Kočárek Raf-Pol BabyLux Rosso - zkušenosti

4737
4.4.20 15:31

Kočárek Raf-Pol BabyLux Rosso - zkušenosti

Zdravím :mavam:
Chtěla bych se zeptat, zde máte někdo zkušenost s kočárem Raf-Pol BabyLux Rosso? Měli jsme na první dceru totožný jako Raf-Pol Margaret, takže vím, ze určitě chceme opět houpací kočár, ale nemůžu najít žádné recenze na Rosso..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4737
7.4.20 18:27

To fakt, tento kočárek, nikdo nemá? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.20 09:26

@donutkaP mám ho, akorát v mint barvě. Zatim pouzivame hlubokou korbu, male jsou 3 tydny, ale jsme zatim spokojeny :)kocar je lehky, krasne houpe.Je teda vyssi, coz me nevadi, jsem dost vysoka :) takze za me ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4737
22.4.20 13:59

@Žanďulí děkuji za odpověď :) Já už ho mám objednaný, jen jsem nakonec zvolila jinou barvu a kola jsem nechala vyměnit za drátěná.. Akorát postrádám tašku pod kočárem, ale třeba seženu nějakou univerzální :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17625
25.4.20 10:40

Kočárky Raf-Pol jsou recenzované tady - jinak budu ráda, když recenzi časem rozvedeš podrobněji @Žanďulí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4737
19.5.20 14:37

@Žanďulí ahojky, prosímte můžu se zeptat.. Když složíte kočárek, tak se vám taky krytky pružin jakoby odchlípnou kvůli drátěnému koši? Vložím foto, abys věděla, co myslím.. :think:.. Reklamovali jsme už 2 podvozky, každej měl nějakou vadu.. :roll: Napřed na podvozek nešli dát nástavby, tak jsme ho vrátili a za týden přišel jiný, údajně nový, ale myslím, že to byl ten samej, jen ho zkusili narovnat, aby nástavby pasovaly, ale tím narovnáním se zkrivila zase jiná část a teď nám přišel další a ten zase po složení křivý krytky, což dělal i ten předchozí.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.20 20:31

@donutkaP ahojda,tak jsem to sla zkusit a taky nam to dela:neutral_face:kos je moc sirokej no. A hlavne jde celkove tezko slozit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4737
19.5.20 20:53

@Žanďulí tak to máme úplně stejně.. Přesně koš je moc širokej.. Přemýšlím, že koupím nějakou univerzální tašku tašku pod kočár a tenhle dám pryč :nevim: Na starém kočárku je to prakticky stejně řešené, ale při složení problém není.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.20 22:01

@donutkaP taky jsem premyslela nad nejakou taskou nebo jinym kosikem.Pac u tohodle se desim, kdy co ztratim.Ale jinak je kocar fajn a dobre se s nim jezdi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4737
19.5.20 22:49

@Žanďulí to doufám, že se a ním bude jezdit dobře, když už mě stálo takový nervy posílat podvozek tam a zpátky :roll: Měla jsem podobný typ a byl jsem spokojená a proto vybrala tenhle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.20 23:03

@donutkaP a z ktere stranky nebo obchodu si kupovala? Za me je fakt super, je lehky, skvele houpe. Akorat ten kosík a mala taska, ale oboji se da vymenit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4737
20.5.20 05:49

@Žanďulí objednala jsem z maxim-shopu.. S velikostí tašky nemám problém, mám ten starší typ, teda aspoň myslim, ze tohle je starší vzor a typ kočárku a ten má tašku velkou, jen uvnitř je jen jedna velká kapsa, takže to bude chtít nějaký organizér do ní asi :think: Jinak má z každé strany jednu na zip…ale ten koš dole budu muset nějak pořešit, protože tohle je nepraktické..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama