Kočárek tako corona strik classic

7
11.5.20 04:55

Kočárek tako corona strik classic

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem?
Jsme z horské vesnice a chtěla bych kočárek s klasickým podvozkem. Mrňous se má narodit koncem srpna, tedy na zimu bude potřeba i větší korba…
Recenze nemůžu žádné dohledat.
Kdo máte zkušenost s kočárky typu classic, jak vám vyhovuje sportovní verze? Jsou vzhledově takové humpolácké ????
Moc děkuji za reakce 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1607
11.5.20 06:55

Fakt se to jmenuje Corona.. :lol: Hele myslím, že si typ kočáru zvolila dobře, vzhledem k bydlišti. Jinak takový kočár má sousedka (ne úplně ten samý, ale tenhle typ taka) a i sporťák vypadá dobře (vzhledově), jestli ti jde o tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
11.5.20 07:05

@Marty9 za mě je Tako hrozne, ale hrozne těžké. Ale zase krasne houpe. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
11.5.20 08:37

Mám Tako Accoustic, podvozek je stejný, korba trošku jiná, ale myslím, že i na zimu bude pro mimčo v pohodě, starší dcera v něm vegetila do jedenácti měsíců a byla by se vešla i dál, ale už chtěla vystupovat za jízdy :D Odvozil mi dvě děti a chystá se na třetí :D Samozřejmě nějaké kosmetické záležitosti už by se našly, ale po druhém dítěti jsme akorát měnili dvě kolečka, už byly zpuchřelé pláště a bohužel se synkovi podařilo při blbnutí u sporťáku urazit ty plastové zuby, do kterých se polohuje opěrka :? Manžel to tam nějak přidělal na pevno, takže funkční je, ale nejde polohovat do lehu, asi si pak na třetí dítě pořídím kvůli tomu sporťák samostatně. Ještě se mi nestalo, že bych s tím někde neprojela - louka, pole, les. Ovšem je pravda, že je to vykoupeno větší hmotností podvozku, horší skladností do auta. Pro druhé dítě jsem si pořídila ještě lehoučké skladné golfky, které vozím v kufru a používám je ve městě. Sporťák vzhledově se mně osobně líbí taky, ale zase - je to samozřejmě něco jiného, než ty moderní městské kočárky, které řídíš jedním prstem po obchoďáku :D (ten nápis Corona je tam fakt drsnej, ale kdo to mohl tušit, že :lol: :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
503
11.5.20 08:43

@Marty9 Mám Tako Acoustic a za mě super. Houpe a hlavně je dobrý pro nepříliš rovný terén, projede vše a člověk se s ním nenadře. Vzhledově sporťák na klasickém podvozku nic moc, koupila jsem si pak i Valco do města a na nerovném terénu se mi s ním jezdí špatně, takže vlastně je fakt jen do auta a krátké vychazky po asfaltu. Ale nový kočár Tako bych si nekoupila (za ty peníze, bych koukla na bazar a koupila za max. čtvrtinu ceny od někoho z bytu), rychle se vyšisoval (ale to je asi problém všech kočárků) a začal reznout podvozek u koleček a trochu košík, ovšem my v zimě neotírali úplně do sucha, ale vozí už třetí dítě a v pohodě ho divizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
11.5.20 10:09

Právě mi název typu corona přišel zajímavý… By se tomu člověk časem třeba i zasmál :think: s větší váhou kočárku počítám u klasických podvozků to bude asi srovnatelné 8) nejsem žádná sušina, tak to snad zvládnu ;) auto máme octavku, takže i uložení do kufru by prošlo…
I tako acoustic mám mezi zvažovanymi… Pak také o něco dražší kousky jako jasmine bennetta nebo knorr Kréta a knorr classic. Nevím jak moc bytelne by byly levnější typy Raf pol babylux. Chtěli bychom, aby nám vůz vydržel i na další
Každopádně děkuji za reakce :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 18:00

Tak já mám o tento kočárek taky zájem :) líbí se mi barvy. Akorát kolečka chci plastové. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat