Kočárek Quinny pro Chou-chou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kristy84
Závislačka 3118 příspěvků 10.11.14 17:56
kočárek quinny pro Chou-chou,poraďte,prosím

Ahoj maminky, moc prosím o radu. Koupila jsem dcerce pod stromeček panenku Chou-chou živé miminko-měří 48cm. Už několik dní brouzdám na netu a vybírám kočárek. Žádný se mi nelíbí tolik jako tentohttp://www­.mall.cz/kocar­ky-panenky/smoby-kombinovany-kocarek-quinny-pro-panenky-2014?gclid=CLP-krK78MECFWvlwgod­LKcAAw.Problém ale je, že píší pro panenky do 42cm. Někde jsem ale slyšela. že se tam vejde, tak nevím :nevim: Nemáte zkušenost? Moc děkuju :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Panenky a doplňky

Reakce:
kristy84
Závislačka 3118 příspěvků 10.11.14 17:58
Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 10.11.14 18:11

Mame tento kocarek doma, tedy starsi kolekci a mame v ni tu mensi Chou chou (42cm). A panenka ma misto cca 2cm, takze 48cm se tam nevejde (maximalne s pokrcenyma nohama) ;) A to vevnitr nemame perinky, takze vic mista tam fakt nebude, no :think:

kristy84
Závislačka 3118 příspěvků 10.11.14 19:15

@Aliik To je skoda :( Ale moc děkuji za radu :kytka:

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 10.11.14 19:20

Jinak ja ted kupuji druhe dceri prave na vetsi panenku Bellinu od Bayer Chic (ten me zaujal a je na vetsi panenky) ;) http://www.maxikovy-hracky.cz/…-pink-pearls

kristy84
Závislačka 3118 příspěvků 10.11.14 19:31

@Aliik Ten je moc pěknej, ale ta cena 8o

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 10.11.14 19:35

Ja ho sehnala novy na MMB za 1700, zkus pripadne pohledat. Vychazel podle recenzi jako jeden z nejlepsich kocarku (je to Nemecka firma) ;)

luca241
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 10.11.14 22:43

@kristy84 já koupila malé na Vánoce stejnou panenku co ty a taktéž maxi cosi quinny. Mě ani nenapadlo, že se jí nevede do hluboké korby panenka :roll: :oops:, no nic, bude si tam vozit panenku starou a novou dáme do sporťáku :mrgreen: :mrgreen:

kristy84
Závislačka 3118 příspěvků 11.11.14 11:07

@luca241 A kočárek budete montovat az pod stromeckem? Pokud dřív, dej, prosim, vědět, jestli je opravdu tak malý a Chou-Chou se tam nevejde.Diky :kytka:

luca241
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 11.11.14 12:16
@kristy84 píše:
@luca241 A kočárek budete montovat az pod stromeckem? Pokud dřív, dej, prosim, vědět, jestli je opravdu tak malý a Chou-Chou se tam nevejde.Diky :kytka:

Smontujeme až pod stromečkem, rozložený ho nemáme kde uskladnit tak, aby ho malá nenašla…No, sama jsem zvědavá :D. Ale myslím, že to nebude tak hrozné. Panence kdyžtak nějak pokrčíme nohy :pankac: a hlavně- co už teď :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >