Kočárek Tfk joggster adventure 2

3
13.4.20 13:32

Kočárek Tfk joggster adventure 2

Hezké odpoledne :) Prosím, jaké jsou vaše zkušenosti s kočárkem Tfk joggster adventure 2? Čekáme první miminko a rádi bychom pořídili kočárek jak do města, tak do terénu.
Zajímá mě především jízda v horším terénu, jestli jde sportovní sedačka polohovat do úplného lehu a sedu a ideálně jestli se může nasadit po i proti směru jízdy? Děkuji za zkušenosti a rady :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1122
13.4.20 13:40

@AdelaVili doporučuji na FB skupinka TFK kočárky - bazárek, běžně tam dávají rodiče dotazy na jízdní vlastnosti jednotlivých řad kočárků, radí jak na náhradní díly, kde si nechat ušít doplňky na kočárky a samo funguje bazar. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13282
13.4.20 14:52

@AdelaVili tfk jsou obecně super kočárky do terénu a mají i vymakany korby. Hlavně korba multi x.
Myslím, že sedačka proti směru nejde, ale možná se mýlím.
Sama jsem na něj měla spadeno jako na sportak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
13.4.20 15:02

My máme trail, ale ono je to v podstatě totéž. Do terénu je opravdu super, zvládá cesty rozježděné od traktorů, koní, cestu lesem, loukou. Když je nejhůř, tak jak je to trojkolka, tak jde vždy vzít (třeba na projetí mezi kameny) jako trakař. Sporťák do lehu polohovat jde, proti směru jízdy ne - to asi z podstaty nejde u žádné trojkolky. Teď mám malou čerstvě ve sporťáku a měla jsem s tím trochu problém jen první dva tři dny. Pocitově, že s malou nemám ten kontakt. Ale to jen já - ona byla nadšená z výhledu. Ale pozitiva rozhodně převažujou, šla bych do něj znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
13.4.20 15:08

Jen ještě k té jízdě ve městě, trochu mne občas štvalo, že je o něco delší než většina kočárků, takže třeba v MHD, ve výtahu, zabereme víc místa, ale nakonec jsme se vždy všude vešly. Složený je naopak krásně skladný!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.4.20 16:06

Mockrát děkuji :) Zatím jsme vzhledem k pandemii neměli možnost žádné kočárky vidět v obchodě, tak se nám tyto zkušenosti moc hodí ;)
Já jsem se nejdříve po trojkolkach vůbec nedívala, ale když jsem skoro u každé čtyřkolky našla negativní reakce ohledně jízdy v terénu, tak jsem to přehodnotila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13282
13.4.20 20:10

@AdelaVili trojkolky jsou bezvadný, mám s nimi zkušenosti, neboj, nebudeš zklamaná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20133
14.4.20 17:26
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20133
14.4.20 17:32
@AdelaVili píše:
Mockrát děkuji :) Zatím jsme vzhledem k pandemii neměli možnost žádné kočárky vidět v obchodě, tak se nám tyto zkušenosti moc hodí ;)
Já jsem se nejdříve po trojkolkach vůbec nedívala, ale když jsem skoro u každé čtyřkolky našla negativní reakce ohledně jízdy v terénu, tak jsem to přehodnotila.

potom je ještě hodně vydařený THULE
pořádný kočár do terénu, aby byl stabilní se třemi velkými koly, nemůže být sedačka přehazovací proti směru, ale to bych oželela ;-)

Mít první dítě a vybírat ted a ne před 6 lety, tak jdu do bazarové korby zvlášt a do Thule potom, jako sportovního :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
21.4.20 09:29

Z hluboké korby multi x se dá udělat sportak po i proti směru jízdy. Osobní zkušenost nemám. Pouze s kočárkem - sportovní verze, na který jsem napsala recenzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4365
8.9.20 08:38

Ahojte, chtěla bych tenhle kočárek jako druhý na chalupu, neprodáváte náhodou některá? budu ráda za zprávu do sz. díky. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4365
8.9.20 11:53
@Berry77 píše:
Na prodej nemám, ale podívej se na rozdíl ve velikosti stříšek (trail versus adventure) U mě to rozhodlo o volbě.

Děkuju, já de facto sháním jeden z těchto dvou…ta stříška mě teda nenapadla. Trail ji má delší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat