Kočárek Teutonia Cosmo nebo Mutsy Urben Next Rider???

Anonymni
10.2.09 18:11

Kočárek Teutonia Cosmo nebo Mutsy Urben Next Rider???

Maminky moc prosím o radu a pomoc při výběru kočárku. Váhám mezi Teutonií Cosmo a Mutsy Urban Riderem. Jsme z Liberce ,takže potřebuji kočárek do náročnějšího terénu a mimčo se má narodit v červenci,takže na podzim bude ještě zřejmě v korbičce! Poraďte ,jaké máte zkušenosti vy? Teutonka Cosmo je novinka 2009 ,konstrukce stejná jako Spirit ,ale 4 kolečka! Takže podle mě stabilnější než Spirit! Díky Stáňa. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5556
10.2.09 20:29

Ahoj, já mám teda Mutsíka, nedám na něj dopustit jak v terénu, tak ve městě, ale korbička je fakt hoooodně malá. Mám naštěstí mrně (62 cm v 5 měsících), ale vejde se jentaktak, už přemýšlím o sporťáku :? Zase je ve fusaku, což na podzim nebude… Jo a lidi se za kočárem otáčejí, myslela jsem, že už je dost rozšířený, ale ještě asi není :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
10.2.09 21:03

Mám taky MUTSYNU a naprostá spokojenost. Jen ta korbička je malá jako u všech jemu podobných kočárků. Malá je narozená v červnu a koncem října jsme šli do sporťáku. Nevešla se ani normálně, natož s fusakem! Jinak ale super!!! I sporťák si užíváme. Perfektně houpe a malá i máma spokojeny ;) A otáčejí se za námi (teda za kočárkem) hlavně chlapi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama