Kočárek Sojanx6 nebo Dorjan

SasankaB
3.8.13 20:49

kočárek Sojanx6 nebo Dorjan

Ahoj holky, mám docela v hlavě zmatek, cenově i vzhledově se mi líbí kočárek Sojan x6,ale i Kočárek DorJan Danny Sport Prestige ten je sice dražší ale přijde mi i výbavově bohatší. Bohužel nevím jak je to v praxi. Holky máte s těmito kočárky nějakou zkušenost? Který by mohl být lepší. Díky za každou radu. :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15068
3.8.13 20:55

https://www.emimino.cz/…ece/kocarky/ tady v recenzích jsi hledala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4228
3.8.13 21:35

Ahoj, my se rozhodovali mezi stejnými, vyhrál sojan, nemůžeme si ztěžovat, jen sportovní nástavba je těžší, ale hluboké lůžko naprosto bez výhrad!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bunny puella
3.8.13 21:36

Měla jsem stejné dilema a nakonec jsem vybrala Sojan, protože jsem si v obchodě zkoušela Dorjan a byla zklamaná z toho, jak je úzký, malý a prostě mě naživo neoslovil. No a v tom samém obchodě jsem objevila koráb a to byl SOjan a okamžitě jsem si ho zamilovala. Je úžasný, prostorný, projede hluboký sníh, lesní terén, perfektně řiditelný i jednou rukou. Sporťák pořádný, nic úzkýho, ale dítko sedí jak v královském trůnu. Tudíž, ber Sojan ;)

• Nahlásit
  • Citovat
4228
3.8.13 21:39
@Bunny puella píše:
Měla jsem stejné dilema a nakonec jsem vybrala Sojan, protože jsem si v obchodě zkoušela Dorjan a byla zklamaná z toho, jak je úzký, malý a prostě mě naživo neoslovil. No a v tom samém obchodě jsem objevila koráb a to byl SOjan a okamžitě jsem si ho zamilovala. Je úžasný, prostorný, projede hluboký sníh, lesní terén, perfektně řiditelný i jednou rukou. Sporťák pořádný, nic úzkýho, ale dítko sedí jak v královském trůnu. Tudíž, ber Sojan ;)

Souhlas :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SasankaB
3.8.13 21:43

Tak děkuju holky :palec:,je asi nejlepší si to ošahat v obchodě.

• Nahlásit
  • Citovat
15068
4.8.13 08:17

Dorjan úzký a malý? Náš je teda docela velký, asi záleží na kolekci. Nemáme teda Prestige, ale obyč, ale korbička byla jedna z největších u kočárků tohoto typu v té době:-) Máme myslím 2009.. nebo 2010?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bunny puella
4.8.13 10:09

@hofka oproti Sojanu je opravdu úzký ;) hlavně sporťák

• Nahlásit
  • Citovat
15068
4.8.13 10:43
@Bunny puella píše:
@hofka oproti Sojanu je opravdu úzký ;) hlavně sporťák

No vidíš a mě sporťák u našeho Dorjana přišel strašně velikej, aspoň pro mimino po půl roce, dcerka v něm strašně plavala.. taky mi nešel moc řídit, pak jsem měli jinej sporťák dokonce menší a pořád je ok skoro ve třech letech:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SasankaB
4.8.13 11:57

No holky tak nevím, kdybych měla tu možnost si ty dva kočárky postavit vedle sebe, jenže co jsem koukala na kamený obchody, bud tam maji jen ten jeden, nebo žádnej z nich.To bude těžký. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
4228
19.8.13 10:50

Sasanko, v Dětském Ráji v Praze měli oba naživo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama