Kočárek Xlander - co všechno jde vyprat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 26.09.14 19:48
kocarek xlander co vsechno jde vyprat..

Ahoj mae kocarek xlander a potrebovala bych ho vycistit nebo nejlepe vyprat, jake casti jdou vyprat? nerada bych to nejak poskodila kdyz to budu sundavat :-D.. jo s jeste ta rukojet jak tam mam ruce tak se oloupala… cim to obmotat aby se to neloupalo dal? nemate zkusenost? dekujiii

Jak maminky hodnotí X-lander X-Cite

Reakce:
gabka1988
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 26.09.14 20:14

Ja mam trikolku, hluboky jsem jeste neprala, ale u sportaku jsem vyprala cele sezeni pro dite a ze strechy tu uadni cast, kde je ta kapsa.tu predni bych musela odsroubovat.ale taky by to slo. takze sportak by sel vyprat vlasnte uplne cely i s kosikem pod kocarkem. hluboky me teprve ceka.

jalemina
Závislačka 2816 příspěvků 26.09.14 21:25

Mam x lander, 4 kolak co ma predni na pevno, nevim co je to za typ:-). Vyprala jsem vse, jde sundat cely potah z nej vyndat ty desky (zezadu je to na suche zipy). Nacpala jsem to do oracky i s kosem, navlekem na madlo, nanoznikem a vlozkou. Boudu jsem sundala a vyprala ve vane ruco tekutym praskem a osprchovala.

mellow
Kecalka 246 příspěvků 26.09.14 21:29

Podle toho co je to za typ..u moveho jde tuším i bouda s výstuží do pračky..u xa 2011 mi to teda nejde ani omylem :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >