Kočárek s velkou ložnou plochou

2034
29.2.16 07:42

kočárek s velkou ložnou plochou

Zdravím, vím, že to tu proběhlo už několikrát… na začátku září mám termín, asi budeme mít druhýho ‚obříka‘ a jelikož první kočárek namá nevyhovoval - malá korba, tak jsem se chtěla zeptat, jesli byste mi mohly doporučit kočárek s opravdu velkou korbou, aby se do ní vešel i fusak… předem děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13843
29.2.16 07:48

Ja mela pred lety inglesinu magnum. Ale nevim, jestli se jeste dela. Byla uzasna jako hluboky kocar. Sportak jsem pak kupovala jiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2034
29.2.16 07:54

Mám ten dojem, že sem je viděla. nemají náhodou pevný kolečka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
29.2.16 07:55

No to máš těžký. Když ty kočárky maj opravdu velkou korbu, tak mají zase většinou trpasličí sportovní sedačky. Pokud chceš hyper korbu, jukni na Verano Long. Akorát počítej s tím, že prostě budeš jezdit s podvozkem váhou a velikostí dvojkového tandemu. Nebo můžeš koupit nějakou levnou polskou kombinaci s tím, že to bude jen hluboký kočárek a pak si koupit slušnější sporťák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
29.2.16 07:56

Asi nejprostornější korby mají ty klasický houpáky, jenže ne každé se to líbí no.

• Nahlásit
  • Citovat
7975
29.2.16 07:56

@Evelynee jj, Magnum a tolik oblíbená Marita jsou klasické houpací kočárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
29.2.16 08:07

@Evelynee Na holky jsem měla Maritu ( super velká korba ), sporťák nic moc. Teď mám na kluka Inglesina Magnum, není to klasická hluboká korba, ale mám tam ještě vložnou tašku a i když byla velká zima, tak tam měl krásně teplíčko. Prostoru je tam spousta, sporťák zatím nevím, snad bude lepší než u Marity.
Výhoda - bezvadně houpe, drátěný košík na nákupy a projedu s ním i úzkými výtahovými dveřmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5736
29.2.16 08:24

Já mám easywalker qtro patří mezi ty co mají větší korbu ložná plocha cca 78-79cm (zrovna jsem to změřila) a syn se tam zatím vejde a to má na půl roce přes 70cm a 8kg. Když tam dám zimní beránkový fusak a vypodkládací klín (kvůli refluxu) tak má k dobru cca 3cm když mu natáhnu nožky. Ale já ten kočár kupovala hlavně kvůli luxusně velkému sporťáku. Jen doufám že mi syn ty 3cm skokově nevyroste. Chtěla bych ho mít v korbě aspoň do konce března (v nejhorším to šátek jistí). :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
29.2.16 08:41

Také inglesinu magnum, byli jsme s ním velmi spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
29.2.16 08:45

Mame patron fenix a maximální spokojenost - korbicka velka a prostorná, sportovní verze to samé ;) syna mam v záři a pri porodu mel 4,3 kila. Kdyz sel kvuli sedu do sportaku, mel v korbicce ještě místo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3589
29.2.16 09:21

Dorjan mají docela prostornou korbu a když vyndas tu tašku tak se ti to ještě zvětší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3405
29.2.16 09:24

Jako hluboky kocar Firkon Verano Long, super i s fusakem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
29.2.16 09:31

Trend Line Alu racer nebo Dakar :-) -je to kombinace s taškou na mimčo, bez tašky z něj máš buď uzavřenou vaničku, nebo sporťák-dle madla, které tam nacvakneš Ložná plocha uvedená výrobcem 103 cm! :-) Já to teda neměřila, ale je fakt obří :mrgreen: Ale už se nevyrábí a i bazarech se blbě shání, jezdí se s ním pěkně ;),váží cca 13kg, já mám ten Racer

Příspěvek upraven 29.02.16 v 09:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
29.2.16 09:34

http://deti.bazos.cz/…AR-TREND.php
tenhle je asi dokonce nepoužitý, se zdá :-)…brzdy na obou stranách, přehazovací rukojeť, dobře řešený nánožník(ty zipy jsou praktický)…vhodný do terénu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3212
29.2.16 09:57

Měla jsem kočárek kajtex tramonto. Měli k tomu i podvozek s otáčecíma kolečkama, já zvolila pevné a houpací… nemohla jsem si ho vynachválit. Jestli někdy bude druhé, tak jdu do něj zas ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama