Kočárek pro sourozence - rozdíl 21 měsíců

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sarinka83
Kelišová 5748 příspěvků 16.11.14 13:27
Kočárek pro sourozence - rozdíl 21 měsíců

Maminky, potřebuji rady. Jaký kočárek pro sourozence s věkovým rozdílem rok a třičtvrtě, aby jedno byla korbička a druhé sporťák? Prosím poraďte.
Aby to bylo něco jako tohle.. ale chci koupit starší. Zajímaly by mě značky a typy ze kterých jde vyskládat takováto kombinace.

Příspěvek upraven 16.11.14 v 13:29

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ivet009
Povídálka 21 příspěvků 16.11.14 13:29

Já budu rodit za 2 měsíce a rozdíl mezi dětmi bude 20měsíců a mám doma Baby jogger city select a jsem s ním zatím maximálně spokojená. Je opravdu lehký, skladný a ještě uvidíme jak se poveze i s druhým prckem :)

Příspěvek upraven 16.11.14 v 13:30

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 16.11.14 13:30

@sarinka83
a kolik chces utratit? ;)
napada me totiz bugaboo donkey, byt nejsem fandou bugaboo, pro tak velky rozdil se mi zda idealni.

poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 16.11.14 13:31

A fakt ho potřebuješ? Já mám děcka 19 měs, sourozenecký jsem měla do začátku půjčený a využila snad jen 2×, jinak hlubkoký + stupátko.

sarinka83
Kelišová 5748 příspěvků 16.11.14 13:36

No ano, protože malý neujde tak daleko a jak bude potrebovat spat tak co.. a ja potrebuju s obema „trajdat“

Ivet009
Povídálka 21 příspěvků 16.11.14 13:38

Přesně z těchto důvodů i já jsem pořizovala sourozenecký a ještě ke všemu druhé bude v zimě, takže záleží kolik chceš investovat a za mě můžu doporučit Baby Jogger, který pak využiješ už jen pro to jedno dítko :)

budla
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 16.11.14 13:44

Mě tedy ten z obrázku příjde divný. Nemyslím, že skoro dvouleťáka bude bavit sedět v kočárku s výhledem na hlubokou korbičku. Mého bych tam neudržela, snad jen dát ho tam už spícího..
Hledala bych spíš variantu, kde mimi v korbičce je pod sporťákem. Miminu je jedno, kde spí, to rozhled nepotřebuje.

sarinka83
Kelišová 5748 příspěvků 16.11.14 13:45

@budla tak to špatně koukáš.. dvouletak tam sedi vedle korbicky a ma vyhled na cestu..neni to naproti korbicky. takhle to presne chci aby to slo

Helenie
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 16.11.14 13:47

@Ivet009 taky mám Baby Jogger City Celect a jsen neskutečně spokojená. Velký nákupní košík, jednoduchá manipulace, a hlavně můžeš ho využívat jen pro jednoho a nemusíš s sebou vláčet i druhou korbu. Rozmýšlela jsem mezi Bugaboo a Baby Jogger a Baby Jogger byl jasný výtěz. Budu ho po zimně prodávat, páč už mladší syn jde do golfek a starší už není kočárkovej.

budla
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 16.11.14 13:52

Nebo co něco takového:

http://www.sbazar.cz/…terova-verze

sarinka83
Kelišová 5748 příspěvků 16.11.14 13:53

Tady je to lip videt - tuto variantu chci - at vidim na miminko a maly cuci dorpedu vedle korby

sarinka83
Kelišová 5748 příspěvků 16.11.14 13:54

@budla jojo neco takoveho…

budla
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 16.11.14 13:55

@sarinka83 aha, už to vidím :D Široké jak na dvojčata. No, já s normálním sporťákem skoro nikde neprojela dveřmi a málo kde u pokladen, takže bych do tak širokého nešla…

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 16.11.14 13:56

Jukni na Bumleride, TFK (ten je na obrázku) a novější Easywalker. Co je k mání, si můžeš prohlídnout tady http://www.dvojcatka.cz/katalog.php?…

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 16.11.14 14:10

Kamarádka měla jakýsi příchytný sedátko ke kočáru, takže mimino normálně v korbě a z boku bylo přicvaklý skládací sedátko. Když nebylo sedátko potřeba, spláclo se podobně, jako skejt a když potřeba bylo, sklopilo se dolů, mělo to kolečko, sedadlo a opěradlo. Název bohužel netuším. Nám stačil skejt, starší spala doma. Rozdíl mají holky 19m.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >