Reklama

Kočárek s přehazovací rukojetí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buliznicek
Povídálka 13 příspěvků 02.05.10 19:22
Kočárek s přehazovací rukojetí

Ahoj, prosím poradil by mi někdo? Vybíráme kombinovaný kočárek - 4kolku a každý máme s manželem jiný názor. On chce kola s aretací a já přehazovací rukojeť. Bohužel jsem zjistila, že takových, který to mají obojí, je fakt málo. Tedy zvlášť pokud nechceme dát za kočárek 20 tis. a víc. A když už jsou cenově přijatelnější (do 15 tis s autosedačkou), pak vypadají příšerně. Zatím jsem objevila Peg Perego Uno Completo a novinku Coletto Matteo (ten se nám asi líbí nejvíc - jen ho skoro nikde neprodávaj a ani žádnou recenzi jsem na něj nenašla). Máte s nimi nějakou zkušenost nebo máte ještě nějaký jiný tip?
Kdo by řekl, že je to tak náročný, co? :-)))
Díky moc za radu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Jackie
Echt Kelišová 9094 příspěvků 02.05.10 19:36

Bugaboo Cameleon splňuje všechno co píšeš a jsem s ním maximálně spokojená. Ale do 20.000 ho koupíš jetej. Novej stojí tuším aktuálně 24.000 Kč.

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 02.05.10 19:43

Mutsy Urban Rider nebo jinej - ma ne prehazovaci rukojet, ale celou tu sportakovou sedacku :-) - z druhe ruky jsme meli asi za 5 tisic

buliznicek
Povídálka 13 příspěvků 02.05.10 19:49

Když mě to celý otáčení korby nepřijde moc praktický. :-( Ale stejně díky mco - mrknu na něj.

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 02.05.10 20:03

Pro mě byla důležitější otočná kola. Jediný důvod, proč mi občas chybí přehazovací rukojeť, je když hodně fouká a musím s malou ven do kočárku… Ale kolikrát taková situace nastala, spočítám na prstech jedné ruky.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 02.05.10 20:11

Já jsem měla přehazovací rukojeť u prvního kočárku (nemá otočná kola, což já považuju za mnohem důležitější, zvlášť, když už mám jednu starší dceru a potřebuju na ni minimálně jednu ruku ;) ) a využila jsem ji párkrát. Nevím, jesti to tak je u každého kočárku, ale mně moc nevyhovovala, protože když jsem ji přehodila, rapidně se zhoršila ovladatelnost kočárku. Rukojeť byla prohnutá a tím, jak se přetočila, tak to prohnutí bylo naopak a bylo to dost nepříjemné. Teď mám přehazovací celou korbičku (a samozřejmě otočná kola :dance: ), což není tak pohodlné jako jen přehodit rukojeť, ale jezdí se s ním dobře tak i tak. Kdyby tě to zajímalo, tak je to Firkon Verano (nový cca 7tis Kč se vším, co ke kočárku potřebuješ, hluboká i sportovní verze dohromady - autosedačka by šla přikoupit, ale my už máme jinou, takže cena je bez autosedačky) a mnoho barevných provedení.

Uživatel je onlineBohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 02.05.10 20:21

Já měla u prvního kočárku přehazovací rukojeť (Hoco Diamond), teď u druhého otočná kola a přehazovací celou sedačku (Implast Bolder SD).

Budeš-li se rozhodovat mezi (jako že asi budeš, ty požadavky jsou fakt těžko slučitelné), za sebe doporučuju spíš tu rukojeť - za předpokladu, že nemáš dvouletého prcka, kterého budeš vláčet i s kočárem s sebou, pak spíš ta kola, aby se kočár dal řídit jednou rukou. Ale pokud budeš chodit jen s kočárkem, pak ta kola podle mne nejsou nezbytností.

lubalenka
Stálice 64 příspěvků 02.05.10 20:29

omlouvam se za opakovane vlozeni

Příspěvek upraven 02.05.10 v 20:36

lubalenka
Stálice 64 příspěvků 02.05.10 20:30

jeste jednou se omouvam za opakovane vlozeni :-)

Příspěvek upraven 02.05.10 v 20:36

lubalenka
Stálice 64 příspěvků 02.05.10 20:30

ja mam prehazovaci rukojet i predni kola s aret.i brzdu (kvuli bruslim) peg perego uno, ale jen sportakovou verzi, hluboky jsem mela taky Peg perego, e nejakou starsi verzi, protoze jsem chtela extra velikou vanicku a ty v tech kombinacich mi prisli male, takze jaky je Peg perego Uno v hluboke verzi neumimi rict, ale ve sportaku si prehazovaci rukojet si nemuzu vynachvalit, kvuli slunci, vetru, taky ze obcas se mala diva, obcas s s ni povidam a tak kolecka s aretaci taky, je to pak takove lip ovladatelne. tot moje zkusenosti.(jaho mela asi za 4 tis z druhe ruky)

enny3
Extra třída :D 13651 příspěvků 02.05.10 20:31

Mutsy Slider,má přehazovací rukojeť,krásné barvičky,velká kola(i když nenafukovací
)je lehký,kvalitní a dobře odpružený- zkoušela jsem když jsem kupovala sporťák,nedalo mi to :oops: Mám jiný od Mutsy- 4 rider- protože na ten Slider nejde tolik doplňků jako na 4 rider,ale přehazovací rukojeť je určitě praktická a v Babyparku seženeš určitě komplet do 20 tisíc :huban:
 http://www.babypark.cz/…mutsy-slider?…

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 02.05.10 21:00

myslím, že přehazovací rukojeť a a aretovací kolečka má snad jen teutonia Mistral S. Je to kvalitní kočárek, záruka tři roky a dá se koupit i použitý za slušnou cenu. Použitého bych se nebála, jsou fakt dobré. Sama mám Spirit, tak můžu jen potvrdit. Já vím, že je dražší, ale zase ho snadno prodáš a ta kvalita jízdy je fakt někde jinde. :wink:

Tak dobře vyber :palec:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 03.05.10 06:53

ja mam tedka detlim travel -co mamka nasla u popelnice - a jsem maximalne spokojena, je to nejlepsi kocar, co jsem kdy mela. Je to kombinace, ze se do nej dava vlozna taska - tu ja teda nemam, soupla jsem do nej uz vetsiho kluka. jo ale autosedacvka do nej dat nejde - segra mela podobny a resila to tak, ze sedacku placla do kocaru navrch, pry to slo slusne.

jinak jsem driv jezdila s trojkolkou maxi cosi a z toho jsem teda fakt vodvázaná nebyla. asi to bylo i tím, ze byla po sestrenici v desnym stavu. hlavne jak byla nestabilní.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.10 10:57

Já přehazovací rukojet u kočárku využívám hodně. Ted jsem si koupila golfky na cestování a chybí mi to tam. Vyhovuje mi hlavně, že můžu malého natočit tak, aby mu nesvítilo sluníčko do očí nebo proti němu nefoukal vítr.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 03.05.10 11:01

já znám ještě další kočár, co má oboje graco symbio.
má ale samozřejmě mouchu, má naklápěcí sedačku ve sportovní verzi. jsou děti, kterým to vyloženě vbyhovuje (vojta jí neměl, ale kdyby ano, líbilo by se mu to, vzhledem k tomu, že preferuje měkké a dával nohy na madlo..), jsou děti,které nutně potřebují leh-leh (někdy jsou to pravda maminky :))

o kočárku jako takovém ale nic nevím, je to novinka..

"video ":http://www.poussette-magazine.com/…raco-symbio/
ještě video
kočárek

kočárek má:
přehazovací rukojeť i přehazovací sedačku.
otočná aretovatelná kola vpředu - jsou ale bohužel nenafukovací
zadní velka nafukovací
váha kočárku udávaná je 8kg, z mých zkušeností vyplývá, že to je váha podvozku. sedačku tipuju na dalších 4-5kg, stejné s korbou.
brzda na rukojeti - na zadní kola.

bohužel, koukám, že nevahovuje cenově. měla jsem za to, že v ceně je autosedačka a není :( takže taky vyjde na těch 20 tis :( tak třeba tip pro někoho jiného..

dalším je, jak píše Enny - Mutsy Slider - má otočná kola a přehazovací rukojeť. bohužel, opět cenově jinde. :( 13tis za kočár plus další zvlášť.

jenom bych ale chtěla apelovat, autosedačku prosím vybírejte bezpečnou. nacvaknutí na konstrukci kočárku nestojí za to koupit autosedačku, která není bezpečná, není testovaná nezávislou organizací, jako ADAC, nebo jinou, to že má sedačka homologaci ECE neznamená bezpečnost,ale to že dítě může ožužlávat potah :nevim: nevím, že při regulaci, kterou EU dneska dělá, ještě nezregulovala tenhle obor, kde jde o život a zdraví dítěte :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >