Kočárek troj. s odpružením, aby šel houpat a do terénu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kru
Povídálka 16 příspěvků 23.12.17 13:57
Kočárek troj. s odpružením, aby šel houpat a do terénu?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. Jaký byste vybrali kočárek -
trojkombinace - s největším odpružením, a aby šlo dítě houpat a do terénu? Vpředu otočná kola a dal se dobře složit do auta? Nejlépe bych ještě uvítala, aby se hluboká korba dala sundat a nosit nebo aby tam byla vložená taška a dala se s dítětem vyndat, ale nemusí být. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Dzejn111
Kecalka 173 příspěvků 23.12.17 14:11

Mám baby design Lupo comfort a nemůžu si ho vynachválit, jezdíme cestou necestou :)

Dzejn111
Kecalka 173 příspěvků 23.12.17 14:13

Jo a vajíčko k tomu maxi cosi, bylo součástí sady místo sedačky baby design.

Kru
Povídálka 16 příspěvků 23.12.17 14:15

A jde s kočárkem houpat? Nemám ráda takové ty tvrdé kočáry.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 23.12.17 14:24

Urcite Roan Marita, s tim vyjedes vsechno. :palec: Je to klasickej houpaci kocarek.

Edit: aretacni kola nema, slozit jde, ale je tezsi a nevleze se do kazdeho auta no. Tak jsem ti moc neporadila, to se omlouvam :kytka:

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 7 inzerátů 23.12.17 14:53

No houpací kočárky obvykle nemají otočná kola. To houpání je udělané tak že kočárek visí na pružinách, nebo řemíncích. Řemínky se vytahují a kočárek je potom nakřivo a pružiny běžně praskají.
Proto většina výrobců od tohoto ustoupila a používá pružiny tlačné.

A na toto zase pozor. Když k nám přijede mamina na kočárek tak veme za prázdný kočárek a začne s ním kvedlat a nejvíc se jí líbí ten s nejměkčím odpružením. Ale ve chvíli kdy do takového kočárku dáte dítě tak sedí pružiny až na dorazech a jeden vlastně úplně natvrdo.
Proto používáme velmi tvrdé pružiny, které se při prázdném kočárku nestlačí, stlačí se až ve chvíli kdy do děj dáte zátěž. Na tyto případy máme na prodejně 7kg hasičák s kterým to zákaznicím vždy předvedu:-)

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 23.12.17 15:09

Já bych houpací kočárek nekupovala, je to vysoce návykové a dítě to pak může vyžadovat i doma. Nebo naopak se dítě nebude chtět houpat… Moje děti měli Peg-pérego Book, nyní Book Cross a oba spali jen co jsem vyjela. Mohu ti doporučit Peg-pérego Book Cross, je nejen do města ale i do terénu a příjemně pruží. Korba Pop Up je velká (syn v ní byl do roka úplně v klidu i s fusakem) a teď mám sporťák a je to jeden z nejprostornějších sporťáků vůbec. Vleze se tam i můj pětiletý syn. Je Lehký (jen 10 kg), skladný, sporťák složíš přímo s podvozkem. Má prodlužovací stříšku jak u korby, tak u sporťáku což je k nezaplacení. Koš má nejpřístupnější ze všech kočárků vůbec. Kočárek je bezadaptérový pro autosedačky Peg-péreg Primo Viaggio SL, Za pomocí adaptérů lze nasadit autosedačky Maxi Cosi i Cybex.
No, a nebo si kup Peg-pérego na podvozku Culla. Sousedka má, jezdí už ve sporťáku, ale teď jak je kluk větší - má rok, tak už kvůli houpání v kočárku nechce být, tak kupuje PP Book Completo… Toť mé rady a postřehy :lol: :mavam:

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 7 inzerátů 23.12.17 15:25
@Pavla087 píše:
Já bych houpací kočárek nekupovala, je to vysoce návykové a dítě to pak může vyžadovat i doma. Nebo naopak se dítě nebude chtět houpat… Moje děti měli Peg-pérego Book, nyní Book Cross a oba spali jen co jsem vyjela. Mohu ti doporučit Peg-pérego Book Cross, je nejen do města ale i do terénu a příjemně pruží. Korba Pop Up je velká (syn v ní byl do roka úplně v klidu i s fusakem) a teď mám sporťák a je to jeden z nejprostornějších sporťáků vůbec. Vleze se tam i můj pětiletý syn. Je Lehký (jen 10 kg), skladný, sporťák složíš přímo s podvozkem. Má prodlužovací stříšku jak u korby, tak u sporťáku což je k nezaplacení. Koš má nejpřístupnější ze všech kočárků vůbec. Kočárek je bezadaptérový pro autosedačky Peg-péreg Primo Viaggio SL, Za pomocí adaptérů lze nasadit autosedačky Maxi Cosi i Cybex.
No, a nebo si kup Peg-pérego na podvozku Culla. Sousedka má, jezdí už ve sporťáku, ale teď jak je kluk větší - má rok, tak už kvůli houpání v kočárku nechce být, tak kupuje PP Book Completo… Toť mé rady a postřehy :lol: :mavam:

A nevidíš problém v tom že hluboká korba má 69-70cm na délku? a 29-34 na šířku?
To je neskutečně málo :nevim:

marketak5
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 2 inzeráty 23.12.17 15:29

Camarelo splňuje vše. A dá se pomocí adaptéru přidělat lepší vajíčko, třeba maxi cosi

Dzejn111
Kecalka 173 příspěvků 23.12.17 15:45
@Kru píše:
A jde s kočárkem houpat? Nemám ráda takové ty tvrdé kočáry.

Jako že by houpal tak jako ty staré kočárky to ne… Ale trochu houpe, zvláště potom, co jsme ho trošku zajeli.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 23.12.17 15:56

Mam G-mini, otocna kola jsou, otaceni se da vypnout pojistkou, korba sundat jde, skladny je dost (mam fakt maly kufr a v poho). Davam na zakladnu maxi cosi vajicko

PenelopaW
Kecalka 367 příspěvků 4 inzeráty 23.12.17 16:02

My máme Inglesinu s podvozkem Ergo bike. Kolečka sice vepředu nejsou otočná, ale tím, že jsou nafukovací, kočárek pěkně sedí a podvozek je parádně drncací. Má dole i velký drátěný koš - mnohem větší než klasické látkové koše pod jinými kočárky. Korbičku jde sundat, místo ní nasadit od Inglesiny vajíčko. Korba jako taková je docela veliká, takže i větší mimčo se do ní v pohodě vejde, plus jde polohovat - zvednout do sedu, později sklopit nožky, dá se vozit i větší batole. Jediná nevýhoda tohohle podvozku je, že na něj nejde připevnit „skejt“ pro vození staršího dítěte. A když se kolečko píchne, blbě se shání nové (jde koupit jen kovová konstrukce, duše, ale ne plášť). Jinak je ale Inglesina výborná. Kočár je sice větší, ale vleze se do klasického výtahu. U auta už je lepší kombík, prarodiče od manžela celý kočárek do kufru nenarvali, vozili jsme tam jen podvozek a korbu na zadních sedačkách. Pod korbu jako takovou jde koupit i podvozek s plastovými otočnými koly. Jednu korbu kdyžtak máme doma bezprizorní ;).

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 23.12.17 16:20

@jakanas Pop Up má 80×35 cm takže standart… přeměř si to :mrgreen:

Janli
Kelišová 5024 příspěvků 23.12.17 16:30

@jakanas mám roan maritu a ještě jsem neslyšela, že by někomu praskla pružina.
@Pavla087 dítě je navyklé na houpavý pohyb už z bříška, takže mu těžko můžeš vypěstovat návyk. Naopak, děti jsou v těchto kočárech daleko klidnější, zvlášť v prvních třech měsících.

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 7 inzerátů 23.12.17 16:38
@Pavla087 píše:
@jakanas Pop Up má 80×35 cm takže standart… přeměř si to :mrgreen:

no to možná z venku výrobce udává
Vnitřní rozměry (h, š, v): 72×30×20 cm

Jinak co jsem viděl je

a
toto je už jak na panenky

no nic fotky nejde nahrát…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama