Kočárek Tutis uno. Ano nebo ne ?

3
24.5.20 16:05

Kočárek Tutis uno. Ano nebo ne ?

Ahojky :dance: Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s kočárkem Tutis uno. Uvažuji o koupi. Děkuji za každičkou reakci :srdce: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61
24.5.20 16:59

Také by mě zajímalo. S dovolením se přidám. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.7.20 11:15

Holky koupily jste si ho nakonec? Já se do něj zamilovala teď o víkendu, líbí se mi ten světlounce zelený. Ale recenze nikde žádné :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.7.20 16:16

Tutis Uno,barva pistacchio

Ahoj,
kočárek máme a byla to největší chyba. Jezdíme s ním od Června a už je vyšisovaný, vypadá fakt hrozně. Místo krásné zelené máme hnědo-žlutou. Četla jsem jinou recenzi na šedý a udělal úplně to samé s rozdílem, že byl kupovaný v zimě a trvalo to tedy o něco déle. Prý 4 měsíce. Jinak bych s ním byla celkem spokojená. Má vše co jsem chtěla. Ale nechci, aby můj syn jezdil v něčem tak ohavném. To si nezaslouží!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.11.20 14:08

Menta

My máme Mentu, byla jsem spokojená, každý kočár chválí, je vysoký a lehký! Teď začal zlobit podvozek a je odřený zip na poklopu, budu reklamovat, pokud vyřídí kladně, budu ho s čistým svědomím doporučovat, uvidíme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.20 16:57

@rulexnone Máme také stejný problém se zipem. Reklamace zamítnuta, řeším to dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.20 17:56

@rulexnone resila jsem to same, podvozek na treti pokus spravili, ale se zipem me poslali do haje, po dnesnim spojeni s dalsi poskozenou jsem odhodlana to znovu rozjet, ptz to nestalo malo a jsem dost nasrana…aby se mi to po 2 letnich mesicich v provozu takto rozsypal ten plastovy zater kolem zipu…od zacatku zari kdy mi prisel reklamacni protokol ubehly 2 mesice a je to o to horsi. Pocatecnich 20cm se roztahlo do pulky kocarku… :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.11.20 10:57

@Věroušek85 @liniiee.Helen a co vám napsaly do protokolu? Ten zip je pro mě kosmetická vada, kterou zas tak neřeším, ale ten podvozek mě pěkně sere, budí mi to malou :/ jsem zvědavá… ach jo, ten kočár nebyl tak levný, aby musel za 4m takhle zlobit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.20 11:04

@rulexnone Servis mi do protokolu napsal jinými slovy to, že reklamuju dýl jak 6 měsíců po zakoupení, takže to není výrobní vada a podle nich to v tom případě není na reklamaci. Obchod si tam vymyslel ještě navíc, že se jedná o mechanické poškození. Ale po dnešku to snad vypadá na dobré cestě. Pro mě to není jen kosmetická vada. Nikdo mi nezaručí, že se to za pár týdnů nezačne prodírat. A i kosmetická vada je za 16 tisíc problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.20 13:22

@rulexnone jen todle: a podotykam, ze reklamace se podle historie volani s obchodakem tahne dele nez ten kocar dojel ofiko na servis toho 3.10. Viz foto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.20 13:49

@Leniiee.Helen

On tam vlastně důvod zamítnutí nenapsal. A i kdyby se rozjel zip, tak to za oprávněnou reklamaci lze požadovat. Navíc do 6 měsíců od zakoupení to uznat jako výrobní vadu fakt musí. Prostě výmluvy. Hřeší na to, že to člověk vzdá.

Toto je dost podobný případ u fusaku: https://www.vasestiznosti.cz/…t/5946/fusak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
8.8.21 21:44

Recenze po 8 měs užívání

Ahoj, obnovuji diskuzi, kdyby o koupi někdo přemýšlel..
My mame Tutis Uno+
Kočárek bych koupila znovu, jen v jiné barvě. Máme světle šedou a je na něm vše vidět.
Jinak jsem nejvíc nadšená z prostoru, který má jak korba, tak sporťák. Hrozně mě baví velký koš pod kočárkem, narvu tam pláštěnku, vak s hračkama, piknikovou deku, pití, jídlo a ještě by se vešlo :palec:
Kvituju možnost otáčení sporťáku po i proti směru jízdy. Perfektní ta stříška, že se dá celá zatáhnout, aby na dítko nesvítilo sluníčko. Kromě odřenin, za které si samozřejmě můžeme sami jsem zatím neshledala ve funkčnosti chybu. Za mě super kočárek :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat