Reklama

Kočárek s velkou hlubokou korbou 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4-1.cz
Stálice 86 příspěvků 27.08.18 21:55
Kočárek s velkou hlubokou korbou 2018

Omlouvám se, že zakládám nové téma, jelikož jsou tu už 2 podobná témata, obě jsou ale stará několik let a doporučované kočárky v nich uvedené se v několika případech již neprodávají.

Nevybírám kočárek pro sebe, takže ještě i omluva, že nemám více info k představám..
Třeba někdo poradí.

Takže, máte některá prosím doporučení na HLUBOKÝ kočárek, který by splňoval tyto podmínky :

• nejde o 3in1 ani 2in1 - pouze hluboký kočár
  • vnitřní délka korby je min. 81cm, ideálně více
  • šířka korby je min. 40cm, ideálně více
  • hloubka korby je min. 25cm
  • 4 NEnafukovací kola (pěnová, nebo plastová..)
  • snímatelné veškeré potahy
  • výhodou je velký nákupní košík
  • rozumná cena

Všem děkujeme za případné doporučení :kytka:

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 27.08.18 22:05

Velke korbicky dela firkon co tak vim, tak zkus mrknout, rozmery vubec netusim ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 27.08.18 23:06

Já bych projela inzeráty a podívala se po starším. I když jen s hlubokou korbou,samotný podvozek bude dražší a my jsme ho využili 5 měsíců,pak šel malý do sporťáku do lehu,aby alespoň malinko viděl. A raději bych více investovala do kvalitního sporťáku,když se to kupuje extra.

poHanka89
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 28.08.18 08:12

@Aduš8 presne tak. Hluboky jsme vyuzili tak pul roku, pak sportak do lehu, aby to v lete “vetralo” a holky videly ven :) meli jsme Takko Dalga, korba paradne velka.
Jinak teda nesla bych do jinych kol nez nafukovacich. Jak vidim nektere kocarky s plastovyma kolama jak to drnca a navic dela kraval :roll: znama mela celoplastove a po trech mesicich davala pryc, protoze maleho vzbudilo sebemensi najeti na nerovnost cesty. Nafukovaci gumove kola to pekne odpruzi

4-1.cz
Stálice 86 příspěvků 28.08.18 15:20

@poHanka89 nenafukovací kola jsem jí doporučila i já, sama mám 3 děti a plastová kola mi plně vyhovovala, naopak jsem byla velice nespokojená s těmi nafukovacími, jedním z důvodů bylo právě to, že nedrncají, protože jsem musela jezdit po velkých výmolech a popraskaných kachličkách aby to vůbec nějak drncalo - většina dětí to má ráda, aspoň z mé zkušenosti a jak jsme musela po rovné cestě s gumovými koly byly hned vzhůru, protože to nedrncalo.. druhý důvod dofukování, píchání duší, vyměňování.. Tedy u prvního dítěte jsem kočár s nafukovacími koly (Dorjan Prestige) urychleně měnila za gumová kola a u dalších dvou jsem už cíleně vybrala plastová s pogumovaným povrchem. Byla jsem úplně spokojená a to jsem bydleli na dědině, jezdily do terénu… Tudíž plastová kola byla i moje rada. Záleží to na každé mamince a miminku, co jim vyhovuje.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 28.08.18 21:51

@4-1.cz já se pořád divím,jak každý píše o píchnutých kolech..jezdím s kočárem deset měsíců,chodíme po polních cestách,ve městě i na silnicích a ještě se mi nepovedlo píchnout. Duši jsme měnili jednou a to bylo jen kvůli tomu,že se udělala dírka vedle ventilku,asi chyba z výroby,možná byla malinko zpuchřelá. Dneska jsme zrovna s kamarádkou řešily kočárky,ona má s plastovými koly,sice drncá po výmolech,ale není vůbec odpružený,takže malou nemůže pohoupat. Můj s gumovými koly jede tiše a klidně,ale na druhou stranu péruje suprově,takže malého uspím i bez drncání na nerovnostech.

4-1.cz
Stálice 86 příspěvků 30.08.18 20:55
@Aduš8 píše:
@4-1.cz já se pořád divím,jak každý píše o píchnutých kolech..jezdím s kočárem deset měsíců,chodíme po polních cestách,ve městě i na silnicích a ještě se mi nepovedlo píchnout. Duši jsme měnili jednou a to bylo jen kvůli tomu,že se udělala dírka vedle ventilku,asi chyba z výroby,možná byla malinko zpuchřelá. Dneska jsme zrovna s kamarádkou řešily kočárky,ona má s plastovými koly,sice drncá po výmolech,ale není vůbec odpružený,takže malou nemůže pohoupat. Můj s gumovými koly jede tiše a klidně,ale na druhou stranu péruje suprově,takže malého uspím i bez drncání na nerovnostech.

Však v pohodě, já ničí kočárek neodsuzuji, psala jsem svůj názor :) S píchnutím kola jsem si užila své, za cca necelé 4 měsíce 7× měněná duše mi přijde fakt moc. Jednou jsem se vracela s procházky tak, že kočár zůstal stát u obchodu, já šla domů s dítětem v náručí a chlap musel pro kočár - 3 kola píchnutá a úplně ušlá za 2 hodiny jízdy a to prosím pěkně bylo v době, kdy jsme bydleli ve městě. Takže za mě už neeeee! :roll: :lol: ale kdo ví, třeba je to i o typu kočáru, těch „pneu“ co tam jsou, o terénu atd. :think: Kdybych neměla tyhle zkušenosti, tak souhlasím, že uspávat se dá i na odrpuženém kočárku, proč ne, ale tohle je za mě nevýhoda s velkým N

Káťa19
Kelišová 6775 příspěvků 37 inzerátů 01.09.18 11:09

@4-1.cz Ahoj, zkus kouknout tady do bazaru na hluboké kočárky , můžeš se třeba inspirovat.
nebo můžeš vyhledat zkušenosti v recenzích

poHanka89
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 01.09.18 11:51

@Aduš8 presne tak. Mam kocarek Takko Dalga - hluboka a velka korba, sportak taky idealni velikost a velke gumove nafukovaci kola. Pouzivam ho uz u druhe dcery (tzn v uzivani cca 3 roky) a pichla jsem jednou - ted pred tydnem. Vymenili jsme dusi za 130kc a zase jezdime. Bydlime na vesnici, takze asfalt, polni cesty, cesty vysypane struskou a kamenim…krasne pruzi, houpe, obe dcery spi sotva vyjedeme na nerovnejsi cestu :) zato golfky co jsme koupili, maji celoplastove kolecka a to je za trest. Blbe se jede po nerovnostech, jsou tuhe…no uz nikdy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama