za golfac.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
19.3.21 07:22

Máme ten obyc golfáč a je super v tom, že když to malou přestane bavit, tak ho buď složím a dám do kočáru nebo jenom tou rukojetí přehodím přes rukojeť velkého kočáru a jedeme dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.21 09:23

@Janli @Midaku @Pegus Děkuji všem za reakce.
Dcera se teď o panenku začala docela zajímat, nosí ji, dává jí napít ze své lahvičky, posazuje jí na hopsadlo koníka, atd. a tak jsem si řekla, že bych jí nějaký ten kočárek pořídila. Samozřejmě počítám s tím, že jí to omrzí, tak jako spousta jiných hraček :)
Teď už tedy alespoň vím, že nejsou potřeba otočná kolečka. Takže buď ten první a nebo golfáč. Ty hluboké kočárky pro nejmenší se mi nelíbí :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19466
19.3.21 14:57

@Mama_Rozarky koupila jsem 18m dceři proutěný a je krásný :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu