Kočárky BABY SMILE - DEFENDER

Anonymni
4.4.06 07:22

Kočárky BABY SMILE - DEFENDER

Ahoj všem,
na letošním veletrhu Pro dítě v Brně jsem objevila kombinovaný kočárek Baby Smile - Defender, který mě zaujal jak vzhledem, tak i cenou - stojí cca 6000Kč. Nemáte prosím s tímhle kočárkem nějaké zkušenosti? Na internetu jsem zatím nenašla žádné informace a ani žádné recenze o tomto kočárku.
Předem moc díky!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
4.4.06 10:31

Baby Smile

Ahoj Ajo,
taky mě tyto kočárky zaujaly, ale bohužel o nich nevím nic bližšího. Kdyby jste některá měla nějakou zkušenost tak dejte prosím vědět. Termín mám sice až v srpnu ale ráda bych měla už jasno, který kočárek vybrat.
Všem předem moc děkuji Jája

• Nahlásit
  • Citovat
8
8.4.06 12:40

BABY SMILE DEFENDER

AHOJ ÁJO A JÁJO. BABY SMILE DEFENDER MÁM A JÁ JSEM OPRAVDU SPOKOJENÁ.HLAVNĚ KDYŽ VIDÍM MAMINY CO SI NEDALY ZÁLEŽET NA VÝBĚRU KOČÁRKU A TED JSOU NEŠTASTNÉ. ZA PRVÉ-JE KRÁSNEJ,PERFEKTNÍ STABILNÍ KONSTRUKCE A I K JEHO VELIKOSTI SE SKVĚLE VOZÍ.V POHODĚ SE TAM VYSPINKÁ I TŘÍLETÉ DĚTÁTKO,PROSTOROVĚ JE SKVĚLE ŘEŠEN.HLEDALA JSEM KOČÁREK ,KTERÝ MÁ NÁSTAVEC NA PRODLOUŽENÍ HLUBOKÉHO LŮŽKA,TAKŽE I PO VYNDÁNÍ PEVNÉ PŘENOSNÉ TAŠKY JE TO POŘÁD HLUBOKÝ KOČÁR-V ZIMĚ TO OCENÍTE I O ROČNÍHO DÍTĚTE,JE SKVĚLE CHRÁNĚNO. MÁM UŽ TŘI DĚTI,TAKŽE JSEM VYBÍRALA PEČLIVĚ. KOŠÍK NA NÁKUPY JE HODNĚ VYSOKO,DÍKY BOHU,PROTOŽE U JINÝCH KOČÁRKŮ SE MI STÁVALO,ŽE PŘI VYSOKÉM SNĚHU JSEM NEPROJELA,PROTOŽE JSEM PŘED SEBOU HRNULA SNÍCH,TO SE TED NEMŮŽE STÁT. BABY SMILE JE TAKOVÝ MALÝ TAMK,BYDLÍME U LESA POD LANOVKOU NA KOMÁŘÍ VÍŽKU,TAKŽE JSEM POTŘEBOVALA KOČÁR STYLU OBRNĚNÝ TRANSPORTÉR-TAK HO TEDY MAM A NAVÍC JE I DOSTATEČNĚ ELEGANTNÍ-POKUD ZVOLÍTE TU SPRÁVNOU KOMBINACI BAREV,VIDĚLA JSEM HO ŽLUTÝ A TO JE DOCELA DĚS,JÁ MAM ŠEDO ŠEDÝ-PRAKTICKÝ DO PŘÍRODY,NENI NA NĚM VIDĚT UBLINKNUTÍ NEBO JINÁ KALAMITA. MĚJTE SE MOC HEZKY A VYBÍREJTE PEČLIVĚ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.4.06 18:20

Moc děkuji za dobrou radu. Byla jsem rozhodnutá si ho koupit, ale trošku jsem váhala, protože jsem nikde na internetu o tomto kočárku nemohla nic najít. Na Brněnském veletrhu se mi moc líbila oranžovo-zelená kombinace. Ještě jednou moc děkuji. Ája

• Nahlásit
  • Citovat
8
8.4.06 19:15

BABY SMILE DEFENDER

Není zač,na internetu o něm není opravdu nikde ani zmíňka.Já jsem si původně chtěla přes internet koupit bebeto tiger ,ale pak jsem zašla do prodejny kočárků a bebeto mě zklamal,navíc ho má sousedka a bude ho vracet-moc poruch na jednom kočárku. Defender je mnohem lepší a navíc se dá opravdu celý nasoukat do pračky,protože má dělenou podložku pod zádíčkama ,kdežto bebeto tam má pevnou velkou desku z překližky a když jsme ho to předevčírem praly tak ve chvíli kdy jsme ho namočily jsme zjistily,že překližka pouší žluté fleky do potahu.Takže baby smile jasně vede.Chtěla jsem přiložit fotky,ale neumím to vložit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.4.06 07:02

Ještě jednou moc děkuji. Fotky nevadí. Na internetu se mi podařilo najít prodejnu, ve které tyto kočárky mají (jmenují se KID DEFENDER) a navíc jsem je viděla v Brně na veletrhu. Jen by mě ještě zajímalo jestli se dají polohovat zádíčka a jak jsou velké nebo malé a pohodlné bezpečnostní popruhy. Zatím moc děkuji popsanou zkušenost. Ája

• Nahlásit
  • Citovat
8
10.4.06 07:17

ZÁDÍČKA MAJÍ TŘI POLOHY,ÚPLNÝ LEH,POLOSED A HAČÁNÍ.POPRUHY JSOU PĚTIBODOVÉ,S POLSTROVANÝMI NÁVLEKY ABY SE NEZAŘEZÁVALI DO RAMÍNEK A MEZI NOŽKAMA.DAJÍ SE NASTAVIT PODLE POTŘEBY.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.4.06 07:27

NO JO TAK JSEM SE KOUKALA NA TU STRÁNKU KID DEFENDER POLAK A TAM JE OPRAVDU Z ČEHO VYBÍRAT,JSOU TAM I TY PÁSY VYFOCENÝ,PŘESNĚ JAK SE DÁ POLOHOVAT,JR TO DOCELA DOST PODROBNÝ. A TEN DEFENDER UFO VYPADÁ TAKY MOC HEZKY.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.4.06 07:34

JEŠTĚ DETAIL,ALE MOC DŮLEŽITÝ. JSOU TAM VYFOCENY KOČÁRKY S JEDNODUCHOU KONSTRUKCÍ,KDYŽ JSEM BYLA TEN KOČÁR KUPOVAT JÁ,MĚLI VEDLE SEBE DVA,TEN CO JE NA NETU A TEN KTERÝ JSEM VYBRALA JÁ. MALÝ ROZDÍL,ALE DOST DŮLEŽITÝ,JÁ MÁM NA KAŽDÉM KOLE ZVLÁŠT REGULOVATELNÉ PRUŽENÍ. TA PRUŽINA JE DOST PODSTATNÁ,DÁ SE UPRAVOVAT PODLE VÁHY A VĚKU DÍTĚTE A PODLE TERÉNU. DÁVEJ SI POZOR AŽ HO BUDEŠ KUPOVAT JAKÝ STYL VYBEREŠ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.4.06 08:33

Prosím Tě jaká je adresa té stránky? Já to našla na adrese http://ella.spacil.cz/ v Újezdě u Brna. Díky Ája

• Nahlásit
  • Citovat
8
10.4.06 08:50

http://www.alewozki.pl kdyby ti to nešlo,tak já jen zadala to co jsi napsala kid defender do vyhledávače a ukázaly se mi tam asi tři odkazy,tak jsem klikla na ten polskej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.4.06 09:01

To jsem udělala taky ale vyhledávač (Centrum) mi nic takového nevyhodil. Děkuji Ája

• Nahlásit
  • Citovat
22315
10.4.06 09:04

Holky,

ja vas nechci zrazovat, ale ten kocarek vazi 18kg

Kdyz si vemete, ze dite ma v pul roce 7-8kg+obleceni, v zime fusak+ nejaky ten nakup.........

No, uvazte to jeste.........vim o cem mluvim, mame Firkon Vector, vazi sice 14kg- udavaji to prodejci, no mela jsem co delat........Honzik vazi ted v 8 mesicich 9.80kg.........

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.4.06 09:16

BEBETTO,BAMBINO,TAKO TO JE VŠECHNO STEJNÁ VÁHOVÁ KATEGORIE. MÁM TŘI DĚTI,TOHLE BUDE ČTVRTÝ,VYZKOUŠELA JSEM TOHO HODNĚ,BĚHEM LET PATNÁCT KOČÁRKŮ,ALE JEDNO VÍM JISTĚ,DÁVÁM PŘEDNOST POHODLÍ A TO MI ŽÁDNÁ KNORR NIZZA NEBO HOCO NEZAJISTĚJ,JSOU TO ÚZKÝ KOČÁRKY,LEHČÍ ALE NA ÚKOR POHODLÍ DÍTĚTE. MÁM VŽDYCKY DVA,JEDEN HLAVNÍ A PAK POŘÁDNÝ GOLFÁČE NA RYCHLEJ PŘESUN A DO STÁŤÁKU,PROTOŽE TADY JEZDĚJ JEN AUTOBUSY S TĚMA MRŇAVEJMA DVEŘMA A DVĚ MAMINY NEMAJ ŠANCI. NEBĚHÁM S TÍM ZÁVODY,A MIMICHODEM PO PŮLHODINCE DO KOPEČKA JE TI FUK KOLIK KYLO VÁŽÍ KOČÁR,TO JSOU TI TĚŽKÝ I BOTY A ROZDÍL TŘÍ KYL NA KOČÁRKU UŽ JE NEPODSTATNÝ. TO JSOU KYLA ZA VÝBAVU,KTEROU JÁ POTŘEBUJI A VYUŽIJI. A NEBOJ NA NÁKUPNÍM KOŠÍKU JE SICE NOSNOST PĚT KYLO,ALE JÁ POD DESETIKILOVEJ NÁKUP NEJDU,TAKŽE SI TO DOSLOVA UŽÍVÁM. A JINAK SE JEDE S KAMARÁDKY BEBETEM KTEREJ JE NÍZKO POLOŽENEJ A JINAK S TOUHLE VYSOKOU MAŠINOU. PROJELI JSME S TIM LESNÍ ŠTREKY A NEMĚLA JSEM PROBLÉMY,ZATO ONA SVŮJ MŮŽE VYHODIT.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.4.06 09:36

Souhlasím s Kyticí. Ono po delší procházce už je asi jedno jestli kočár má o 3 kila víc nebo míň. Bydlíme v Brně a v prvním patře. Takže na procházky a na nákupy mi to bude jedno a na delší výlety s námi pojede manžel tak nám pomůže.
Ale jinam moc děkuji za postřehy a rady. Teď budeme mít první mimčo a budeme zkoušet co je lepší. Až budeme mít druhé případně třetí tak budeme určitě chytřejší. Ale zatím sbíráme rady druhých a zkušenějších mamin. Moc díky. Ája

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama