Kočárek X-lander X3 + hluboká korba + autosedačka X-car 2009

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.09 08:34
Kočárek X-lander X3 + hluboká korba + autosedačka X-car 2009

Ahoj,máte někdo zkušennosti s ´tímto kočárkem i se všemi variantami,jako je autosedačka,hluboká korba i sportˇák??Set kočárek X-lander X3 + hluboká korba + autosedačka X-car 2009 Díky za odpovědi :)

Jak maminky hodnotí X-lander X3

Reakce:
Hancza
Závislačka 5000 příspěvků 08.10.09 16:16

Ahoj, ja mam XA, holku malou (kvetnovou) a na zimu se mi do korbicky nevleze s fusakem, mozna ani bez:( jinak jsem spokojena… jen misto X-car autosedacky si kup Maxi cosy… jde na spodek na:,–(it a je lepsi…

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.09 16:33

Mám termín až 5.ledna,tak pak v té hluboké snad do jara vydrží :) Jakoý myslíš přesně typ autosedačky,mrknu na ni.Díky.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.09 22:20

Taky mam, XA 2009, modry. Korbu, sportak, a autosedacku MAXI COSI CABRIO FIX.
Jsem spokojena. Syn byl kvetnovy, ale i tak ho to v korbe prestalo po 4mesicich bavit, takze ted jezdim uz pres mesic s autosedackou nacvaklou na podvozku (vyborna vec!), a za chvili (az se ochladi a bude fusak) pujde na sportak - tedy v necelych 6 mesicich.
Ze se nevejde s fusakem do korbicky neresim, to se dnes nevlezou deti snad nikam (krom klasickych velkych kocaru jako Inglesina Magnum apod).
Ja bych ale uz nesla do nehoupaciho kocarku. Coz je ale jen muj osobni nazor. Musela jsem si dost zvykat na to, ze mimi jede jak na zebrinaku, ze to docela drnca. Ale je to tak asi v dnesni dobe se vsema modernima kocarkama.
Celkove za me - spokojenost.
ahoj
nakukovatelka
p.s. jo a sedacka MAXI COSI je fakt asi nejlepsi, tu vrele doporucuju

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 09.10.09 07:19

Ahoj, mam X3, sice 2007, ale korba snad zustala stejna…

Klara je unorova a do sportaku jsem ji davala v pul roce…To uz mela korbu tak akorat, chtela voidet ven a navic mi prislo, ze ve sportaku to lip v srpnu vetralo… Obdobi bojkotu kocarku cca ve trech mesicich jsem docasne resila vozenim ve vajicku, pak jsme se bez problemu zase na cas ke korbicce vratily. Jsem maximalne spokolena s houpanim kocaru a velikosti kosiku. Doporucuju dokoupit slunecni clonu (treba na MMB) a vykaslat se na slunecnik. Original prebalovaci taska je taky vyborna.

Sportak je prima, jen me mrzi, ze sedatko a zada nejsou kolmo. Sedatko je mirne podsazene, takze dite je nucene byt oprene. Ale da se to, Klare to neva… Plastenku neporizij original, je ohromna, ale sezen si od Babypointu, vozi primo na X3. Univerzal od Emitexu se mi okolo rukojeti skoro hned roztrhal…

ad vajicko - my meli jeste „stary“ typ, na novorozence byl zbytecne velky, ale pak slouzilo bajecne. Kamaradka mela Maxi Cosi a v tom pulroce se ji tam dite uz neveslo, je desne uzka…Takze na novorozence super, ale ditko jeste nemusi sedet a uz je mu v nem tesno…

Jsem rada, ze X3 porad delaji, jeden cas to vypadalo, ze uz nebudou…
Jo a mame koupeny fusak od Emitexu 3v1 a pouzivame ho porad - ve zkracene verzi do vajicka i do korbicky a pak uz v dlouhe pres zimu, kdyz byl Klare rok a ted ho vytahnu zase, porad se mi tam krasne vejde. Prima je, ze je velky vyber barev a da se sladit s kocarem…

Prikladam par fotek:

Zminena krize ve trech mesicich, chvili jsme korbu nahradili autosedackou. Slunecnik bych uz dnes nekupovala…

http://img01.ecards.cz/…833317_J.jpg

Poprve na bruslich. Nejak mi autosedacka prisla pro pripadnou havarii bezpecnejsi, ale pak uz jsme jezdili normalne s hlubokacem…Meli jsme koupene i nahradni kolecko, ted se vyborne hodi, pac nikdo neni schopen dojit s neopravitelnou dusi do servisu 8)

http://img01.ecards.cz/…833318_J.jpg

V necelem pulroce poprve ve sportaku

http://img01.ecards.cz/…833319_J.jpg

V deseti mesicich opet mirna krize, ze proste v tom kocarku sedet nebude, tak jsme museli poridit ksiry, aby mohla bezpecne stat…

http://img01.ecards.cz/…833320_J.jpg

Klare je rok (unor) a v kocarku je spokojena… Fusak se v kratke verzi vejde do nanozniku, ale v dlouhe uz ne, tak jsme vozili jeste nevic deku..

http://img01.ecards.cz/…833321_J.jpg

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 09.10.09 09:05

Endy, já maxi cosi mám-měla jsem- a nemám pocit, že by byl Vojta nějak namáčklej… navíc patří k nejbezpečnějším na trhu (se základnou), já jezdím hodně… je pravda, že malé mimi tam krásně drželo díky super vložce ale i pro větší bylo OK. vozili jsme sice jen do 10m, ale vlez by se dál.. tak do roka, odhadem, jenom už nechtěl koukat „do zdi“… a jeho nechtění bylo celkem nebezpečné…

pokud xlandera, kupovala bych s MC..

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 09.10.09 11:18

Nat, jasne, stejne je ted jina autosedacka, tu vyzkousenou nemam… a o bezpecnosti se urco nepru, tam MC nema asi konkurenci…

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 09.10.09 13:30

Endy, v poho, já jen reagovala na tu kamarádku, co se jí nevlezlo dítě do MC… :wink: no, je pravda, že asi v nějaké teplé bundě už asi ne, takže na ježděění venku to už pak moc není. .. to je fakt… ale do auta dobrý, protže do sedačky by se naducané bundy kvůli bezpečnosti neměly dávat…

myslím, že ta nová Xcar je menší.. :wink: aspoň podle vzhledu..

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.09 18:17

Ahoj,díky všem,kočárek jsem si už koupila :)

Danyl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 19:09
autosedačka

Dobrý večer, taky bych si ráda pořidila na x-landera autosedačku maxi cosi. Můžete mi prosím poradit jaký typ autosedačky Maxi Cosi pasuje na x-lander Citi nebo Cabrio? A jaké adaptéry jsou třeba? Zda od x-landeru, quinny nebo maxi cosi? Jsem z toho jelen a nevím kde vypátrat. Moc děkuji za odpověď. D.

Yokoo
Povídálka 22 příspěvků 25.08.14 10:50

Je opravdu korbička od maxi cosi prostornější než od x-landeru? výrobce uvádí u maxi cosi vnitřní rozměry 75×31cm a u x-landeru to samé. Syn je narozený koncem května a řeším, že už na podzim (4-5 měsícíh) ho budu muset dát do sporťáku a to se mi moc nechce. Uvažovala jsem tedy koupit maxi cosi mura 4 že se mi zdála ta korbička větší prostornější, ale když jsem viděla ty rozměry tak jsem z toho nějaká zmatená :-( Vejde se mi do maxi cosi korbičky v podzimním oblečení a dece? Fuska počítám, že tam asi nedám.

Lu13
Závislačka 2799 příspěvků 9 inzerátů 25.08.14 11:05

@Yokoo Asi ti moc neporadim, ale ja mam x-lander a v hluboke korbe se mi tam prcek vesel 6,5 mesice. Je narozena v zari a je dlouha jak tyden :mrgreen:. Kazdopadne sportak a zimni fusak je naprosto v pohode. Nikdy mi v nem neprochladla. Rozhodne bych x-lander nemenila za nic ;).

kamikka
Stálice 81 příspěvků 24.04.16 14:09

Máme a jsme velmi spokojení

Malaselka
Povídálka 22 příspěvků 22.07.17 00:21

Potřebuji radu, moc se v tom nevyznám- mám nabídku na x lander x3 - sporťák (starší, bohužel teď nevím rok), zvažuji koupi, ale chtěla bych k němu sehnat i hlubokou korbu, jen nevím jaká tam pasuje? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >