Kočárky 2 v 1 zkusenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daela
Nováček 7 příspěvků 9 inzerátů 08.09.18 18:43
Kočárky 2 v 1 zkusenosti

Maminky,
zatím se jen poohlizim po kocarcich a zaujaly mě kočárky tzv. 2 v 1, kde jde z hluboké korbicky udělat sportak. Zatím jsem tedy viděla naživo jen G mini Grand a ten mi přijde hrozně malý. Líbí se mi ale ta praktičnost i úspora místa.
Znáte ještě nějaké kočárky, kterejdou takto předělat a jaké s nimi máte zkušenosti?
Líbí se mi Caretero Compass, přijde mi větší, ale nikde naživo jsem ho neviděla.

Reakce:
Uživatel je onlinemamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 08.09.18 18:51

máme Gmini Grand a naprostá spokojenost. Rozhodně není menší než ostatní kočárky.

cverunka
Závislačka 2645 příspěvků 08.09.18 19:29

Kamarádka má Gmini a je super, moc si ho chválí a i mně se líbil, co jsem tak okoukla. Fakt praktický.

Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 08.09.18 19:34

A hlavně cena je luxusní. Každý nám ho chválí. Na co kočár za 30 tis., když ho bude mít jen 2 roky?

Mabar
Povídálka 27 příspěvků 2 inzeráty 08.09.18 19:55

Taky mam Gmini Grand a jsem maximalne spokojena. Je lehoucky, skladny a mista je v nem dost.

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 08.09.18 20:00

Ve většině z nich není sporťák s rovným ležením a to není dobře. Všechny kamarádky, co tyhle kočárky měly je vyměňovaly za sporťáky, které jdou do lehu včetně nožiček.

Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 08.09.18 20:01

A ted v něm vozi malého Benjamína Rytíře v Ordinaci ;)

Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 08.09.18 20:03

@Janli Ale jde. Jen náš malej v něm tak nechce ležet a hlavně on tam spí maximálně 30 min. Ale to není kočárkem, přes den nám tak spí i doma.

Kacenka.2803
Nováček 08.09.18 20:05

Take se pripojuji… Miminko ocekavam jiz brzy 25.10 a koupily jsme take G mini grand.. Je lehoucky, krasne skladny a prijde i velikostne akorat.. Souhlasim s vise jiz napsanem prispevku naco kocarek za x tisic kdyz to mate na cca 2 roky. A cena je supr ja to mela v praci i se zamestnaneckou slevou a kocarek nas vysel na 5600 Kc, bez slevy by to bylo 6999 Kc coz je myslim i prijatelna cena. Takze za me jedine g mini :kytka:

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 08.09.18 20:06

@mamina2017 když z něj uděláš sporťák?

Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 08.09.18 20:11

@Janli jásný, vždyt ten sporták se dělá z toho, že stáhneš popruhy ty bočnice. máš tam asi 3 polohy … vsedě, pololeže a vleže a na ty nožky to můžeš dát do polohy narovno. ;)

Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 08.09.18 20:14

@Kacenka.2803 a­korát je potřeba si dokoupit autosedačku s adaptery. A tu já mám ted doma, tak kdyby někdo chtěl… Je zbytečný kupovat novou, když jí člověk má třeba na 10 měsíců.

Kacenka.2803
Nováček 08.09.18 20:23

@mamina2017;
Presne tak, take jsme ted kupovaly autosedacku ale s isofixem po jednom diteti… Adaptery mam doma take ale jestli je vyuziji to je ve hvezdach.. Prece jen se mala narodi koncem Rijna to uz bude trosku zima tak ji radeji zabalim do fusaku a dam do kocarku nez jen do vajicka to treba vyuziji kdyz pojedeme jen nakoupit nebo tak… :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >