Kočárky co obsahuje 2v1 a 3v1?

25.2.21 12:28

Kočárky co obsahuje 2v1 a 3v1?

Dobrý den,
Můžu Vas poprosit o rozdíl, nebo prostě co obsahuje kočárek 2v1 a 3v1? Hledám na netu a jsem z toho jelen. 2v1 jestli to je normálně hluboký kočárek a sporťák. A 3v1 je k tomu i vajíčko? Když si najdu na netu kočárky 3v1 tak vajíčko tam není musím si dokoupit. :( já vůbec nevím jak je to myšleno.. Moc děkuji za odpověď :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
912
25.2.21 12:32

Jak kde.. já mám prakticky 4 v 1 - podvozek, hluboká korba, sporťák, vajíčko. Každá věc se dá koupit samostatně a různě kombinovat. Takže prostě musíš vždycky kouknout do popisku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
25.2.21 12:32

Já teda kupovala kočárek před téměř 2 lety, ale myslím že v tomto směru se nic moc nemění 🙂 standardně je 2v1 hluboký kočárek a sporťák, 3v1 má navíc autosedačku (vajíčko) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
25.2.21 12:41

3v1 mívá vajíčko, ale s jeho nákupem bych byla hodně opatrná. Často v trojkombinacích bývá nekvalitní vajíčko, které by dítěti neposkytlo dostatečnou ochranu v případě nehody.
Obecně je lepší koupit dvojkombinaci a zvlášť vajíčko a adaptéry na kočárek. Ale jsou i trojkombinace s vajíčky kvalitních značek, jen je třeba dát si při koupi opravdu pozor.
Takových pár vodítek, že vajíčko je kvalitní: je do 13 kg, aspoň 80 cm, splňuje ideálně normu ECE R129, má novorozeneckou vložku a dostatečně chrání hlavičku i z boku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3060
25.2.21 12:44

Rozhodně se dívat na popis celého produktu. Někde totiž může 2v1 být tak a jinde zase onak :nevim:

Např.
*Podvozek + bouda, ze které pak uděláš sedák
*Podvozek + bouda + samostatný sedák

Já mám konkrétně podvozek + bouda + samostatný sedák + autosedačka vajíčko. Všechny 3 části jdou s adaptérem dát na podvozek. Kočár byl prodáván jako 3v1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4268
25.2.21 12:46

Po 3v1 ani nekoukej, vajíčka z nich nejsou ani kvalitní bezpečná. Ideál je při kombinaci vybírat podle sporťáku, přece jen jej dítě využije déle (za předpokladu, že se do korby podle ročního období vejde dítě s fusakem).

Jediná výjimka je u vajíček z kombinací, které mají svoje privátní kvalitní vajíčka - typicky např. značka Cybex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25027
25.2.21 12:55

Jak bylo napsáno. Pro mě bylo důležité, aby se na daný podvozek dala dát pořádná sedačka. Vybranou jsem měla Maxi cosi. Sehnala jsem kočár Mutsy, lehký, skladný (malé auto) a přitom celkem velká korba. U kočárky byly rovnou adaptéry na sedačku maxi cosi, ty jsme využívali často při cestě autem, že jsme netáhli sebou korbu, ale jen podvozek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19492
25.2.21 13:22

3 v 1 je kočár se sportovní sedačkou i vajíčkem! to nedoporučuji, vajíčko kupte zvlášt ;)
kvalitnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
25.2.21 13:34
@Aspera píše:
Jak bylo napsáno. Pro mě bylo důležité, aby se na daný podvozek dala dát pořádná sedačka. Vybranou jsem měla Maxi cosi. Sehnala jsem kočár Mutsy, lehký, skladný (malé auto) a přitom celkem velká korba. U kočárky byly rovnou adaptéry na sedačku maxi cosi, ty jsme využívali často při cestě autem, že jsme netáhli sebou korbu, ale jen podvozek.

Taky jsem měla 2v 1 Mutsy iGO (korba+sporťák) a k tomu dokoupila adaptéry a vajíčko maxi cosi a neměnila bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19697
25.2.21 13:39
@Káťa19 píše:
3 v 1 je kočár se sportovní sedačkou i vajíčkem! to nedoporučuji, vajíčko kupte zvlášt ;)
kvalitnější

Počkej, takhle striktně se to říct nedá. Britaxy, Maxi cosi a cybexy mají přece kvalitní vajíčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
25.2.21 14:20

Ještě doplním, že na adaptéry maxi cosi jde nasadit celá řada jiných značek vajíček :) my to nevěděli, koupili Maxi Cosi, ale znovu už bych to neudělala. Za ty peníze co stálo se dají pořídit o dost lepší vajíčka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5666
25.2.21 14:42

Za me koukej na hlubokou kednokombinacni kočár. U vetsiny levnejsich značek stoji za prd i sportak a budeš investovat do lehkych sporťáku. Vajíčko s 3kombinace stojí v 90% za houno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10507
26.2.21 00:01

Kupovala jsem kvalitni sportak, na jehoz podvozek jde nacvaknout i hluboka korba, a vajicko zvlast (na adaptery).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19492
26.2.21 12:13
@Janli píše:
Počkej, takhle striktně se to říct nedá. Britaxy, Maxi cosi a cybexy mají přece kvalitní vajíčka.

ano, na to jsem zapomněla, díky za opravu

zaměř se na kvalitní vajíčko, pokud nebudeš kupovat kočár stejné značky zvol raději dvojkombinaci, většina značek má adaptéry kompatibilní s těmi nejprodávanějšími

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat