Kočárek s pěnou/gelem plněnými pneumatikami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 19:33
Kočárek s pěnou/gelem plněnými pneumatikami

Ahoj, prosím poraďte nám. Máte někdo trojkombinaci s nenafukovacími pneumatikami? Jde nám o to, jestli to má skutečně dobré vlastnosti…a případně jaký typ kočárku koupit. Zamlouvá se nám Bebetto Nitello, ale nenašla jsem k němu žádné recenze…Minulý kočár (Tako Omega) jsem několikrát píchla a to jsem dávala pozor, ale byl to těžce ovladatelný nekvalitní krám. Tak třeba by ta jiná kolečka pomohla. ABC design Salsa se zase bojím, že nemá dost kolečka do terénu, že to je spíše do města, nebo…? Díky za rady

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9412 příspěvků 14.05.19 20:26
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím poraďte nám. Máte někdo trojkombinaci s nenafukovacími pneumatikami? Jde nám o to, jestli to má skutečně dobré vlastnosti…a případně jaký typ kočárku koupit. Zamlouvá se nám Bebetto Nitello, ale nenašla jsem k němu žádné recenze…Minulý kočár (Tako Omega) jsem několikrát píchla a to jsem dávala pozor, ale byl to těžce ovladatelný nekvalitní krám. Tak třeba by ta jiná kolečka pomohla. ABC design Salsa se zase bojím, že nemá dost kolečka do terénu, že to je spíše do města, nebo…? Díky za rady

Ahoj,

měla jsem gelovky a nepoznala jsem rozdíl mezi nimi a nafukovačkama (resp gelovky ze začátku chytaly kamínky a cvakaly, ted po roce už ne). Ale měla jsem i nafukovačky a nikdy za ty 4 roky jsem je nepíchla a to jezdím i teren, kolem lesa, štěrkoviště, :nevim:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 14.05.19 20:28

Měla jsem Hauck Malibu XL trojkombinaci a byla jsem spokojená. Jezdila jsem s ním všechny terény.

Váš příspěvek
Reklama