Reklama

Kočárky 2 v 1 zkusenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daela
Nováček 5 příspěvků 9 inzerátů 08.09.18 18:43
Kočárky 2 v 1 zkusenosti

Maminky,
zatím se jen poohlizim po kocarcich a zaujaly mě kočárky tzv. 2 v 1, kde jde z hluboké korbicky udělat sportak. Zatím jsem tedy viděla naživo jen G mini Grand a ten mi přijde hrozně malý. Líbí se mi ale ta praktičnost i úspora místa.
Znáte ještě nějaké kočárky, kterejdou takto předělat a jaké s nimi máte zkušenosti?
Líbí se mi Caretero Compass, přijde mi větší, ale nikde naživo jsem ho neviděla.

Reklama

Reakce:

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 08.09.18 18:51

máme Gmini Grand a naprostá spokojenost. Rozhodně není menší než ostatní kočárky.

cverunka
Závislačka 2550 příspěvků 08.09.18 19:29

Kamarádka má Gmini a je super, moc si ho chválí a i mně se líbil, co jsem tak okoukla. Fakt praktický.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 08.09.18 19:34

A hlavně cena je luxusní. Každý nám ho chválí. Na co kočár za 30 tis., když ho bude mít jen 2 roky?

Mabar
Povídálka 23 příspěvků 5 inzerátů 08.09.18 19:55

Taky mam Gmini Grand a jsem maximalne spokojena. Je lehoucky, skladny a mista je v nem dost.

Janli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 08.09.18 20:00

Ve většině z nich není sporťák s rovným ležením a to není dobře. Všechny kamarádky, co tyhle kočárky měly je vyměňovaly za sporťáky, které jdou do lehu včetně nožiček.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 08.09.18 20:01

A ted v něm vozi malého Benjamína Rytíře v Ordinaci ;)

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 08.09.18 20:03

@Janli Ale jde. Jen náš malej v něm tak nechce ležet a hlavně on tam spí maximálně 30 min. Ale to není kočárkem, přes den nám tak spí i doma.

Kacenka.2803
Kecalka 262 příspěvků 3 inzeráty 08.09.18 20:05

Take se pripojuji… Miminko ocekavam jiz brzy 25.10 a koupily jsme take G mini grand.. Je lehoucky, krasne skladny a prijde i velikostne akorat.. Souhlasim s vise jiz napsanem prispevku naco kocarek za x tisic kdyz to mate na cca 2 roky. A cena je supr ja to mela v praci i se zamestnaneckou slevou a kocarek nas vysel na 5600 Kc, bez slevy by to bylo 6999 Kc coz je myslim i prijatelna cena. Takze za me jedine g mini :kytka:

Janli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 08.09.18 20:06

@mamina2017 když z něj uděláš sporťák?

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 08.09.18 20:11

@Janli jásný, vždyt ten sporták se dělá z toho, že stáhneš popruhy ty bočnice. máš tam asi 3 polohy … vsedě, pololeže a vleže a na ty nožky to můžeš dát do polohy narovno. ;)

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 08.09.18 20:14

@Kacenka.2803 a­korát je potřeba si dokoupit autosedačku s adaptery. A tu já mám ted doma, tak kdyby někdo chtěl… Je zbytečný kupovat novou, když jí člověk má třeba na 10 měsíců.

Kacenka.2803
Kecalka 262 příspěvků 3 inzeráty 08.09.18 20:23

@mamina2017;
Presne tak, take jsme ted kupovaly autosedacku ale s isofixem po jednom diteti… Adaptery mam doma take ale jestli je vyuziji to je ve hvezdach.. Prece jen se mala narodi koncem Rijna to uz bude trosku zima tak ji radeji zabalim do fusaku a dam do kocarku nez jen do vajicka to treba vyuziji kdyz pojedeme jen nakoupit nebo tak… :pankac:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >