Kočárek z eco kůže nebo látkový?

1113
13.5.18 20:11

kočárek z eco kůže nebo látkový?

Ahoj, děvčata.
Ráda bych se s vámi poradila. Mám pro miminko vybraný kočárek Inglesina Vittoria. A teď řeším, zda koupit korbičku z eco kůže či látkovou? Jedná se o vzor Nappa, to je modrobílá eco-kůže a vzor Marina, to by měla být látka.
Budu ráda za všechny vaše zkušenosti, rady a tipy. Jedná se mi především o údržbu, co déle vydrží pěkné a nezničí se, zda např. v zimě eco-kůže nepraská, zda ji musím nějak a jak ošetřovat, jak vyčistit látku…a tak
Moc děkuji, hezký jarní večer :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
653
13.5.18 20:31

Ahoj, mám kočárek v kombinaci látky a eco kůže ( v bílé barvě )… a můžu říct, že se to udržuje dobře. Stačí přejet vlhkým hadříkem, při větším znečištění dávám kapku realu na hadřík a jde to pěkně dolů. Při koupi jsem se ptala, zda to něčím musím mazat a bylo mi řečeno, že není třeba :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7573
13.5.18 20:31

Mam eco kuzi i latku a za me eko kuze lepsi. Na údržbu uplne super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
13.5.18 21:08

@lucielorenc @Aotearoa Holky, moc děkuji. Já měla spíše tu látku jako favorita ;), ale promyslím podle vašich rad tu kůži :)
Holky, a ta kůže se nějak lehce nepošrábe? Budu často jezdit MHD i linkovým busem…a však to znáte, když mi bude někdo z kočárkem pomáhat, tak třeba nebude tak opatrný, jako já :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6991
13.5.18 22:05

@mimart já tedy nevím, ale když jsem já koukala na kočárky, tak mi přišlo, že z kko kůže jsou spíš pro zimní děti, jakože narozené na podzim a na další léto do sporťáku, že jinak se v tom uvaří…já vybrala místo eko kůže látku tedy…ale pravda, nemám zkušenost s ekokůží, byl to jen pocit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
14.5.18 09:02
@Almatka
@Almatka píše:
@mimart já tedy nevím, ale když jsem já koukala na kočárky, tak mi přišlo, že z kko kůže jsou spíš pro zimní děti, jakože narozené na podzim a na další léto do sporťáku, že jinak se v tom uvaří…já vybrala místo eko kůže látku tedy…ale pravda, nemám zkušenost s ekokůží, byl to jen pocit…

Ale já jsem se ptala na názor na látku nebo kůži. A nikde jsem přece nenapsala, kdy se miminko narodí…tak nevím, proč řešíš termín narození :nevim:
Moje miminko by se mělo narodit v září nebo na začátku října…to jen tedy pro upřesnění :)…a ano, příští léto sporťák plánuji, také Inglesinu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
14.5.18 09:54

@mimart No já MHD skoro nejezdím, spíše autem a to jsou oděrky na konstrukci ( ale tomu se vyhnout snad ani nedá ), ale korbička je v pořádku. Vůbec bych se toho nebála :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
14.5.18 11:47

@lucielorenc Děkuji, to jsem potřebovala slyšet :) asi je rozhodnuto :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6991
14.5.18 18:20
@mimart píše:
@AlmatkaAle já jsem se ptala na názor na látku nebo kůži. A nikde jsem přece nenapsala, kdy se miminko narodí…tak nevím, proč řešíš termín narození :nevim:
Moje miminko by se mělo narodit v září nebo na začátku října…to jen tedy pro upřesnění :)…a ano, příští léto sporťák plánuji, také Inglesinu :)

No tohle je můj názor na eko-kůži - líbí se mi, ale přijde mi neprodyšná a u korbičky vhodná spíš na zimu, protože není tak prodyšná jako látka. Jinak se super udržuje, přejede hadříkem. Mám takhle sedačky v autě a postel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
15.5.18 09:46
@Almatka píše:
No tohle je můj názor na eko-kůži - líbí se mi, ale přijde mi neprodyšná a u korbičky vhodná spíš na zimu, protože není tak prodyšná jako látka. Jinak se super udržuje, přejede hadříkem. Mám takhle sedačky v autě a postel.

Ok, díky za názor :) myslím, že už je rozhodnuto :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama