Kočárek - Tako Jumper Light x Tako Laret

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ageleine
Kecalka 376 příspěvků 26.09.14 16:47
Kočárek Tako Jumper Light x Tako Laret

Ahojte :palec: Přicházím s novým tématem k diskuzi. Chtěla bych se zeptat, zda tady někdo má kočárek značky Tako Jumper Light. Mám menší dilema, nejdříve se mi hrozně líbil Tako Laret, ale teď jsem našla právě Jumper Light a nemůžu si pomoct… :think:
Ráda bych o nějaké zkušenosti s tímto kočárkem, popřípadě za jakou cenu jste ho koupily a taky, jestli jste spokojené s autosedačkou stejné značky?

Na celém emiminu jsem nenašla nic moc, co se týče tohoto kočárku, takže prosím maminky, co si ho už užívají, aby se podělily… :P

Přikládám ještě odkaz pro budoucí maminky, co zatím vybírají. Třeba Vás taky zaujme :pankac:
 http://www.bobowozki.com.pl/…uct_info.php?…

Jak maminky hodnotí Tako Laret

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >