Kočárek z Polska 2017-2018

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bastidlo
Nováček 2 příspěvky 26.12.17 20:07
Kočárek z Polska 2017-2018

Ahoj.
Vím, že je zde mnoho dotazů na kočárky z Polska, ale zkouším sehnat aktuální info.
Takže kam přesně na ně? Ceny? Zkušenosti? Značky?
Chceme hluboký se 4 stejně velkými nejlepe nafukovacími koly.
Díky za odpovědi ;) ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Manhattan
Závislačka 3644 příspěvků 26.12.17 20:51

Ahoj,
my jsme kupovali kočárek pro miminko, které se má narodit v lednu. Hledala jsem podle různých bezpečnostních testů a měla jsem vybrané drahé německé značky, ale na prodejně jsem byla zklamaná z malých korbiček a špatného ovládání a stejně jsem se dočetla, že nechávají vyrábět některé díly v Polsku nebo v Číně, tak jsem se rozhodla pro polský Adamex Vicco, na kterém jsem ještě ušetřila více než polovinu částky, kterou jsem za kočárek chtěla dát. Má krásně prostornou korbičku, silikonová kola a krásně se s ním jezdí…testovala jsem na miminku kamarádky. Myslím, že s ním budeme spokojeni. A je tady už nějaká diskuze, kde si maminky tento kočárek chválily :)

Janli
Závislačka 4946 příspěvků 26.12.17 21:12

Nejlepší je roam marita nebo emma. Velmi kvalitní polský kočár za super cenu. Dají se k němu koupit adaptéry na sedačku maxicosi a cybex. Jen ti neporadím kam pro něj v Polsku, kupovali jsem ho v Čechách.
Jo a je to jeden z největších kočárků a úžasně houpe.

chs.jasmin
Kelišová 6953 příspěvků 28.12.17 16:46

@bastidlo

Ahoj,

já jsem třeba prodávala Anex mamince, která mi volala že si kočárek odzkouší u nich v Polsku (byla z Krumlova) a že když se ji bude líbit, tak si dojede k nám, protože u nás vychází ten kočárek levněji.

Kamarádka ale třeba před 8mi lety na dceru kupovala v polsku trojkombinaci (nějaký noname kočárek, značku už si nepamatuju, nic běžného) a pak ji začala blbnout brzda a měla štěstí na pána co opravuje kola, že ji ho opravil, jinak by byla nahraná.

Pokud bych se rozhodovala já zda chci nový kočárek se zárukou, tak někde, kde tu záruku opravdu umu uplatnit. Jinak bych šla do bazarového. Dají se sehnat krásné kousky za velice dobré ceny :-)

chs.jasmin
Kelišová 6953 příspěvků 28.12.17 16:52

A co se týká značek, tak já opravdu nedám dopustit na Tako Junamu - měla jsem na obě holky v miminkovským, sporták jsem pak řešila jiný (u starší jsem koupila Bugaboo a u mladší Mutsy). Ale obě jsem vozila do roku v hluboké korbičce i s fusakem. Houpací s volbou tuhosti pružin, krásně řešený, adaptéry na autosedačku (vajíčko), otočná nafukovací kola s možností aretace, nastavitelná rukojet, stabilní, integrované sítě ve stříškách…

A to jsem hluboké kočárky vystřídala ještě Adamex, bugaboo donkey a cam2, casualplay S4 a žádný se nevyrovnal Junamě. :palec:

Sanuna
Nováček 10 příspěvků 31.01.18 11:12
Kočárek z Polska

Ahoj,
také mě toto téma zajímá. Na internetu jsem našla 2 odchody v Polském Těšíně. Zajímalo by mě jestli těch obchodů není víc. Cestu tam mám cca 250km, když už tam budu tak ať mám z čeho vybírat. Poradil by někdo další obchody? Děkuji :)

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 31.01.18 12:34

@Sanuna Minulý týden jsem tam kupovala kočárek. Přesněji v obchodě Kocarky.pl . Je to celé patro kočárku, dost výběr různých značek. A vychází to levněji než mají na netu. Např já kupovala kombinaci 3v1, u nich na webu za 14.000 a u nich v obchodě mě to stalo 11.700 a lahvinka k tomu :mrgreen: zda je v Cieszyne více obchodů s kočárky netuším.

Já bych tedy 250km pro kočár, který nemám vybraný nejela, obdiv :palec:

Sanuna
Nováček 10 příspěvků 31.01.18 12:39

@neria55 Děkuji za informaci, zrovna tam se chci jet podívat. Prosím Vás, nevíte jestli tam mají kočárky značky Adamex?

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 31.01.18 12:47

@Sanuna no na 100% vám neřeknu, tenhle typ kočárku je dost podobný všem ostatním :roll:. Ale měli tam snad všechny co mají na webu, pokud na webu není tak tam nejspíš není.

Já chtěla kouknout na Firkon vesta - na webu není, v obchodě taky nebyl.

Sanuna
Nováček 10 příspěvků 31.01.18 12:54

@neria55 Dobře, děkuji. A mohu se optat jaký kočárek jste pořídila? Chci, aby se miminko vešlo na zimu do kočárku.

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 31.01.18 12:56

@Sanuna tam my v zimě už budeme ve sporťáku. Zamilovala jsem se do Expander enduro 2017 a ten taky koupila. Tyhle tam měli ve všech barevných kombinacích.

Sanuna
Nováček 10 příspěvků 01.02.18 13:36

@neria55 a můžu se zeptat kdy čekáte miminko?

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 01.02.18 16:33

@Sanuna termín máme 31.3. ale nejspíš to bude dříve podle Dr.

JarčaZ
Kecalka 267 příspěvků 04.02.18 15:55

Ahoj holky, taky vybirám. Zvažovala jsem baby design lupo, ale barevnou kombinaci, co jsem pred Vánoci měla vybranou mi vyprodali a už se nevyrábí :? Nechci za kočárek dát víc jak 10tis a teď začínám přemýšlet nad kočárkem s plastovou korbičkou. Buď odlehčený s velkým košem a gelovými koly Dymex macan a nebo levnější Krasnal nexxo, taky má gelová kola a větší sporťák - ten sem i viděla v prodejně KIFIK.CZ na živo a nově ty gelový kola dělaj k nerozeznání od nafukovacích :palec:

debra.morgan
Závislačka 2929 příspěvků 04.02.18 16:10

@JarčaZ nevyhazovala bych prachy za pochybný nevyzkoušený kočárky s málo recenzema, to raději ten baby design, když už to musí být.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama