Kočárky Roan Marita - značka?

Anonymní
19.3.20 19:33

Kočárky Roan Marita - značka?

Ahojky holky,
Vybíráme kočárek a dnes nám padly do oka kočárky Roan Marita, máte zkušenosti? Doporučily byste na pořízení? Také jsem nikde nenašla z jaké země tato značka kočárků pochází, ne že by na tom nějak extra záleželo, ale jen tak ze zajímavosti.
Předem děkuju a hezký večer :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58672
19.3.20 19:36
@Anonymní píše:
Ahojky holky,
Vybíráme kočárek a dnes nám padly do oka kočárky Roan Marita, máte zkušenosti? Doporučily byste na pořízení? Také jsem nikde nenašla z jaké země tato značka kočárků pochází, ne že by na tom nějak extra záleželo, ale jen tak ze zajímavosti.
Předem děkuju a hezký večer :)

Polsko, za mě top kočár na vesnici. Měla jsem u obou kluků, u druhého ve městě, to jsem s ním vydržela jen půl rok, pak pořídila tříkolku.. Asi si ho pořídím znovu. Můj odvozil 4 děti, byl starý 10 let a pořád bez vady :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
19.3.20 19:39

Značku Roan (druhy nazev uz nevim)jsem měla kdysi z Polska, byl super, houpací, snadno udržovatelný a prostě pěkný. Klasický kočárek, žádná ultramoderni hrůza.. Mela jsem červeno modrý a odvozil dceru i syna..ale je uz to 14 let :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
19.3.20 19:42

Mám kočárek značky Roan a jsem maximálně spokojená :thumbsup: ideální na vesnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14601
19.3.20 19:48

Pro mě to byl dokonalý kočárek. Do terénu, houpací, odvozil dvě děti bez vady, první dcerku vozil do 20kg. Šla bych do něho znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
19.3.20 19:51

Momentálně mám Roan Marita a fakt super. Bydlíme na vesnici a zvládá i lesní cesty atd. Za mě super kočár do terénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
19.3.20 20:03
@Ševe píše:
Momentálně mám Roan Marita a fakt super. Bydlíme na vesnici a zvládá i lesní cesty atd. Za mě super kočár do terénu.

Souhlasím s holkama na vesnici, polní cesty atd. je super. Byla jsem max. spokojená. Poměr cena/ kvalita taky spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
19.3.20 21:12

Na druhý dítě jsem pořídila Maritu z druhý ruky, na rozmlácený chodníky a jako beranidlo do pražský MHD ideál. Miminko v houpavým pohodlí, do korby se vejde i velký mimino s fusakem a podvozek projede všechno. Nevýhoda - do auta strašně velký, blbej košík na nákupy, sporťák hroznej a já měla ze zatáčení úplně odrovnaný zápěstí. Jinak jako hlubokej kočár fakt spoko, plus jsem ho pěkně vydrbala, promazala a prodala dál dráž než koupila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58672
19.3.20 21:48

@barbuchablond jo, já si pak u druhého pořídila jako sporťák quinny speedy.. Ale to už nebylo ono.. Jen se lépe ovládal.. Chci ho teď sehnat též :mrgreen: zase budu na vsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17640
20.3.20 09:42
@Anonymní píše:
Ahojky holky,
Předem děkuju a hezký večer :)

kočárek ROAN je tu jeden z nejdoporučovanějších kočárků vůbec, hlavně z těch houpacích, terénních a prostorných, je to pan kočár :palec:
viz recenze zde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama