Kočárek TFK joggster x twist (sport, city)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iv_77
Nováček 9 příspěvků 12.08.09 22:05
Kočárek TFK joggster x twist (sport, city)

Ahoj holky, prosím vás, máte někdo zkušenost (jakoukoliv) s tímto kočárkem http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?… nebo plánujete jeho koupi? Rozmýšlím se mezi ním a Jané nomad, ale po zhlédnutí v krámu se spíše přikláním k TFK. Díky za příspěvky!

Reakce:
monikasamsulova
Nováček 1 příspěvek 03.09.09 14:34
TFK Joggster x

Ahoj, čekám druhé mimčo, při prvním jsem měla Jane Nomad a zrovna dneska jsem byla v obchodě a vybrala jsem si pro druhé TFK Joggster X. TFK mě nadchnul velikostí sporťáku, skvěle odpružený podvozek a celkově stavěná konstrukce podvozku se mi zdá lepší než u Nomada. I když k Nomadu jsem neměla jedinou výtku, tak teď se mi Joggster líbí víc. Ahoj Monika

crazybee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 17:36
Zkušenost

Ahojky nedalo mi to a musím se podělit o více jak roční zkušenost s TFK Joggsterem X…původně jsem si koupila verzi twist v kompletu s korbičkou a autosedačkou…ko­čárek v kompletu s korbičkou je nádherný, vhodný ale spíše pro menší maminky, je to kočárek spíše do města a lehčího terénu, brusle např. 1× týdně taky zvládne…my ale bydlíme na vesnici takže já pořád nebyla spokojená s jízdními vlastnostmi, tak jsem přešla po dokoupení kolečka na sport a to je jiné kafe…jezdím v hodně špatném terénu po loukách, v lese a kočárek sedí, vše zvládá…nyní již bez korbičky, ale stále super…na první mimi jsem měla klasickou deltimku, ale dnes vím, že tahle investice se vyplatila…kočárek po více jak roce intenzivního jěždění ani nevrzne vše drží…co se týče potahu mám světloučký kiesel, měla jsem z údržby strach, ale je to tak kvalitní materiál, že stačí vzít vlhký hadřík v vše je pryč…toť má zkušenost s TFK…

xivi
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 06.09.10 17:46

ahoj, my máme joggster twist a quickfix korbičku a jsme spokojení maximálně, je to festovní kočár, i paní v obchodě nám řekla, že takové ty plasťáky nic nevydrží…
akorát je teda trošku těžší a zatím jsem nepřišla na to, jak ho rozložit takovým tím nahozením, jak předvádí na youtube http://www.youtube.com/watch?… ale možná máme jen moc utáhlé šroubky???

navíc má brzdu na zadních kolech, ne na předním, to je prý na zabití…

rozhodně doporučuju, přijde mi kvalitně udělaný

Tnk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.10 14:39
Právě se s ním loučím

Ahoj. Dva roky jsem používala TFK Joggster III. Jsme absolutně spokojená. Na brusle ideální, do terénu taky, do města bych si možná dokoupila otočné kolečko. Měla jsem docela velké dítě a tohle je ten nejprostornější kočárek na trhu. Teď přemýšlím, že ho prodám. Synek už radši chodí pěšky. Škoda, že už neplánujeme další díte. Bude se mi po něm stýskat.

jkropy
Kecalka 170 příspěvků 03.02.12 23:41

mám TFK Joggster X-Twist cca 14 dní, moc se mi nelíbil, ale nadchl nás po konstrukční stránce, já chtěla TFK Joggster III Twist, ale holky vedle mi poradili pro mne toto - mám jen 158 cm a jsem nadšená, korbičku nemám :,( , ale mému už jsou 4 m., tak se mi to zdálo zbytečné, mám vloženou tašku, koupila jsem jí s golfkama z druhé ruky a fakt super :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >