Kočárek TFK Adventure - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
usmevava_mami
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 21.09.17 16:59
Kočárek TFK Adventure - máte zkušenosti?

Maminky,
vybíráme kočárky a zalíbil se nám TFK Adventure. Má ruční brzdu, je dost prostorný, velmi snadno se ovládá a dobře skládá.

Máte s ním prosím někdo reálné zkušenosti „z provozu“?

Díky,
hezký den všem.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Tonick19
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 03.06.18 15:43

Můžu se zeptat jestli jste koupila tento kocarek? Líbí se mi a hledám nějaké recenze :mavam:

usmevava_mami
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 03.06.18 19:08

Dobrý den,
ano, nakonec jsme ho koupili a bylo to super rozhodnutí :)

Zatím teda jezdím jen s korbičkou, malému jsou teprve 4 měsíce. Ale co se týče jízdních vlastností, tak jsem nikdy nejela s lepším kočárkem. Bez problému se řídí jednou rukou, skvěle se s ním klickuje třeba v obchodě mezi regály, projede jakýmkoliv terénem včetně sněhu… Perfektní je i na brusle. Za mě 100% spokojenost a koupila bych znovu :)

Tonick19
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 05.06.18 06:23

:palec: děkuji :dance:

Similka
Nováček 2 příspěvky 07.01.19 16:54

@usmevava_mami ahoj, prosim te, a muzu se zeptat, jak jsi ted spokojena se sportakem od TFK Adventure? Zvazuji koupi, byl nam do terenu doporucen jako jeden z nej, ale strasne me irituje ta kratka striska a navic mi prijde celkem tezkopadne slozitelny..na x etap a vse nutno obema rukama… tak z hlediska techto dvou veci hodne vaham… mohla bys prosim napsat, jak to vidis v praxi? :) diky moc!

usmevava_mami
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 07.01.19 18:33

@Similka ahoj, už jezdime bez pár dnů rok a rozhodně bych neměnila. S korbou byl kočár skvělý a ve sporťáku je dokonalý. Bruslime s ním, jezdíme terénem do kopce i z kopce, běháme s ním, zvládá opravdu všechno. Koupili jsme si tu přídavnou sluneční clonu a stačí nám to. A co se týče skládání, mně to přijde v pohodě, jenom povolím pojistku a slozim ho během pár vteřin, nic nemusím oddelavat - když jsme jezdili s korbou, tak se teda musela vycvaknout korba, ale sporťák slozis celý :thumbsup:

Similka
Nováček 2 příspěvky 09.01.19 07:33

@usmevava_mami ahoj, děkuju, moc mi to pomohlo, jdem teda do něj! Díky za napsání a ať se fajně jezdí i nadále :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

O Jirkovi mluvíme denně, říká Andrea Pomeje. Co mu věnovala jeho dcera Anna?

Minimálně tři měsíce se Jiří Pomeje neviděl se svou dcerkou Aničkou. S... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >