Kočárek Roan Emma ekokůže

1
25.5.18 14:43

Kočárek Roan Emma ekokůže

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás má doma kočárek roan emma z ekokuze. Strašně se mi líbí ten bezový ale mám strach pravé z té ekokuze ???? neloupe se? Rozhodují se pravé mezi ekokuzi a normální látkou a vím, ze u každého kočárku je to jiné. Mohly byste mi poradit? Dekuju ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Marie432875
25.5.18 14:59

Mam sice roan Rialto, ale polovina je taky z ekokuze, a rovnou bíle. Kocar dostává fakt zabrat, vozim v nem druhe dite, a nebýt toho, ze jsem ho vespod sama odrela, je porad jako nový. Fakt. Taky jsem se toho bala, ale na kůži neni jediný kaz.

• Citovat
  • Nahlásit
11
5.6.18 22:17

Mam Roan Emma od lonskeho leta a jsem moc spokojena. Každý den jezdim okolo 10 km, v zime zvladl snih, ma za sebou i dest bez plastenky a vypada porad jako novy. Před dvěma mesici jsem hlubokou korbu vymenila za sportovni a jsem s ni nadmiru spokojena, ma skvělou boudu, kterou si přizpůsobím slunicku a taky malému - když se mu nelibi na zadech, dam na brisko a boudu prehodim tak, aby na me videl a při tom na nej nesvitilo slunicko :-) Zadny jiny kocarek bych nechtěla. Jedinou nevýhodou je rozmer a vaha, na dovolenou do Chorvatska budeme pořizovat skladny a lehky kocarek, ale jinak Roan Emmu nevymenim ani za nic, po dovolene pujde maly zpet do Emmy, zvlada skvele všechny tereny i počasí a hlavne - je opravdu pohodlny i pro mimco :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2716
1.9.18 12:29

@Lorren jaké jsou prosím rozměry složeného kočárku roan emma? Uvažujeme nad ním, ale bojím se, aby se vešel do kufru auta. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
30.9.18 20:41

Dlouho jsem tu nebyla, tak se omlouvam za pozdni reakci. V pripade zajmu kocarek zmerim a poslu rozmery - nyní uz mam korbicku uskladněnou na pude, maly jezdi ve sportovni nastavbe - tu muzu zmerit hned :-) Jinak jak jsem psala, na dovolenou jsme poridili velice skladny Zopa Mion, v pohode jsme se vesli ctyrclenna rodina i s kocarkem a vsema serepetickama. Ale jinak porad pouzivam (krom nakupu) Roan Emma, v terenu je k nezaplaceni :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2716
2.10.18 15:17
@Lorren píše:
Dlouho jsem tu nebyla, tak se omlouvam za pozdni reakci. V pripade zajmu kocarek zmerim a poslu rozmery - nyní uz mam korbicku uskladněnou na pude, maly jezdi ve sportovni nastavbe - tu muzu zmerit hned :-) Jinak jak jsem psala, na dovolenou jsme poridili velice skladny Zopa Mion, v pohode jsme se vesli ctyrclenna rodina i s kocarkem a vsema serepetickama. Ale jinak porad pouzivam (krom nakupu) Roan Emma, v terenu je k nezaplaceni :-)

měřit nemusíte :) zkusíme ho naložit v obchodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.10.18 21:30

Dekuji za odpověď a preji stastny vyber kocarku, at jste spokojeni :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
14.6.20 22:08
@Lorren
@Lorren píše:
Dlouho jsem tu nebyla, tak se omlouvam za pozdni reakci. V pripade zajmu kocarek zmerim a poslu rozmery - nyní uz mam korbicku uskladněnou na pude, maly jezdi ve sportovni nastavbe - tu muzu zmerit hned :-) Jinak jak jsem psala, na dovolenou jsme poridili velice skladny Zopa Mion, v pohode jsme se vesli ctyrclenna rodina i s kocarkem a vsema serepetickama. Ale jinak porad pouzivam (krom nakupu) Roan Emma, v terenu je k nezaplaceni :-)

Ahoj, mame take Roan Emmu od lonska a ted jsme dali sedacku a jsem z toho hodne v rozpacich. Pasy na mimco mi prijdou hrozne vysoko ze mu to dre usi a zakonceni u hlavicky je ohle jako takovy rantl, takze kdyz bych ho dala vejs ma ohnuty krcek. Take to tak mate?? 8o :? :nevim: Jinak s hlubokym kocarem maximalni spokojenost. Nemenila bych. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama