Kočárek - terénní, prostorný, odpružený...

73
25.5.16 17:11

Kočárek - terénní, prostorný, odpružený...

Ahoj holky :)
Několik měsíců se snažím vybrat na netu nějaký kočárek, který by mi vyhovoval, ovšem bojím se, aby vůbec některý splňoval mé požadavky a nebyl úplně předražený :D Sháním kočárek, který má:
dvojkombinaci (korba + sporťák)
velká kola (bez předních zatáčecích)
nafukovací kola
je terénní
opravdu velkou korbičku
nastavitelnou rukojeť
je odpružený
dá se snadno složit…

Pokud o nějakém takovém víte, dejte mi prosím vědět :-) Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Trend Line Alu Darkar?

Přidejte zkušenost s Trend Line Alu Da...
Napsat příspěvek

Reakce:

2639
25.5.16 17:23

@Annie198 Roan Kortina? -mám u babičky jako náhradní a řekla bych, že splňuje vše…(Marita ne, nemá nastavitelnou rukojeť)
http://www.bambino-tomik.cz/…roan-kortina

já mám trend-line racer, ale ten je s taškou a už se nevyrábí, ale i po vytažení tašky je to uzavřená jakoby korbička, rovná, délka 103 cm :mrgreen:,ale na můj vkus je málo houpací(pruží, ale nehoupe)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
668
25.5.16 17:26

Inglesina… mám i na třetí dítko, nic lepšího jsme nenašli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
25.5.16 17:45

@krokodylek Díky, na ten Trendline se mrknu, Roan Kortina mi nějak nesedí, nevim proč, nějak pocitově :/ A @Jannice, smím se zeptat na konkrétní typ? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.16 17:50

Inglesina Magnum, Roan Marita, Deltim Economic nebo Sport, Peg-perego Classico velo (ten bude asi nejlehčí co do váhy)…

• Citovat
  • Upravit
668
25.5.16 18:08

Inglesina magnum :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
25.5.16 18:10

@Annie198 strašně špatně už se shání, i když vypadají dobře…ještě trend-line alu dakar byl takový veliký…nejsou ani až tak těžký, jak jsou velký :mrgreen: Já ho koupila nedávno za litr :mrgreen:,ale momentálně jsem na žádný aktivní inzerát nenarazila :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
25.5.16 18:17

Ještě mě napadl Firkon swing nebo vario long ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
25.5.16 18:55

Emmaljunga edge…jen ta cena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20740
25.5.16 19:33

@Annie198 Tako Accoustik. Jediná „nevyhoda“ je váha (na denni tahání do patra to neni) a skladnost do auta- do sedana ho asi nenacpes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
25.5.16 20:10

Inglesina Magnum, je i lehká a dobře skladná, navíc nemusíš skladovat dvě nástavby, je to jedna korbička co se přeskládá na sporťák:-) a i cena je rozumná:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
25.5.16 20:25

Inglesina Sofia, já toužím po Teutonia Elegance. Záleží na ceně, Bébécar má výborné kočárky, já jen nemusím polské kočárky. Byla jsem v obchodě a paní zrovna reklamovala Maritu - brzy, zahýbal… je to kus od kusu, ale nemám v ně důvěru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
25.5.16 20:26

Emmaljunga je pro nas top.. Do terenu, lehka a vetsi korbicku jsem jeste nevidela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
25.5.16 20:42

Emmaljunga je opravdu krásný, spolehlivý a dost drahý. Teutonia je také drahá a rozdíl v korbičce je 1cm. Gesslein, také vhodný do terénu. Je toho hafo. Záleží na preferovaném :potlesk: stylu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
25.5.16 21:51

Díky holky, vypadá to, že se budu rozhodovat mezi Inglesinou a Bebecar :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama