Kočárek vhodný pro rodiče menšího vzrůstu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ninhaniki
Kecalka 109 příspěvků 20.02.18 15:48
Kočárek vhodný pro rodiče menšího vzrůstu

Ahoj, můžete mi doporučit nějaké značky kočárků, které nejsou nějak extra velké? Jde o to, že já mám jenom 150 cm a přítel taky není zrovna vysoký. Takže aby ten kočárek vedle mě nevypadal jako „tank“ :D abych přes něj viděla a nepřipadala si ještě víc jako trpaslík.
Samozřejmě, že se půjdu podívat do kamenného obchodu, jen bych potřebovala nějaký odrazový bod, abych věděla po čem se vlastně shánět a kam mířit, protože ne všude jsou všechny značky. Děkuju!

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 20.02.18 15:59

Jeee dobre tema nejsem o moc vyssi nez ty a ve vyberu kicarku take tapu, kdyz jsem byla v obchode vsechny se me zdali hrozne veliky oproti me.Vim ze ty bugaboo jsou nizsi ale zase jsou hrozne drahy, vic nez bych za kocarek chtela dat.

Kristyna.Vechtova
Kelišová 7131 příspěvků 20.02.18 16:01

Já mám teda 158 a přítel 202 a já teda chtěla „vyšší“ kočárek - máme Soyan Cayman, obyč trojkombinace, ale nám vyhovuje. Např známí mají kočárek Ferrari a tam byla ta korbička tak nízko i na mě a přitom oni jsou oba tak cca 170+ :-)

luci.no
Kecalka 313 příspěvků 20.02.18 16:17

Ja si nemuzu vynachvalit obycejny kocarek s vloznou taskou pro miminko. Mam jich vice znacek - doma, chalupa, babicky. Je prostorny pro dite a rukojet si nastavim jak potrebuji. Mam jeste Casualplay S4 a tam mi vadi, ze i kdyz je rukojet nejniz, tak mam ruce dost vysoko.

NikysekR
Extra třída :D 10256 příspěvků 3 inzeráty 20.02.18 16:36

Trojkombibaci Jedo na oba syny, golfky na prvního Chicco Multiway a teď na druhého Espiro Sonic. Taky jsem prcek :D

Heivka
Závislačka 2895 příspěvků 20.02.18 16:37

Máme Easywalker Qtro a myslím, že sedne jak vyšším lidem (manžel má 190), tak průměrným (já 170) a neměla s ním problém ani kamarádka (155). Korba je docela nízko, když to srovnám s Camarelem co měla ségra, díky nižšímu těžišti je i hodně stabilní a je dost lehký a skladný. Sporťák je pak dost nízko aby mohlo trochu větší dítě samo nastoupit a vystoupit bez asistence rodičů.

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 17:08

Bugaboo je fajn, ale málo komu se líbí :)

blumen
Hvězda diskuse 43121 příspěvků 20.02.18 17:15

@Ninhaniki nad vyskou jsem nepremyslela, mam 150 cm a meli jsme Gesslein a Hartan a spokojenost. Oboje s vloznou taskou.

svozilka
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 18:22

Z podobných důvodů mám Jané Slalom. Vyhovuje mi k mě výšce. Měla jsem ho i u prvního. Ještě jsme měli Patron Falcon a ten byl podobné vysoký.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 12:28

@Ninhaniki Jsem taky malá a mohu doporučit Peg-pérego Book Plus a korbu i sportovní nástavbu Pop Up 2018 není ani vysoký ani mohutný jen je lehký a kvalitní, ten střídám s Bugaboo Bee3 a teda jako ten je doslova nízkopodlažní :mrgreen:

Ninhaniki
Kecalka 109 příspěvků 08.03.18 12:49

Děkuju všem za příspěvky ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama