Kočárky pro dvojčata - zkušenosti, rady

4
16.1.20 17:05

Kočárky pro dvojčata - zkušenosti, rady

Dobrý den, měla bych dotaz, čekáme dvojčátka (kluk, holka) a zajímaly by mě vaše názory na kočárky pro dvojčata. Nejlépe žádný těžký, dobře ovladatelný, do města i na vesnici, ne moc drahý a hlavně aby projel normalníma futrama :think: Přemýšlela jsem i nad tím že bych koupila dva stejné kočárky a k tomu sponu, kterou by se přikurtovaly k sobě. Líbí se mi představa, že když půjdeme na procházku s tatínkem, měl by každý jeden kočárek :hug: co si o tom myslíte? Jsem prvorodička takže jakékoliv typy a rady vítám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23372
16.1.20 17:07

Koupila bych si Bugaboo donkey. Ty dva kočárky a sponu, to jsi někde viděla, nebo tak je nějaký vlastní nápad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1415
16.1.20 17:20

Ja mam dnes uz 3leta dvojcata. Mela jsem EW duo. Projede 60kama dverma a ve verzi sportak se da slozit a vejde se do kufru Kia Rio ci Fabie (v obycejne verzi, ne kombi).

Je lehoucky a skvele se s nim manipuluje i jednou rukou.

Ma i par much. Kdyztak podrobneji do SZ.

Dva sprazene kocarky mi prijdou jako hloupost. Jednak jak casto budete vozit spolu? Jakou to bude mit sirku spolu? Jak to bude pevne, kdyz budou mit dvojcata kazde 12kilo? Zainvestuj spis 1do poradneho dvojkocaru, kteremu se da verit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2001
16.1.20 17:41

Bugaboo donkey projede dvermi, je nejužší na trhu a zároveň nejprostornejsi co jsem si tak zjistovala. Já nad nim uvazuju jako sourozeneckym. Dva obyc kočárky spojené sponou si vůbec nedovedu představit 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 17:47

Mám podruhé dvojčata. Kočárků jsme měli plno, ale stejně jsme se vrátili k Bugaboo Donkey. Jiný už nechci. :palec: Navíc pokud čekáš páreček, každý může mít svou barvu stříšky. Není nejlevnější, ale lepší podle mě prostě není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
16.1.20 19:23

@pikola neviděla jsem to, ale už jsem o té možnosti slyšela. Ty kočárky pro dvojčata se mi zdají strašně drahé a nějak si nedokážu vybrat :(. Tady přikládám i odkaz na sponu, kterou se ty kočárky upevňují k sobě a pak fungují jako kočárky pro dvojčata ;) : https://www.mall.cz/…dvojcata-1ks
Mám prostě nějakou představu a jen mě zajímalo jestli nemá někdo zkušenosti. Normální kočárky pro dvojčata se mi ani moc nelíbí a už vůbec se mi nelíbí ty tandemové za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
16.1.20 23:39

Ja měla na kluky Valco snap Duo..za mě super, lehoucky, skladny, projede snad vsude, cenove v pohodě..i les jsem s nim zvládla..Používala jsem od narození - koupila jsem si vlozne tašky..a tady je asi jedna ze dvou nevýhod tedy dle meho názoru-nebylo na ne tak krásne vidět jako u normálního hlubokého kocaru, ale zas je to jen na par měsíců, a vzhledem k tomu, ze jsem k nim měla ještě jedno dvouleté ditko, tak mi to nevadilo- nebyl čas se moc kochat :slight_smile:..zas ty tašky byly k nezaplacení v cizím prostředí, pri vypravovani ven..a krásne skladne do auta..Jenomže já proste po jednou ditku měla už výhodu, ze jsem už nějakou představu měla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama