Kočárek Recaro Citylife x Oyster Zero

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ParfémyRefan
Povídálka 20 příspěvků 11.12.16 23:11
Kočárek Recaro Citylife x Oyster Zero????

Předem zdravím a prosím o radu.
Máte prosím zkušenosti s kočárky Recaro Citylife, nebo Oyster Zero?? Přemýšlíme, že začátkem příštího roku pořídíme prďolce nový kočárek, obhlídla jsem jich spousty a zamilovala si tyto dva. :srdce: :oops:
O obou na internetu píšou hezké věci, nicméně bych byla ráda za informace o praktičnosti v reálném životě.
Ať už co se týče stability, prostoru, výhod, skládání, kolik zabere místa, tak i nevýhod a ostatních věcí.
Za všechny názory budu moc vděčná :hug:

Reakce:

bogota
Povídálka 37 příspěvků 22.01.17 15:53

@ParfémyRefan
Smim se zeptat, jaky kocar jste nakonec koupila? :) A pokud ano, jste spokojena?
Take mam tyto kocarky na seznamu… :roll: :D
Dekuji :mavam:

ParfémyRefan
Povídálka 20 příspěvků 22.01.17 22:44

No zatím jsme ještě žádný nekoupili. Byli jsme se ale před pár dny dívat v obchodě a Oyster mě dost zklamal.. Vypadal sice hezky, ale byl celý takový levný.. Myslím tím, že všechny části byly z plastu, nebo nějaké tenké překližky, vůbec nevypadal stabilně, zádová opěrka z nějakého tenkého plastu, polohování nožiček taktéž, určitě bych si s ním netroufla do města na kostky… No nevím. Recaro tam ale neměli a z jiných kočárků jsem si opravdu nevybrala a tak se chystáme během 2 týdnů koupit Recaro.. Hned jak příjde, podám info. ;)

ParfémyRefan
Povídálka 20 příspěvků 14.02.17 12:45

@bogota Tak konečně jsme se rozhoupali a koupili Recaro, vyhrál ve všech směrech a když přišel, vůbec se s Oystrem nedá srovnávat, je krásný, hezky vymyšlený, je vidět, že se na něm nešetřilo. Krásně se s ním jezdí, je prostorný, kolečka jsou úplně nejvíc top věc, no prostě jsem z něj unesená.
Stihli jsme koupit na internetu v akci z 11 000,– slevněný na 8 200,– tak mám radost ještě větší. :D :hug: :srdce: :srdce:

Vladimira78
Nováček 6 příspěvků 30.05.17 22:40

@ParfémyRefan zdravim, muzu se zeptat s odstupem casu jak jste spokojeni s kocarkem? Je vhodny do terenu? Nedrnca? A jak se sklada? V jeden kus?

ParfémyRefan
Povídálka 20 příspěvků 30.05.17 23:47

@Vladimira78 Zdravím!! :)
I s odstupem času jsme určitě spokojení. Jinak nevím, co přesně si představujete pod slovem „terén“, my ho v lese, nebo na poli nezkoušeli, ale zahradu zvládá si myslím v pohodě. Určitě tam malinko drncá, ale nepocítila jsem nějaký podstatný rozdíl mezi Recarem a předešlým odpruženým kočárkem. Je ale fakt, že je to tedy spíše městský kočárek.
Skládá se bezvadně, určitě několikanásobně lépe, než jiné kočárky, kde je potřeba zmáčknout pojistku a potom na obou stranách přitáhnout, v tom vidím určitě obrovskou výhodu, aspoň tedy pro mě.
Co se týče třeba skladování, tak se mi zdá, že Oyster je malinko skladnější, ale máme malé auto (Mercedes- Benz C220 cdi coupe) a i tam se vleze a dost místa zbývá, nicméně určitě není skladný, jako např. Nuna Pepp a pod.
S váhou je to obdobné, Oyster je určitě lehčí, když ale přihlédnu k poměru váhy a kvality konstrukce, tak se určitě dá očekávat, že kvalitně vyrobená konstrukce, bude i o poznání těžší. Několikrát se mi už stalo, že jsem o něco škrábla, někde konstrukcí bouchla a i po tak dlouhé době ještě není vidět ani škrábanec. :palec:
Doufám, že vám moje zkušenost alespoň trošku při rozhodování pomůže a s čímkoli ostatním ráda znovu poradím, pomůžu, popíšu. :) :)

Vladimira78
Nováček 6 příspěvků 31.05.17 13:42

No teren spis myslim tady ty katastrofalni chodniky, kostky na namesti a tak. A kde jsi ho objednavala, ta cena je super

ParfémyRefan
Povídálka 20 příspěvků 31.05.17 21:57

Aha, no tak takové cesty jezdíme běžně, troufni si říct bez problému. :)
Jinak jsme objednávali ze stránky pinkorblue.cz v době co jsme koukali, na něj byla zrovna akce za 9000,– já pak dohledala ještě slevový kupón na kuponka.cz a celkově nás vyšel na 8200,– takže úplně super.
Co jsem se ale teď koukala, tak zrovna nikde v akci není, na Recaro jsem viděla akce jen dvě v rozmezí 2 let, co jsme ho okukovali.
Ale i kdyby nebyl zrovna slevněný, tak by jsme ho pořídili tak jako tak… Za ty peníze určitě stojí. :srdce: :srdce: :D

Vladimira78
Nováček 6 příspěvků 31.05.17 22:34

@ParfémyRefan tak to jste dobre vychytali :potlesk:, sikulky

ParfémyRefan
Povídálka 20 příspěvků 31.05.17 22:40

Můžu poradit jen dohledat ten slevový kupón, nejsou to tisíce, ale pár stovek určitě ušetří. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >