Kočárek Traxx Marlin 4 nebo Mutsy 3Rider

2773
14.3.05 15:34

Kočárek Traxx Marlin 4 nebo Mutsy 3Rider

Zdravím všechny maminky a těhulky,

a ráda bych se zeptala, zda nemáte některá zkušenost s těmito kočárky. :lol:

Traxx vyrábí Hauck.de. Jde o řadu navazující na kočárky Asahi.

Čekám mimi v červenci a hledám kočárek, který bude dostatečně prostorný (aby se mi do něj vešel mimís i ve fusaku na zimu, kdy mu bude 4-6 měsíců a nebude ještě ve sporťáku), zároveň kvůli mě lehký (3.p bez výtahu), který by zvládnul Prahu i terény na chalupě (proto natáčecí přední kola). Zavrhla jsem už kočárek Knorr Arrosa (nemá natáčecí kola) i Jané Slalom (malá korbička a nedělají tašky na mimi) Kočárek Traxx u mě zatím vítězí (podle informací na netu). Jen mi trochu chybí přehazovací rukojeť, a pak jsem také slyšela, že německé kočárky moc nevydrží, protože u nich jde o levnou věc, kterou můžou pořídit pro každé mimi novou.
Mutsy (http://mutsy.libfin.cz/) mi přijde taky výborný, podvozek váží 10 kg a dají se k němu dokupovat spousty doplňků, ale neslyšela jsem o nikom, kdo by ho měl.
Takže kdo co víte, sem s tím :D
Snad jsem se vyjádřila srozumitelně. Už jsem z toho vybírání kočárku úplně vedle :roll:

Hajinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
15.3.05 15:33

Ahoj Hajinko,

kolega tu Mutsy ma a jelikoz resim podobny problem (mimi se mi narodi koncem cervence a mam obavu, aby se mi pres zimu vesel do korbicky i s fusakem), dost jsem ho zkoumala. Pokud se ti zda korbicka u Jane mala, pak vez, ze u Mutsy je jeste mensi. Navic si stezuje na maly odkladaci prostor pod korbickou. Jinak je s ni velmi spokojeny, ale po 1/2 roce museli zvolit variantu ala sportak.

Tak stastny vyber a dik za tip na Traxx. Omrknu ho.

BTW: jedny z nejvetsich korbicek u trojkombinaci a sportaku ma Hartan (tusim www.hartan.de). Ale take Nemci. Nicmene tyto jsou povazovany velmi kvalitni. Cemuz odpovida i cena…

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.3.05 16:19

Ahoj Hájí, já ti tu diskusi hlavně posouvám výš :-)). Ten Marlin je skvělý, řekla bych, že má korbu stejně velkou, jako jeho předchůdce a můj oblíbenec Asahi Typhoon, ke kterému se korba dokupuje. Pokud jde o cenu, mrkni na www.babyonlineshop.de. Dá se to tam objednat a je to určitě minimálně o 30% levnější.
Dobrá volba :-))
Pajdule

• Nahlásit
  • Citovat
2773
15.3.05 19:08

Ahoj Pajdule, :lol:
to jsi hodná za ten posun :P . A taky za tip na obchod, hned ho omrknu.

Díky i tobě, Katko, Mutsy tím pádem odpadá. Právě jsem objevila ještě kočár Shuttle City od Bertini tak jdu okouknout ještě ten. Hartany jsou pěkné, vypadají, že něco vydrží, ale jsou moooc těžké :roll: .

Hajinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
16.3.05 07:20

:roll: Ahojky, holky
Vámi diskutovaný kočárek Traxx se mi také mooooc líbí. Hlavně v červené barvičce.
Už jsem ho viděle naživo v Plzni. Mutsy je také můj horký favorit, krásně lehce se sním jezdí, a co se týče korbiček je jich více druhů a nezdály se mi být zas tak malé jako u Jané. Také se mi moc líbí Quiny Buzz, ale tam mě moc nenadchla sportovní verze, je taková moc obnažená a nemá nákupní košík. Ale prodavačka mě ujišťovala, že by v tom takový problém neviděla.
Nicméně v sobotu se chystám na veletrh „pro dítě“ do Brna , abych tam okoukla moje horké favority, tak dám vědět , který, že to nakonec vyhrál. :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.3.05 11:03

Ahojky,
a videly jste TRAXX JAGUAR? Ten ma i prehazovaci rukojet, jinak je temer totozny s Merlinem. Ja jsem na nej mela policeno, ale bohuzel jsem o svou radost v 19.tt prisla…
Tak snad priste a stastnou volbu.

• Nahlásit
  • Citovat
2257
16.3.05 11:56

Ahoj, taky čekáme mimíska v červenci a řešili stejný problém. Po konzultaci se spoustou maminek jsme nakonec koukali po trojkombinaci, začali jsme Deltimem (šlo i o cenu, vím, že nás ještě čeká nákup golfek) a nakonec jsme v akci koupili KNORR NIZZA Air. Sice jsem se zařekla, že musí být lehký, ale protože jsme na JANE(jsou nejlehčí) neměli a krom toho mi i prodavačka řekla, že korbička je do 4 měsíců a cena i se sporťákem byla cca 17tis, tak jsme nakonec zvolili Knorr. Je pravda, že jsem na něj slyšela docela chválu, že je to držák, má ležení 90 cm, takže prostoru na délku je tam dost a i když všichni říkají, že je stejný jako Hoco Big Foot, tak mě přišel lepší a i mi to některé maminky potvrdili. Nevím, jestli jsme udělali dobře, to ukáže až čas, ale chtěla jsem se podělit se svou troškou do mlýna. Přeji hezký den Petra a mimísková 23tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
16.3.05 11:57

Jaguar taky nevypadá zle, ale váží o 3,5 kg víc než Marlin - 17,5 kg. K tomu děcko, a rázem jsme přes dvacet......... :roll: :(
A mám dalšího favorita - kočárek Bertini M5 Shuttle City váží 13,6 kg, má podvozek natáčecí jako Mutsy 3 Rider, zbytek si musím dopřeložit :lol: . A taky zjistit, kdo je v Praze prodává.
Jinak je to www.bertinistrollers.com.

Hajinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.6.05 23:51

Ahoj,
tak my máme už od ledna Traxx Jaguar 4. Kupovali jsme pro naše tehdy půlroční dítko už jen sporťák, tašku na mimi jsme nepotřebovali. Pár drobností, Jaguar nemá přehazovací rukojeť, pouze přehazovací korbičku. Náš malej asi do 8 měsíců jezdil obličejíčkem k „řidiči“, pak se mu zalíbilo zády k řidiči a kouká moc rád z kočárku ven. Zatáčecí přední náprava vč. zatáčecích koleček je celkem fajn do terénu, pokud ale hodně svítí sluníčko nebo fouká vítr, tak nemůžete kočárek otočit, protože se vám náprava a kola budou po našich nerovných chodnících stáčet, jsou dvě řešení, buď hodně stáhnout boudičku, aby bylo dítě chráněné před sluníčkem a větrem, nebo přehodit korbičku, což se ale mimískovi nemusí líbit :cry: Kdybych měla znovu možnost volby asi bych zase vybrala Traxx Jaguar 4, je to jenom o zvyku na tu natáčecí přední nápravu, ale určitě bych byla šťastná, kdyby dělali místo zatáčecí přední nápravy jenom zatáčecí kola s možností aretace. :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.6.05 23:53

Ahoj,
tak my máme už od ledna Traxx Jaguar 4. Kupovali jsme pro naše tehdy půlroční dítko už jen sporťák, tašku na mimi jsme nepotřebovali. Pár drobností, Jaguar nemá přehazovací rukojeť, pouze přehazovací korbičku. Náš malej asi do 8 měsíců jezdil obličejíčkem k „řidiči“, pak se mu zalíbilo zády k řidiči a kouká moc rád z kočárku ven. Zatáčecí přední náprava vč. zatáčecích koleček je celkem fajn do terénu, pokud ale hodně svítí sluníčko nebo fouká vítr, tak nemůžete kočárek otočit, protože se vám náprava a kola budou po našich nerovných chodnících stáčet, jsou dvě řešení, buď hodně stáhnout boudičku, aby bylo dítě chráněné před sluníčkem a větrem, nebo přehodit korbičku, což se ale mimískovi nemusí líbit :cry: Kdybych měla znovu možnost volby asi bych zase vybrala Traxx Jaguar 4, je to jenom o zvyku na tu natáčecí přední nápravu, ale určitě bych byla šťastná, kdyby dělali místo zatáčecí přední nápravy jenom zatáčecí kola s možností aretace. :idea:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama