Kočárek pro panenky pro 18 měsíční holčičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaTerka
Povídálka 12 příspěvků 22.10.18 18:40
Kočárek pro panenky pro 18 měsíční holčičku

Dobrý den, chtěla bych malé (18 měsíční) pořídit kočárek pro panenky.
Máte holky nějaké tipy nebo zkušenosti, které jsou dobré a kvalitní. A které jsou vhodné pro-malé holčičky?
Děkuji moc za tipy ;-)

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 7925 příspěvků 22.10.18 18:50

@SarkaTerka

Ahoj,

my jsme koupili pro 20měsíční kočárek Quinny 2v1 a super. Má přední kola otočná, je pevný, stabilní a přitom lehký. Nechtěla jsem plastárnu, tento má kovovou konstrukci. :palec:

Baruunečka
Kecalka 128 příspěvků 22.10.18 20:06

My mame tenhle- https://m.heureka.cz/…bor-lily-16/
libi se me i male :lol:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11312 příspěvků 22.10.18 21:41

@SarkaTerka Dobrý den,

kočárky pro panenky najdete i v Bazaru eMimina – mrkněte, třeba tam objevíte ten pravý. :)

Pěkný večer :kytka:
Eliška

SarkaTerka
Povídálka 12 příspěvků 23.10.18 07:51

@Baruunečka
A pro jak starou holčičku máte tento kočárek?
Mě se taky moc líbí takový :srdce: Není moc těžký? A má polohovatelnou rukojet, že?

Baruunečka
Kecalka 128 příspěvků 23.10.18 12:09

@SarkaTerka
Tezky neni nebo aspon nezda se mi,urcite by ho nezvedla ani nenadzvedla si myslim,ale kolecka jezdi uplne lehce a tak ho pred sebou nemusi moc tlacit,jede skoro sam ;) …dcerka ho dostala uz k prvnimu roku - babicka se prostě nemohla dockat a uz ji ho k narozeninam koupila :nevim: :lol: …A mala ho ma jako oporu,drzi se ho a chodi s nim po domě…vzhledove je fakt krasny a ma i kovovou konstrukci. A ano,rukojet je polohovatelna.. ;) ..O vikendu jsem tu mela kamaradku s rok a pul starou holcickou a ta uz v nem vozila panenku. Nevím jak velky rozum z toho mela :lol: ,ale bavilo ji to ;)

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 23.10.18 13:06

@SarkaTerka ahoj, já nemám ráda plastové hračky, kupovala jsem dcerce k 18m, měla je přesně loni na Vánoce tento kočárek a je krásný :srdce: moc se jí líbí, spousta druhů peřinek na výběr, je to i hezká dekorace :palec:

SarkaTerka
Povídálka 12 příspěvků 23.10.18 16:00

@Baruunečka
Je super moc děkuji za info. ;) Moc jste mě potěšila :D
Mě se hrozně líbí, takže teď jsem už rozhodnuta a jdu do toho :D
Snad bude mít u malé úspěch :)

SarkaTerka
Povídálka 12 příspěvků 23.10.18 16:18

@admin
Děkuji za info ;)
Pěkný den :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >