Kočárek Trend-Line Rider nebo Roadster?

154
23.8.06 13:16

Kočárek Trend-Line Rider nebo Roadster?

Ahojte!

Na přelomu února a března se nám má narodit mimčo, a tak si dělám přehled o kočárcích.

Zaujal mě kočárek značky Trend-Line (Rider nebo Roadster) a to zejména kvůli své velikosti. Píšou, že má velikost lehu až 100 cm! První dítko jsme měli dost velké (v 1 roce měla dcera 82 cm), tak proto sháníme nějaký větší kočárek. Bohužel na stránkách www.trend-line.cz se už nepíše nic o jeho dalších rozměrech, váze atp.

Pokud s ním máte někdo nějaké praktické zkušenosti, ať už dobré nebo špatné, tak mi prosím dejte vědět.

Díky za Vaše názory

Maya

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1535
23.8.06 13:55

Ahoj,

já mám Trend Line Lusi (nevím úplně přesný typ) a s rozměry je to přesně tak, naměřila jsem snad bez 2-3 cm metr na délku, máme lednového synka, tak aby vydržel i na další zimu. Tu jsme už ale odjezdili v jiném kočárku, tenhle byl na mě totiž hrozně těžký :( Ale měla jsem zdravotní problémy (komplikace po CŘ) a nesměla tahat nic super těžkého, jinak by se to dalo, věděli jsme už při koupi před porodem, že je těžký. Holt něco za něco. Jinak naprostá spokojenost, barvy drží, materiál taky nejeví známky opotřebení. Jen mi přijde, že na rukojeti už je trochu znát její časté přehazování. Jen mě celkem naštvalo, že jsme měli dost často (oproti kamarádkám s jinými značkami kočárků) píchlá kolečka :evil: Po neustálém zalepování jsme koupili nové duše ne od výrobce, ale od Barumu a byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
27.8.06 18:18

Tuto značku nedoporučuji, mám strašnou zkušenost!! Kočárek jsem začala pouřívat 20.8 2003 a do vánoc 4× reklamace!! a vyřízení děsné!! Nakonec mi v obchodě daly jinný, jelikož p. Bartoň (majitel) odmítal vyřídit reklamaci před vánoci, nemohly se s ním dohodnout, tak vedoucí zavolala majiteli prodejny a dohodli se že dostanu novej a oni si to pak s ním vyřídí. Když jsem toto řekla v jinném obchodě říkaly že je kvůli servisu neprodávají !! A vrchl byl že když jsem nešťastná seděla v obchodě a čekala jak vše dopadne, přišla tam paní a ptala se na servis, jelikož její dcera čekala již 2měsíce!! Takže nemohu doporučit :cry: Ještě upozorňuji že jsem především šátkovala, tudíž kočárek byl skoro nejetej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.10 10:04

nespokojenost s absolutně nepoužitelnými brzdami, 1× píchlé kolo. taky rukojeť při přehazování někdy nespolupracuje. jinak kočárek bytelný, fajn do terénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.10 11:14

já nejsem spokojená s brzdami. po měsíci přestaly fungovat. taky jsem už měla píchnuté kolo. reklamace zatím vázne. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.10 11:14

já nejsem spokojená s brzdami. po měsíci přestaly fungovat. taky jsem už měla píchnuté kolo. reklamace zatím vázne. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.10 11:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama