Kočárek ze stránky "Babygoods.cz"

40
23.1.18 08:56

Kočárek ze stránky "Babygoods.cz"

Ahoj,
máte někdo zkušenost s kočárky ze stránky www.babygoods.cz Teď jsem na to narazila a zírám - ceny mi přijdou super oproti jiným stránkám :) Máte někdo kočárek odtamtud a jste spokojené, nebo naopak něco je špatně? Podělte se o své zkušenosti :kytka:

A nebo máte tip na dobrý kočárek za rozumnou cenu z jiných stránek nebo jiného obchodu? Ráda si nechám poradit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
530
23.1.18 09:07

Nemám od nich kocarek, ale několikrát jsem tam nakupovala, at uz přes e-shop nebo osobně v prodejně a vždy spokojenost. Paní prodavačka ochotna, když jsem akutně potřebovala odsavacku, přivezli ji ze skladu jeste týž den, nebala bych se toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
23.1.18 10:20

Děkuju za reakci :)
Mě jde právě o to, jestli ty kočárky jsou kvalitní, když jsou za tak dobrou cenu, jestli vydrží a tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
23.1.18 10:41
@Cora4 píše:
Děkuju za reakci :)
Mě jde právě o to, jestli ty kočárky jsou kvalitní, když jsou za tak dobrou cenu, jestli vydrží a tak :)

Ale to není o konkrétním e-shopu, ale spis o vyrobci kocarku, co od kočárku ocekavas, kde jej budes používat, jaké parametry jsou pro tebe důležité, v neposlední radě si jej urcite vyzkousej na živo. Hodne lidi to třeba řesi tak, ze se jde na kocarek, který se jim líbí, podívat do kamenné prodejny, a pak třeba hledá lepší cenu na netu. Pokud se ptáš na značky, za sebe mužů doporučit Teutonii Be You (ale není levný, ale je to držák), sportak mam vyzkoušený Baby Jogger a Valco Snap 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
23.1.18 10:51

To máš pravdu, já koukala na ty značky co nabízejí na netu a hodnocení dobré měly. Děkuji za tip, mrknu na to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat